One Piece - Odcinek 929
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 33
Licznik postów: 515

Kaioken, 19-04-2020, 16:02
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:





Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.



Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
929 Odcinek w miarę, nie ma za bardzo czego komentować, bo czytam Mangę, m. Przyznam, że na końcu odcinka jak Luffy ruszył ratować Hyogoro to niekontrolowanie przełknąłem ślinę xD Seiyuu tego gifters'a skorpiona mogło być lepsze.

Za tydzień nie oglądam, za dwa oglądam dwa (o ile 3 maja będzie, m).

W tym miesiącu mija 100 miesięcy odkąd zacząłem One Piece.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Nombre de Dios

Kapitan z nowego świata

Wiek: 30
Licznik postów: 433

Nombre de Dios, 20-04-2020, 00:54
Gratulacje ja nawet nie pamiętam kiedy zacząłem, ale raczej to nie będzie aż tak dużo miesięcy. Ciekawe jest to jak bardzo zmienił się skład aktywnych użytkowników. Trochę jak w korporacji. Stara gwardia tylko sporadycznie komentuje, może poza kilkoma użytkownikami. Btw Zawsze mam problem z cytowaniem postów na androidzie, ktoś wie czy to jest możliwe na stronie przez przycisk czy może muszę wpisywać ten kod do cytowania?
POST WYGAŚNIE: 2050/08/31 03:00
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 33
Licznik postów: 515

Kaioken, 20-04-2020, 18:34
Anime One Piece wstrzymane do odwołania xD
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź