Jak się skończy One Piece?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 06-07-2008, 22:16
Czasami się zastanawiam, czy oprócz mnie jest jeszcze ktoś, kto lubi spekulować na temat zakończenia serii. Ja przyznam szczerze, widzę jedną możliwość - Luffy musi zginąć, co zresztą wyrażam w swojej twórczości. Tak, wiem, pewnie zamiast tego będzie wielki happy end, co totalnie zniszczy serię. To nie tak, że nie lubię Luffiego, uwielbiam go, ale uważam, że powinien zginąć jako bohater. To by zrobiło piorunujące wrażenie na widzach, a przy okazji ładnie by się zazębiło z początkiem serii i hisotrią Gol D. Rogera. Ale mam złe przeczucia, że tak się nie stanieSad
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 06-07-2008, 22:26
Luffy umrze, kiedyś Wink Jest tylko człowiekiem, a z jego trybem życia trzeba wręcz oczekiwać, że kostucha się w końcu po niego zgłosi XD
Myślę jednak, ze jakkolwiek byśmy tu nie spekulowali na temat zakończenia OP, to Oda i tak nas zaskoczy, a takich sceptyków jak Wampi, mile zadziwi Smile Bo on już taki jest ^^
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 06-07-2008, 22:41
Luffy zginie (zabiją go xD), ale będzie miał dziecko! XDDD
Na koniec będzie chwyt kamery na Nami trzymającą w rękach małego "Luffy'ego", ablo jakąś inną kobietę, bez różnicy xD
Wtedy to bym dopiero była w szoku, ale mimo tragedii zakończenie pierwsza klasa XD
czuczu

Wilk morski

Licznik postów: 67

czuczu, 06-07-2008, 22:47
skoro Oda jest taki nieprzewidywalny można wywniskować jedno zakończenie.
Jest szpital wkońcu pokazują sale gdzie leży Nami . Nagle wchodzi Luffy i mówi gdzie jest ich dziecko ( :przestraszony: ). Po chwili wchodzi lekarz z czymś zawiniętym w kołderke . Daje to Nami a ona uradowana mówi ,że to ich syn. Nagle Luffy odsłania kołderke a tam mały Chopper xDDD :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

To już coś na miare Ody nie Wink

Pozdro
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 06-07-2008, 22:49
OMG, CZUCZU, WYPLUJ TO I WGNIEĆ W PODŁOGĘ! O_O'
prędzej Sanji XP
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 06-07-2008, 22:53
Akurat motyw z dzieckiem Luffiego byłby dobry, bo dawałby możliwość kontynuacji.
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 06-07-2008, 22:53
Luffy nie jest dzieckiem Rogera, a kontynuacja Króla Piratów jest.
czuczu

Wilk morski

Licznik postów: 67

czuczu, 06-07-2008, 22:59
Mogliby rzeczywiście zrboić kontynuacje z dzieckiem Luffy`ego.

swita mi jeszcze takie zakończenie ,że Luffy ogląda telewizje do wieczora . Gdy skończył mówi do wszystkich : Oglądałem Jetix straszne gówno ale Naruto fajne nieprawdaż Kumalski xD :rotfl:
To juz lepszy pomysł xD i pouczający xDD
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 06-07-2008, 23:08
Myślę, że ludzie woleliby oglądać kontynuację o potomku Luffiego niż o jakiejś z dupy wyjętej postaci. A oprócz tego szczerze liczę, że Zoro będzie miał trojaczki :hyhy:
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 06-07-2008, 23:17
No proszę, rzuciłam temat o dziecku i jak ładnie się przyjął xD
Szkoda, że tej romantycznej chwili TWORZENIA nie pokażą Big Grin
Mroczny

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 511

Mroczny, 06-07-2008, 23:20
Mysle, ze na koniec bedzie egzekucja szczesliwgo Luffego ;]
Ale wyplynie on w ocean...
Tak sala porodowa Nami rodzi, Luffy patrzy a tam... dziecko blondyn... Sandzi widziac to, bierze nogi za pas;p
czuczu

Wilk morski

Licznik postów: 67

czuczu, 06-07-2008, 23:21
Eee Mroczny chyba Sanji Big Grin

Jeszcze będzie trzeba tworzyć większy statek na te dzieci jak już Zoro ma mieć trojaczki :hyhy: :rotfl: . Oj Franky nie będzie zrospaczony xD
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 06-07-2008, 23:25
W ogóle to z dzieckiem Luffyego i kontynuacją poprzez to dziecko kojarzy mi się jakoś z Dragon Ballem xD
Tam dzięki takiemu patentowi zrobili sporo tych serii i odcinków xD

Poza tym już nie przesadzajcie, że każdy będzie miał mnóstwo bachorów o_O

W ogóle tak samo jak Son Goku nie wyobrażałam sobie, by był zdolny do stworzenia dziecka, tak samo nie wyobrażam sobie Luffyego (oni przecież nawet nie wiedzą, co to "bliskość" o.O)
czuczu

Wilk morski

Licznik postów: 67

czuczu, 06-07-2008, 23:34
To zastanawia mnie co go podjarało gdy Mr.2 zamienił się w Nami i pokazał cycuszki Wink
Coś mi się zdaje ,że Luffy miejąc 19 lat ? chyba wie co i jak . Ale co to niedługo to będziemy mówić by Op było jakimś hentaiem xD :rotfl:
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 06-07-2008, 23:38
Ale OP mógłby mieć jakąś małą scenkę romantyczną (choć przypadkową!). Albo jakiś oddzielny filmik, gah!
No ja bym chciała zobaczyć jak Luffy przytula kogoś lub coś takiego Tongue (wiem, wiem, jestem taka "uczuciowa" xD)

A co powiecie na zakończenie typu: Luffy znajduje One Piece będąc ku skraju śmierci i gdy tylko dostrzega ten skarb, ten piękny skarb, uśmiecha się sam do siebie, mówi jakiś refleksyjny tekst i KAPUT! xD
Nie no dobra, cienkie zakończenie xD

Mój pierwszy pomysł najfajniejszy xD
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź