One Piece - Odcinek 935, 936 i 937
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 30
Licznik postów: 468

Kaioken, 19-08-2020, 19:29
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:

Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia

 935 - Całkiem ten odc. choć rozciągnięty niesamowicie, m. Fajne było to zderzenie Luffy'ego z ich kombinacyjnym atakiem, animacja też niczego sobie. Poza tym klimat Wano pełną parą jak były sceny z Zoro. Co do openingu to oczywiście znowu te kretyńskie sceny z środka odcinka zanim się wogóle odc. zacznie. Muzyka mogła być lepsza .. ogólnie poprzedni op był trochę lepszy, m.
936 - Odc. lepszy z tym, że niepotrzebne przeciągnie z tymi trzema co zostali wysłani do Ebisu, a w Mandze tego wogóle nie było, m. Haki Hyogoro mega .. wogóle mam wrażenie, że kolory tego haki w cały świat. Raz żołte, raz niebieskie, raz różowe, m.
937 - Haki w tym odc. mi się podobało, animacja też w miarę. Najlepszy moment jak Luffy ogłuszył wszystkich wokół w nocy. Jeszcze parę odcinków i będzie moment, na który mocno czekam, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Bajnor

Dowódca dywizji Yonko

Wiek: 26
Licznik postów: 1,845

Bajnor, 23-08-2020, 12:07
Odcnek 938. Była w mandze walka walka Holdema z Shutenmaru? Nie kojarzę tego, ale słabo przez to wyszedł Ashura Doji. Holdem to ziomek którego Luffy zdjął na hita.
naste K

Bosman

Wiek: 26
Licznik postów: 168

naste K, 23-08-2020, 13:09
Siła postaci w anime jak i w mandze bywa memiczna. Trudno jest stwierdzić stanowczą czy dany bohater bawi się z przeciwnikiem ( patrz na wiele walk luffiego ze słabszym przeciwnikiem) czy faktycznie postać obudziła w sobie pokłady jakieś "siły" że bywa silniejsza od przeciwnika, którego raptem kilka/kilkanaście odcinków wcześniej np. Taki shutenmaru ciał tors jacka.

Trochę to chore w zarazem komiczne, ktoś pokroju shutenmaru czy luffiego w pojedynkach z przeciwnikami o kilka poziomów niżej ustawionym nie jest w stanie go pokonać, chociaż jeszcze niedawno potrzebował jednego cięcianczy użycia królewskiego hacki
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź