Najlepsza walka
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 2 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 16-01-2010, 01:09
Może być to pojedynek z Naruto, Naruto Shippuuden, mangi, lub nawet kinówek ;p

1. Sasuke vs. Itachi - swoją opowieścią i zamiarami (taa...) starszy brat zrobił niezły klimat... potem świetna walka, pod każdym względem, emocje, techniki no i zakończenie którego nikt się nie spodziewał. Więcej takich poproszę ;p
2. Deidara vs. Gaara - mocne wejście shippudena. Pierwsza walka Gaary jako kazekage i pokazał klasę, mimo że przegrał to pozbawił przeciwnika ręki ale, Deidi był po prostu cwańszy.
3. Lee vs. Gaara - najlepsza walka pierwszej serii (tak lepsza od Naruto vs. Sasuke). Lee pokazał wszystko co miał ale to i tak nie wystarczyło. Szkoda bo otwieranie bram było naprawdę widowiskowe i Lee zasłużył na zwycięstwo. Ale szacunek dla Gaary.
4. Naruto vs. Pain - najlepsza walka tytułowego bohatera. Naruto w tej walce nie pokazał tylko sage mode, rasen shurikena ale i wielki spryt i umiejętności taktyczne. Techniki Paina były najwyższej próby. Szkoda że końcówka taka a nie inna.
5. Sasuke vs. Danzou - mimo iż ta walka się jeszcze nie skończyła to i tak wbija się do mojej topki. To co pokazuje staruszek to istny obłęd. Saskłacz również nie próżnuje aktywują 2lv Susano. Mam nadzieje że Kishi nie zfailuje tego pojedynku.

zapraszam do dyskusji.
Ari

Imperator

Licznik postów: 2,060

Ari, 16-01-2010, 01:27
Mi się podobała walka Naruto vs. Gaara podczas egzaminu na chunnina. Do tej pory sądzę, że gdyby Garnek nie zmienił się w Ichibi, tudzież Shukaku, Naruto by nie wygrał xD

Ginko napisał(a):4. Naruto vs. Pain - najlepsza walka tytułowego bohatera. Naruto w tej walce nie pokazał tylko sage mode, rasen shurikena ale i wielki spryt i umiejętności taktyczne. Techniki Paina były najwyższej próby. Szkoda że końcówka taka a nie inna.
Ta też była niezła Tongue I owszem, końcówka do bani. Lepiej by było, gdyby Nagato do końca zastał "tym zuym". Ożywienie wioski to była lekka przesada.
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 16-01-2010, 02:41
Ginko, widać że lubisz efektowne walki Tongue

U mnie stanowczym numerem jeden jest walka Sakura i Stara z wioski piasku konta Sasori . Efektowna, dużo niespodzianek , dynamiczna , bohaterowie nie są przesadzeni i mają ograniczenie . Kiepsko się kończy ale cóż nie można mieć wszystkiego .

2. Zabuza vs Kakashi po prostu nie ma wielkich bajerów w tej walce , używają sprytu i inteligencji a nie jak Naruto .

3.Orochimaru vs trzeci Hokage . Cudowna walka wile się z niej dowiadujemy i o przeszłości bohaterów. Po za tym postawa trzeciego była niesamowita . Najlepsza śmierć pokazana w Naruto .

4.Gaara vs rock lee Bardzo widowiskowa walka ale jeszcze nie przesadzona i skończyła się tak jak powinna .

5.Naruto vs Gaara . Dużo się działo pokaz pełnych umiejętności Naruto .

Teraz te nowsze walki w Naruto to coraz gorsze mi się wydają no może po za tym gdy walczy Bee bo jest śmiesznie xD
Pain

Pierwszy oficer

Licznik postów: 956

Pain, 16-01-2010, 04:06
1. Rock Lee i Gaara vs Kimimaro. (dokładnie od momentu wejścia Lee, czyli uratowania Narutarda do śmierci Kimi) Po prostu najlepsza walka.
2. Sasuke vs Itachi, za Itachi'ego. (x
3. Lee vs. Gaara B fajna, ale wygrał Garnek co mnie wkurzyło. >.>
4. Neji vs. Naruto B. fajna walka, jedynie końcówka ... głupia, bo Narutard wygrał.
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 16-01-2010, 10:16
Papillon napisał(a):inko, widać że lubisz efektowne walki Tongue
Ano, chyba nie ma nic lepszego niż dobre morobicie x).

Pain napisał(a):1. Rock Lee i Gaara vs Kimimaro. (dokładnie od momentu wejścia Lee, czyli uratowania Narutarda do śmierci Kimi) Po prostu najlepsza walka.
Oł damn, zapomniałem o tej. Również była bardzo dobra. To chyba był pierwszy raz kiedy Gaara pokazał tyle technik, no i pijany Lee xd. Scena w której Kimimaro wyciąga swój kręgosłup - bezcenna.
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 16-01-2010, 13:42
1. Rock Lee i Gaara vs Kimimaro. --> mój zdecydowany faworyt. Naprawdę świetna walka.

2. Sakura/Staruszka vs Sasori --> również fenomenalny pojedynek!

3. Gara vs Deidera --> cóż więcej chcieć?Smile

4. Sasuke vs Itachi --> za nieziemskie (jak na Naruto) zakończenie.

5. Stary Zboczek vs Pain --> to dopiero było cośSmile A końcowy rasengan wymiataSmile
Evendell

Joy Boy

Licznik postów: 5,384

Evendell, 16-01-2010, 22:37
Ino vs Sakura - nie ma to jak babskie lanie Big Grin I bicie po pysku. Brakowało jedynie kisielu :>
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 16-01-2010, 23:07
Evendell napisał(a):Ino vs Sakura - nie ma to jak babskie lanie Big Grin I bicie po pysku. Brakowało jedynie kisielu :>
Ta walka była niesamowita!!! Ekscytująca wymiana cały czas tych samych ciosów, brak ninjutsu, jedno genjutsu. Gadka o Saskłaczu posypana delikatną kłótnią psiapsiół (z imho bardzo ważnego powodu). Zakończona podwójnym KO. Nie ma nic lepszego!!! x)
Gaara_Sai

Wilk morski

Licznik postów: 51

Gaara_Sai, 11-06-2010, 17:01
..*Kimimaro vs. Lee, a dokładniej moment, w którym ten drugi zażył "lekarstwa".
Bartsuke

Pirat

Licznik postów: 46

Bartsuke, 10-07-2010, 21:41
1 Itachi vs Sasuke - po prostu najlepsza
2 Ero Sennin vs Pain - to było fajne, ale staruszek zginął
3 Naruto vs Sasuke [obie] - efektowne szybkie dużo w nich akcji
4 Team Asuma vs Hidan i Kakuzu
5 Lee vs Gaara
owerfull

Szczur lądowy

Licznik postów: 2

owerfull, 22-10-2010, 23:28
Ja stanowczo jestem za walką Pain'a i Naruto w Sage Mode.Szczególnie gdy w blondasku przebudził się Kyuubi zaczęła się fajna akcja,lecz Yondaime ją zakończył :zalamany: Jest jeszcze wiele walk wartych uwagi jak : Gai(7 brama) vs Kisame czy Naruto vs Sasuke(w dolinie końca).Albo Jiraiya(Sage Mode) vs Pain też dała nieźle popalić :>.
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 23-10-2010, 12:34
1.Jiraya vs. Pain - Zdecydowanie najlepsza walka.W anime naprawdę świetnie ją przedstawili.Końcówka epicka, i dramatyczna.
2.Sakura & Chiyo vs. Sasori - Również znakomita walka.Szczególnie spodobał mi się tu pan Skorpion ze swoimi zdolnościami kontrolowania marionetek, naprawdę fajnie to wszystko wyglądało.
3.Gaara vs. Deidara - Głównie za to, że bardzo lubię obydwie postacie, ale oczywiście nie tylko za to.Pojedynek był pełen efektywnych ataków, wybuchowa sztuka, ale najbardziej podobało mi się, że ta walka była w powietrzu.
4.Lee vs. Gaara - Pierwsza walka w "Naruto", która naprawdę mi się spodobała.
5.Chouji vs. Jiroubo - Ponieważ, Chouji udowodnił, że jeśli chodzi o przyjaciół, to potrafi się poświęcić, no i jak na kogoś, kto jest postacią drugoplanową pokazał, iż potrafi się bić(a wcześniej nie podejrzewałem go o to).
chicken

Super świeżak

Licznik postów: 263

chicken, 27-12-2010, 21:01
Naruto vs Kakuzu - cholera, kiedy pierwszy raz zobaczyłem FRS od razu wiedziałem, że będzie to jedna z moich ulubionych potyczek

Lee vs Gaara - moment, w którym Lee zdejmuje obciążniki, bezcenny

Shikamaru vs Hidan - Intelekt przewyższający nieśmiertelność, to dowód na to, że umysł jest największą potęgą jaką człowiek może posiadać

Killer Bee vs Sasuke - walka na miecze coś pięknego,forma hachibiego na długo pozostała w mojej pamięci

I ostatnia (wcale nie znaczy, że najgorsza)

Itachi vs Sasuke - Kirin i wszystko jasne
rafal888

Szczur lądowy

Licznik postów: 9

rafal888, 12-01-2011, 01:38
1. Sakura & Chiyo vs. Sasori - według mnie najlepsza walka w całej serii Naruto, jeszcze bardziej urzekła mnie w anime pod wpływem muzyki. Bardzo dynamiczna i zaskakującaSmile

2. Orochimaru vs. Trzeci Hokage - bardzo dobra walka, a zarazem bardzo wzruszająca. Godne ukazanie woli ognia jaką posiadał SarutobiSmile
Roogya

Piracki wojownik

Licznik postów: 127

Roogya, 12-01-2011, 02:02
1 Gara vs. Lee
2 Sakura & Chio vs. Sasori
3 Kakashi & Team 10 vs. Kakuzu & Hidan
4 Danzo vs. Sasuke


te 4 walki, oj taaak, moje ulubione!
1 Ojaaaacieeeeee
2 Super mega
3 to on żyje?
4 Epickoooooość
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź