Crocodile
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 27-01-2010, 02:02
Wszystko, co was nęka z tą postacią.
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 27-01-2010, 03:00
Crocodile jest super , ma styl , klasę i charakter . Typowy zły charakter . Moim zdaniem ma świetny szatański owoc . Szkoda że pali cygara bo to niezdrowo na płuca ale z drugiej strony jak jest na morzu to wdycha zdrowe powietrze . Może się raka nie nabawi .Ciężko by go było operować . Chociaż jakby mu założyć kajdanki z morskiego kamienia to by się dało .Z jednym płucem mógłby żyć . Pewnie by musiał przejść na emeryturę.
Ciekawi mnie jak stracił rękę , bo nie wiem czy było podane ?
I skąd ma tę bliznę na twarzy ?
xazax

Piracki oficer

Licznik postów: 646

xazax, 27-01-2010, 03:03
Mój ulubiony czarny charakter. Fajna moc owocu, bezlitosny i jeden z nielicznych normalnych śmiechów w OP.

Papillon napisał(a):Ciekawi mnie jak stracił rękę , bo nie wiem czy było podane ?
I skąd ma tę bliznę na twarzy ?
To zostało już wyjaśnione przez użytkowników tego forum ;P
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 27-01-2010, 10:11
Kiedyś mówił że w przeszłości był piratem pokroju Lufy'ego. Ciekawi mnie co spowodowało jego zmianę. Oddałbym wszystko za flashback Crocodile'a.
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 27-01-2010, 11:39
Po Alabaście, myślałem że to już koniec ,że już więcej gada nie zobaczymy. Nie podziewałem się że okaże się on tak ważną postacią w dalszych przygodach Luffyego. Człowiek z bardzo ciekawą przeszłością, wspomniana zmiana celu w życiu, połączenia z Dragonem, bycie Shchibukai. Jest mistrzem w posługiwaniu się swoim DF'em, moimo iż posiada taką wielką słabość. Z początku mogło się wydawać że w końcu został pokonany przez Luffyego za 30 mln, bez gear 2 a tym bardziej 3; jednak teraz w największej bitwie spokojnie daje rade walcząc z takimi przeciwnikami jak Doflamingo i Mihawk a nawet ratują Ace'a przed śmiercią. Mam 100% pewność że ten facet jeszcze namiesza.

btw. Co z tą słabostką którą zna Iva i bzikiem na punkcie aparycji? Może Crock kiedyś był kobietą? Wiadomo jakimi umiejętnościami dysponuje królowa Okama, no i Krokodyl jako jedyny w Stron World był pokazany odwrócony plecami ^^. (teoria zaczerpnięta z innego forum)
Awake

Licznik postów: N/A

Awake, 27-01-2010, 15:59
Crocodile - jeden z najlepszych czarnych charakterów, zły, wyrachowany, ma innych tam gdzie słońce nie dochodzi, raduje się bólem innych - i jak go nie lubić Tongue

Słabość na wodę to żaden minus, może ją wysuszyć swoją mocą, jak już gdzieś dawałem linka. Facet mimo, że rpzegrał z Luffym, to w walce 1 v 1 BEZ pomocy Robin, Pella, kropli wody, jechał w tamtym okresie mugiware jak chciał. Teraz by pewnie przegrał, chociaż gdyby go zatruł to remisuje. Mimo wszystko bardzo silna postać, mistrz owocu i ciemnych sztuczek.

Zastanawia mnie tylko ten sekret Ivy, kto wie, może się dowiemy.
Shimi

Legendarny piracki oficer

Wiek: 28
Licznik postów: 876

Shimi, 28-01-2010, 00:08
Crocodile'a, tak jak poprzednik, mogę zdecywanie zaliczyć do jednego z najlepszych czarnych charakterów. Jego sposób bycia jak i umiejętności mają w sobie coś takiego, co sprawia, że od razu można go polubić. Człek ma na pewno interesującą przeszłość, którą zapewne dane nam będzie poznać w niedalekiej przyszłości, na co czekam z niecierpliwością. Sekret, o którym wie Iva także zostanie kiedyś wyjawiony i również uważam, że może być to fakt, iż Crocodile był kobietą Big Grin

Podsumowując tą krótką wypowiedź powiem, że Crocodile jest postacią, która potrafi nieźle namieszać i ogólne wrażenie po przyjrzeniu się jego wizerunkowi jest jak najbardziej pozytywne. Wink
czarna

Super świeżak

Licznik postów: 235

czarna, 11-02-2010, 21:20
nie przepadam za tą postacią, ale przyznać muszę, iż w swój własny piaskowy sposób jest genialny, jego charakter spod ciemnej gwiazdy jest dla mnie bardzo realistyczny, a przynajmniej realnie ukazany,. czemu nie przepadam za Crocodailem? tak na prawdę to nie wiem, tak to czasem jest, nawet w rzeczywistości, że poznaje się kogoś i nie pała się do niej cieplejszymi uczuciami.
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 10-10-2010, 18:43
Nie lubiłem, nie lubię i nigdy nie będę lubił tej postaci.
Jest arogancki, nie zna wartości przyjaźni, a dla osiągnięcia swojego celu potrafi zabić nawet własnych wspólników.
Poza tym przez jego "złowrogo genialny" plan zginęło wiele niewinnych osób. Jedyny plus ma za cygaro i całkiem niezły wyraz twarzy.
Envy

Kapitan z paradise

Licznik postów: 348

Envy, 10-10-2010, 19:13
Lubię, bardzo lubię za to, że jest taki nieprzewidywalny. Nigdy do końca nie wiadomo po czyjej stronie się opowie, co w danej chwili bardziej będzie mu odpowiadać. Jedyne co mi nie pasuje to seiyu, które bym zamieniła z Aokijim. Uważam, że głos Takehito Koyasu (który uwielbiam) bardziej by mu pasował.
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 27
Licznik postów: 1,011

Horsie, 10-10-2010, 20:21
Bardzo lubie Croca, ucieszyłem się gdy w ID przyłączył się do akcji, ale mógłby popracować, poćwiczyć bo jest w nim to "coś"
[Obrazek: safe_image.gif]

Licznik postów: 45

krew_na_scianie, 10-10-2010, 20:31
Jak dla mnie, to jako zła postać kompletnie niczym się nie wyróżniał. Miał swój ambitny plan zniszczenia wszystkiego (nie wiedzieć w sumie czemu tak go to kręciło, bo i po co przy tym większa filozofia). Nie szanował żadnych wartości. Szkoda, bo w życiu nigdy nic nie jest biało-czarne, także nie postarano się i w tym przypadku. Nudny, przewidywalny. Ale nie wymagam od One Piece przekonujących złych postaci więc nie widzę problemu. Smile Muszę tylko przyznać, że jego moc na prawdę była imponująca. Ja bym potęgi piasku nie umiała tak pomysłowo i po niszczycielsku wykorzystać.
mistereco

Pirat

Licznik postów: 31

mistereco, 10-10-2010, 21:23
krew_na_scianie napisał(a):Nie szanował żadnych wartości.
Ciężko wymagać od czarnego charakteru aby był przykładnym obywatelem ... pomyśl trochę.

krew_na_scianie napisał(a):Miał swój ambitny plan zniszczenia wszystkiego

Kiedy Luffy leżał otruty, wygłosił monolog w którym powiedział, że zawsze pragnął mieć własne państwo.
Pomyśl chwilę ... Crocodile był piaskiem więc pragnął zostać "księciem pustyni".

krew_na_scianie napisał(a):Nudny, przewidywalny. Ale nie wymagam od One Piece przekonujących złych postaci więc nie widzę problemu.
To kwestia gustu.
Według mnie Crocodile był najlepszym i najbardziej przekonującym czarnym charakterem w historii OP. Emanowała od niego pewność siebie i zajadłość.
Artur

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,136

Artur, 05-11-2013, 20:44
Envy napisał(a):Jedyne co mi nie pasuje to seiyu
Mi akurat bardzo odpowiada. Bardzo! Smile

mistereco, +
Jamac

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,151

Jamac, 07-11-2013, 22:20
Ludzie, to największy badass w One piece, mówię to nie jako fanboy, on po prostu emanuje epickością, + jego zachowanie na Marinefordzie, w ID etc. nie dostał tam ani razu w dupkę, a podskakiwał: Jozu, Dofli, Mihawkowi, WB, Akainu, BB (w ID), Luffy'emu, Jinbe itd.
[Obrazek: comment_hGLtLY5BZt5VGSt9IF80hKZaMB2cHSvy,w400.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź