One Piece - Rozdział 988
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,490

Mordoc, 05-08-2020, 12:59
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece.
 

Wersja Polska:

Wersja Angielska:


http://mangaburn.blogspot.com/2020/08/on...age-1.html

Oficjalna Wersja Angielska:

https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1007481 



Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Zibii

Super świeżak

Licznik postów: 216

Zibii, 21-08-2020, 12:09
Rozdział 988 Zapraszam do czytania Smile
[Obrazek: vector_logo___one_piece_by_h2o_fr.png]
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 21-08-2020, 13:21
Przemiany Minków dla mnie wisienką na torcie chapa. - Jack mówi dobranoc.
Frankry i Brook mają jaja ze stali, w ogóle SHP atakują po raz kolejny Yonko. Wykoksiła się nam załoga mentalnie.
Nawet Sanji przemieniający się w power rangersa wypadł nieźle.

Dużo się dzieje, szkoda że są przerwy..
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Light D. Moon

Wilk morski

Licznik postów: 86

Light D. Moon, 21-08-2020, 16:23
Byłem nahajpowany przed rozdziałem, ale czytając opadł mi coś entuzjazm 

Niezła strona tytułowa, papa się nie poddaje ^^
Kaido wygląda znakomicie na pierwszym panelu z tą grzywą trzepoczącą na wietrze. Jack nas odwiedził na górze i przyprowadził numbersa. Tak nijak są Ci numbersi przedstawiani. Z początku przedstawiono ich jako tajemnicze koksy, ale teraz w ogóle nie czuć od tych osób potęgi. Wzmacnia to fakt, że nie znamy osobowości żadnego z nich. Trochę jak viceadmirałowie, choc nie wiem czy to najlepsze porównanie.
Śmiesznie wyszedł Rajzo, nie czuję by mógł coś zdziałać. Ta jego deklaracja na wyrost xD
A co ten Jack taki obcykany z minków? Skąd on wie jak długo trwa forma sulonga. Transformacje takie se wyszły, trochę na odwal ale nie ma co się dziwić. Dziwie się czemu podwładni chcą się rzucić na Jacka... gdyby to zrobił Pies Albo Kot to walka skończyła by się na jednym hicie i mogli by wrócić do walki z Kaido ^^

Szkoda że w tym tygodniu nie było zgadywania co się wydarzy w tym rozdziale. To można by było zaliczyć jako ratunek shinobu: p
Za to mam zarzut do Sanjiego. Spodziewałem się po nim wejścia które zmieni sytuacje, a w tej sytuacji nie zmieniło się dużo. Momo w tej chwili nie był zagrożony śmiercią jak choćby 2 rozdziały temu. Fajnie że pochwalił Momo, tylko szkoda że później był bezradny (wiem że to King, ale c'mon Izo wytrącił mu miecz xD). Filmowe było ostatnie ujęcie i przeniesienie się do Luffiego, podobnie jak wcześniejsze ze spojrzeniem Big Mom na górę ^^

Big Mom mi przypomniała, że Luffy ostatnio wszystkim imprezy rozwala xD Co to było za cięcie po którym powstaje okrągła dziura co? Co to za czary? xD

YOHOHOHO wreszcie przybyli jako ostatni mimo że mieli najszybszy pojazd! Brook po raz kolejny przeciął Zeusa i po raz kolejny zaciera z mamuśką.
Czy Big mom jest ranna? nieprzytomna? czy znów dostanie amnezji? xD To by było baaaardzo dziwne jakby była nawet odrobine ranna 

Frrranky piękną kwestią zamknął rozdział ^^ SUPPPEEEERRR!!! ^^

Znowu przerwa? ehhh : (
[Obrazek: tumblr_prpv9aKVVn1sgwcmso3_500.gif]
naste K

Super świeżak

Wiek: 29
Licznik postów: 271

naste K, 21-08-2020, 18:20
Nie zdziwił bym się gdyby owoc brooka był naturalna kontra przeciw owocu BM, powodując w "niezrozumiały" sposób rany na ciele Mamy. Co by nie mówić ich owoce są bardzo do siebie podobne i mimo, że na tonttota dostał mocne lansko, nie znaczy że czegoś przypadkiem nie odkrył

Brook i Zoro po Wano arcu na imperatorów Wink
wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,355

wuzzek, 21-08-2020, 21:49
(21-08-2020, 18:20)naste K napisał(a): powodując w "niezrozumiały" sposób rany na ciele Mamy

na WCI już się starli i nie powoduje Smile 

spoko rozdział, jednak po tym fan ficu ze spoilerów to totalny meh Big Grin

(21-08-2020, 16:23)Light D. Moon napisał(a): Co to było za cięcie po którym powstaje okrągła dziura co?

Ikkoku, mamuśka już to parę razy pokazała, atak olbrzymów
[Obrazek: jhin-animated.gif]
naste K

Super świeżak

Wiek: 29
Licznik postów: 271

naste K, 22-08-2020, 00:13
Cytat:na WCI już się starli i nie powoduje Smile

Popraw mnie, jeśli się mylę ale Luffy przewalił walkę z Enelem za pierwszym razem chociaż jego owoc "naturalnie" kontrowal um-ki tego drugiego.

Postać mamuśki na ostatniej stronie okazuje, że:
A. Faktycznie krwawi
B. Ma tylko porysowana facjatę przez wjazd Frankiego.

Jedna i druga opcja raczej nie powinna się zdążyć, ponieważ jak wiemy ciało mamki jest bardziej wytrzymałe od normalnego człowieka. Ciekawi mnie co się wydarzyło takiego od czasów WCI, że mamuśka jest podatna na co by nie mówić takie słabe uderzenie.
Beetlejuice

Kapitan z paradise

Licznik postów: 326

Beetlejuice, 22-08-2020, 01:00
Co do przerwy to niech Oda s*****la co on myśli że ja mam 15 lat że dożyje końca tej historii. A co do rozdziału to spoko ale pewnie znając autora z***ł przerwę żeby nie pokazać całej walki. Na plus Franky ta mordeczka to jest ziom który powinien dostawać więcej czasu antenowego.
Radzio1623

Rekrut

Licznik postów: 19

Radzio1623, 22-08-2020, 01:02
Witam
Nie wiem dlaczego rozdział się wam nie spodobał, jak dla mnie miodzo. Kaido tysiąca bestii vs bestie sulong norki dla Mnie bomba, no lepszych przeciwników na początek nie mógł mieć.
Tak zauważyłem że imperatorzy mają słabe punkty, Mama to zdjęcie matki Cramer (sorki za literówki najwyżej Mnie poprawicie) Kaido wspomnienia z Odenem chodzi o to że można ich zranić w chwilach słabości.
Kiedyś ktoś pisał że Kaido zostanie pokonany ale nie siła lecz jego bronią. Ciekawe o co chodzi, być może jego podwładni obrócą się przeciwko niemu a może jeśli w jego załodze najsilniejszy dowodzi to jest następca który go zgładzi ?no ciekawe.
Co do Lufiego no to jak narazie słabo widziałem go w roli przywódcy ale cóż robi się nam następny Naruto (bardzo lubiłem tą mangę). Mam nadzieję że w końcu odpali petardę tak jak to było na wyspie ryboludzi. Tak na ostatnie zdanie dalej mam nadzieję że zobaczymy power rangers zordy ?taka scenkę z zoanami prehistorycznymi na jednym panelu, wiecie pterodaktyl, brachiozaur, mamut, tygrys, tyranozaur - może zagramy kto nim jest strzelam na Sasakiego
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,490

Mordoc, 22-08-2020, 23:27
W sumie z rozdziału, zapamiętałem tyle, że Sanji starł się z Kingiem, Brook i Franky zrobili wjazd na BM, Nami się poryczała i nie wybaczy Zeusowi, oraz że w końcu zobaczyliśmy sulongi najmocniejszych minków.

No i jeszcze to (uwaga są wulgaryzmy, spoiler to forma cenzury):
Spoiler

[Obrazek: gNlcRI0.png]

Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

kogelmogel

Pirat

Licznik postów: 38

kogelmogel, 22-08-2020, 23:48
(22-08-2020, 23:27)Mordoc napisał(a): W sumie z rozdziału, zapamiętałem tyle, że Sanji starł się z Kingiem, Brook i Franky zrobili wjazd na BM, Nami się poryczała i nie wybaczy Zeusowi, oraz że w końcu zobaczyliśmy sulongi najmocniejszych minków.

No i jeszcze to (uwaga są wulgaryzmy, spoiler to forma cenzury):
Spoiler

[Obrazek: gNlcRI0.png]


Jeszcze nie Wink

Osobiście mam nadzieję, że szybko nie popadają bo to by znaczyło, że karotka jest mega OP.  Big Grin
Sting

Kapitan z nowego świata

Wiek: 29
Licznik postów: 453
Miejscowość: Kraków

Sting, 23-08-2020, 01:23
(22-08-2020, 23:48)kogelmogel napisał(a): Osobiście mam nadzieję, że szybko nie popadają bo to by znaczyło, że karotka jest mega OP.  
Nie wiem czego się spodziewasz. xD Będą większe kły, więcej mięśni, no i tyle włosów co w SSJ 10 na fanartach z lat 90. z legendarnego Dragon Ball AF.. co będzie pasowało do aury jaką dorzucą w anime. :c


Spoko rozdział, z jednej strony trochę mi zabrakło starcia Luffiego vs BM. Wiadomo, Luffy mógłby pokazać owoce treningów, zaprezentować jakiś blok.. No ale z drugiej strony, to na dłuższą metę nie ma w uniwersum postaci, która by wyszła bez szwanku po bezpośrednim starciu z Yonkou. Wydaje mi się, że Oda oszczędza Luffiego na Kaido. A jeśli tak, to teoria z utratą przez Mamuśkę pamięci może być trafna. No i jeśli sufit jej spadnie na głowę i znów odzyska zmysły, to to już nie będzie problem Gumiaka tylko np. Marco i Perosa, ale tu już odlatuję w moje teorie o tym że dzieciaki mamuśki się zbuntują albo już zbuntowały. 

Tak myślę.. fajnym hypem Luffiego przed starciem z Kaido byłoby znokautowanie jakiegoś F6. Może nie tak jak Cobiego na MF czy tego Niebiańskiego Smoka na aukcji, ale taki soczysty punch na G4 w połączeniu z kontrolą Haki, no nie wiem kto by się temu mógł oprzeć. 

Jeszcze jedna uwaga: jeśli taka Carrot w trybie suloga bawiła się w kotka i myszkę w Daifiku i z innymi dziedziakami Mamuśki, a przy okazji rozwalała ich statki... to nie chcę myśleć jaki gangbang zrobi 5 minków na poziomie Pedro Jackowi... A tak serio to IMO trochę przesada że aż 5 Pedropodobnych potrzeba na 1 oficera, no ale jakoś trzeba rozdysponować walki.
[Obrazek: 8.png]
kogelmogel

Pirat

Licznik postów: 38

kogelmogel, 23-08-2020, 16:23
Jeszcze jest kwestia tego kto jak kontroluje nad swoją formą.
Light D. Moon

Wilk morski

Licznik postów: 86

Light D. Moon, 23-08-2020, 20:55
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1007481 oficjalne tłumaczenie

Czego nie powiedziałem wcześniej, to King i Queen dziwnie się zachowują jak na niby super odpowiedzialnych. Perospero i Marco szaleją a jedyni goście którzy mogliby im dokopać stoją sobie i gadają co robi Jack xD

Parę kwestii się zmieniło, tekst Frankiego był lepszy w fanowskim tłumaczeniu : p
[Obrazek: tumblr_prpv9aKVVn1sgwcmso3_500.gif]
fanaticous

Piracki oficer

Licznik postów: 557

fanaticous, 23-08-2020, 22:34
(23-08-2020, 20:55)Light D. Moon napisał(a): Czego nie powiedziałem wcześniej, to King i Queen dziwnie się zachowują jak na niby super odpowiedzialnych. Perospero i Marco szaleją a jedyni goście którzy mogliby im dokopać stoją sobie i gadają co robi Jack xD

Nie zgadzę się. Ich mądrość widać w ostatnim chapie. Stoją oni przy Momo który jest synem Odena. Gdyby polecieli na oślep lać innych to Momo został by odbity raz dwa. Od czegoś mają numbersów, Tobbi Roppo, Appo i innych.
Spoiler

[Obrazek: A7w1BMVd3sPOn0LMEPkQQASZx64kGew9ghm03WBg...Ad=s640-nd]

1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź