Kto jest najgłupszy?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 07-07-2008, 00:32
Zaraz mi ktoś wyjedzie z tekstem, że ta ankieta jest bez sensu, bo generalnie Luffy uchodzi za idiotę, ale nie... dla mnie ta ankieta nie jest bez sensu, bo ja np. uważam, że Luffy wcale głupi nie jest i może jest więcej osób, które myślą podobnie. Ja osobiście uważam, że Zoro jest największym kretynem (ale w pozytywnym sensie). Dla mnie Luffy, to taki typ, który zachowuje się jak idiota, ale w rzeczywistości jest całkiem inteligentny. Natomiast Zoro stara się być wiecznie poważny przez co robi z siebie większego idiotę. Tak to widzę. Ale z drugiej strony przez to Zoro jest taki słodki. Sanji zresztą też nie sprawia wrażenia rozgarniętego. Za często mu krew od mózgu odpływa.
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 07-07-2008, 00:36
Ja zagłosowałem na Choppera. Nigdy nic mądrego nie wymyślił (w dziale anime nie dajemy spoilerów). Na dodatek wierzy we wszystko co mu powiedzą. Dodatkowo głupio się zachowuje - choćby reakcja na chwalenie go.
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 07-07-2008, 00:39
W sumie zachowuje się głupio, ale jest lekarzem. Pytanie, czy można być kretynem i jednocześnie lekarzem? Hmmm... dobra, żałuję, że spytałam. Można :]

A reakcja Choppera, gdy go chwalą kojarzy mi się z zespołem Tourette'a. Niekontrolowane przeklinanie Tongue
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 07-07-2008, 00:58
A ja zaznaczyłam "INNA", bo większego kretyna niż Helmeppo to chyba w życiu nie widziałam.
Ciągle skomlał o tatusia i nawet własnego zdania nie miał.
Uważał się za najważniejszego, a był najbardziej beznadziejny. Totalny idiota. Może źle zinterpretowałam słowo "najgłupszy", ale dla mnie właśnie Helmeppo taki był.
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 07-07-2008, 01:01
Dałam na Usoppa. Ma wiele talentów (snajperstwo, czy skłonność do bycia szalonym wynalazcą), ale wydaje mi się w gruncie rzeczy najgłupszy ze wszystkich XD
Luffy - podzielam zdanie Wampi. Jest inteligentny i rozgarnięty, a durnia robi z siebie, bo mu tak wygodnie. Prostolinijne myślenie tylko ułatwia mu sprawę, ale pomaga też dostrzec sedno problemu i rozwiązać go. No i między innymi za przejrzenie maski idioty strasznie lubię Smokera, Ao i Jonathana XD
Zoro - jest inteligentny i jak na mój gust całkiem rozgarnięty XD Że robi z siebie debila w trakcie scen z gagami - na tym między innymi polega jego urok XD Mądry nie musi być, skoro chce zostać najlepszym szermierzem (ostatecznie sportowcy nie grzeszą wiedzą, czy elokwencją), ale za to ma dobrą pamięć i w trakcie przygód zdobywa sporo doświadczenia Smile
Głupota Choppera polega na jego naiwności, której jakoś nie jest w stanie się pozbyć. Ale jako-taki głupi to on nie jest - jego wiedza na temat medycyny jest naprawdę spora, a on ją tylko poszerza.
Sanji... Cóż, Sanji zachowuje się jak większość facetów w jego wieku, którzy chcą być gentelman'ami XD Nieco ciężko osądzić, czy jest głupi, do tego musielibyśmy zobaczyć, jak dorasta, a wygląda na to, ze postacie w OP się niespecjalnie w trakcie serii starzeją XD" Okay - oprócz Nami, która "dorasta", co widać po jej biuście XD

[ Dodano: 2008-07-07, 00:03 ]
Nami - lol XD wydawało mi się, że to ma być ktoś z załogi XD
Ale jeśli to rozszerzyć... cóż. Helmeppo z pewnością znajdowałby się na wysokiej pozycji XD Nie wiem, czy na najwyższej Wink
Ja bym... hm. Chyba zagłosowałam na Spandę XP Większego kretyna, który by mnie tak zirytował dawno nie widziałam XD
Ale Buggy nie lepszy XP
Jarek Bachanek

Kapitan z paradise

Licznik postów: 367

Jarek Bachanek, 07-07-2008, 01:09
Buggy i Helmeppo. Spandam może był kretynem ale był inteligentny. Ja rozumiem slowo "głupi" jako mało inteligentny a na dobra sprawę każdy z załogi jest dość inteligentny w jednej dziedzinie bardziej innej mniej.

Buggy ogólnie nie był zbyt mądry i zwykle robil z siebie debila, gdyby nie jego załoga i Diabelski Owoc pewnie do niczego by nie doszedł, Helmeppo, jak napisała poprzedniczka opierał się na sile ojca i generalnie był idiotą bez krztyny inteligencji. Jeszcze Foxy mi sie przypomniał, nie zapomne jego miny gdy Luffy rozbił Lustro a ten "Nie wpadlem na to !!!". Albo te jego beznadziejne przebieranki. Tylko ktoś tak głupi jak Luffy mógł się na nie nabrać.
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 07-07-2008, 01:11
Powinnam była sprecyzować, że chodzi o załogę, ale trudno, niech już tak zostanie.
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 07-07-2008, 01:15
To Ty TYLKO załogę miałaś na myśli?! xD
Dla mnie to tam wszyscy są na swój sposób inteligentni xD

Zoro - ma dobrą pamięć (mimo, że orientacja w terenie niezbyt Tongue)
Chopper - wiedza medyczna
Robin - archeolog
Nami - nawigatorka, poza tym dużo książek przeczytała, dużo wie.
Sanji - mistrz kuchni, a nawet potrafi tak podzielić żywność by nawet mała ilość pozostała na dłużej.
Luffy - może nie ma jakiejś tam wiedzy książkowej, ale ma za do wiedze życiową. Pod tym względem jest inteligentny, potrafi myśleć.
Usopp - wymyślanie różnych tych sprzętów do strzelania i innych bajerów to nie lada sztuka ;3 Też nie jest głupi Tongue


Dlatego ogólnie nie pomyślałam o załodze, bo dla mnie głupkami nie są xD (Zoro, so sexy xD)
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 07-07-2008, 10:17
Zagłosowałem na INNA, skoro już może być nie tylko z załogi, to niech zostanie. Jak dla mnie tytuł powinien otrzymać Gedatsu (wiecie, ten kapłan co walczył z Chopperem). No naprawdę, jak można zapomnieć o otworzeniu oczu, lub mówieniu :rotfl:

Luffy wcale głupi nie jest, on jest tylko idiotą (wiem, dziwne, dla mnie to inne pojęcia), albo co najmniej robi wciąż z siebie idiotę, tak samo reszta załogi Smile

A tak w ogóle, to czemu jak już wymieniacie całą załogę tak jakby, to nikt nie pisze o Frankim? Przecież też w sumie trochę idiotę z siebie robi, i nawet fajnie to wychodzi Big Grin
Mroczny

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 511

Mroczny, 07-07-2008, 10:30
Veg....aaa to nie to ^^
Zoro, jest najglupszy ta jego orintacja w terenie...
Usopp, zachowuje sie czasem jak typowy idiota, ale jest wynalazca.
Luffy zdaje sie, ze czasem nie mysli, jednak czasem przejawia objawy myslenia.
Nami ona napewno glupia nie jest ;p
Sandzi coz, on to tylko kasanowa, mysli o jednym tylko...
Chopper zwierzatko jak zwierzatko ;p Strasznie smieszne, ale jako doktor inteligentne.
Robin najmadzejsza...
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 07-07-2008, 11:09
Zoro najgłupszy xD Jak się zawsze i wszędzie gubi ^^'' Nie no to jest po prostu szczyt głupoty. Kocham to. Hehehe
vegi

Piracki oficer

Licznik postów: 724

vegi, 07-07-2008, 11:18
Najmądrzejsza jest raczej Robin. Wiem na pewno, że Usoppa nie można nazwać głupim... tchórzem, wieśniakiem i inne tak, ale nigdy głupim... tak samo Chopper xD przecież ma Brain Pointa xD hehe.... Moim zdaniem najgłupszy z załogi jest Luffy... czasem pokazuje klasę i w trudnych sytuacjach wie co zrobić, ale to chyba nie inteligencja, a doświadczenie... xD
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 07-07-2008, 11:52
Nikt z załogi Luffy'ego nie wydaje mi się głupi, owszem, ktoś sobie lepiej w jednej dziedzinie radzi, ktoś sobie w niej mniej radzi...
Każdy na swój sposób jest mądry i bystry...
Luffy i Zoro robią to by zmylić przeciwnika i zwyczajnie nie chce im się ciągle być poważnymi i groźnymi, wiedzą na co ich stać, potrafią przekroczyć granice, a że mają ubytki w niektórych dziedzinach (Luffy to niby się nie gubi, nigdy i nigdzie, co? XD), to już tylko dodaje im uroku... Nami, Robin... one to chyba tutaj nawet nie są brane pod uwagę ^^"
Usopp jest bystry, ale zbyt tchórzliwy, by pokazać to wyraźnie, przed wszystkimi XD
A Sanji... Sanji też głupi nie może być, bo co by był z niego za kucharz? Zmarnowałby całe zapasy na jeden obiad i by była kicha... XD

A Spandam, to inteligentny, rzeczywiście (te jego akcje na Eniess Lobby... tylko potwierdzają, że to mądry i inteligentny człowiek jest)

Helmeppo, niezbyt mądry może jest, ale hmmm... głupi też nie, po prostu życia nie zna, bo wciąż chowa się za... eee... siekierą tatusia...

Ja zaznaczyłam inne, bo dla mnie głupim jest każdy, kto zadziera z Luffym XD Wręcz pcha mu się pod łapki... Zwłaszcza, że 100 nagrody za niego wyznaczyli, a wszyscy się pchają... ==' Nikt nie mówił, że nie może być "postać zbiorowa" XD
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 07-07-2008, 14:35
Kowal napisał(a):A tak w ogóle, to czemu jak już wymieniacie całą załogę tak jakby, to nikt nie pisze o Frankim? Przecież też w sumie trochę idiotę z siebie robi, i nawet fajnie to wychodzi Big Grin

Ja dla przykładu nie znam jeszcze zachowania Frankyego i Brooka, bo zwyczajnie nie doszłam do tych momentów xD
Więc ich nawet nie biorę po uwagę Tongue
Poza tym, Franky chyba głupi być nie może, skoro tak swoje ciało przerobił o.O
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 07-07-2008, 14:40
To Luffy też jest mądry skoro potrafi zmienić swój metabolizm *.* Pieprzenie! Dodać Franky'ego?
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź