FMA- spoilery i omówienie rodziałów
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Luffcia

Wilk morski

Licznik postów: 91

Luffcia, 05-02-2010, 16:51
Tak jak w temacie, zacznijmy od tego, kiedy wyjdzie raw 104 rozdziału? A kiedy spoilery, podobno wszystko mamy mieć już jutro , albo jeszcze dziś, chyba,że dostaniemy w poniedziałek... XD ok, to jak? wie ktoś coś? W końcu teamt nie może pozostać pusty, może omówimy poprzedni rozdział? Smile
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 06-02-2010, 20:42
Ja nic nie wiem na temat spoilerów czekam na normalny chaper xD

Cóż mówić o poprzednim rozdziale był świetny . Walka Scare vs King Bradley dobiega końca nieźle mnie zaskoczył Scare że zaczął w pełni używać alchemii .
Ciekawi mnie co się dzieje z Greedem i czy Mustang odzyska wzrok .
hetman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,319

hetman, 07-02-2010, 23:57
O cholera Confusedzok: To moje wrażenia po zobaczeniu spoilera nowego rozdziału. Masakra.
Chriss

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 880

Chriss, 08-02-2010, 00:23
Obejrzałem raw i muszę przyznać, że jest zarąbisty kurna nie spodziewałem się że jednak mu(Ojcowi) się uda otworzyć bramę. Jego nowy wizerunek kogoś mi przypomina Tongue ,nawet pasuje mu ciekawe czy da się to wszystko cofnąć co się stało. Według mnie to jeszcze z dwa albo trzy chapki zostały do końca.

[ Dodano: 2010-02-09, 10:19 ]
Już jest i chapek. Cała walka poszła na marne ojczulek wygrał i przybrał groźną postać. Szkoda, że Scar nie pokazał co potrafi tą ręka. Jestem ciekaw czy przez dyńkę Eda Selim zaczął się rozkładać czy to mała Mei coś z tym kręgiem tam zrobiła. No i wiadomo jaki cel był całego ojca, zachciało mu się zostać bogiem. jedna otwarta brama była bardzo potężna to pięć naraz jest największym skupiskiem energi. Wszyscy co się znajdowali w centrum przeżyli, ale reszta już nie. Chapek jest niesamowity, naprawdę coraz bliżej końca tej mangi już jest.
[Obrazek: 29360-steins0.jpg]
Luffcia

Wilk morski

Licznik postów: 91

Luffcia, 11-02-2010, 17:56
no to zonk, tatuś wchłonął boga i zmienił ich w kamienie XD i chyba ciało ala przejął
hetman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,319

hetman, 11-02-2010, 20:00
Luffcia napisał(a):no to zonk, tatuś wchłonął boga i zmienił ich w kamienie XD i chyba ciało ala przejął

-.- Wydaje mi się, że to nie jest ciało Ala, tylko wciąż Van Hohenheima. Tyle że wersja odmłodzona.
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 12-02-2010, 18:33
Chyba jednak to ciało Ala tylko trochę przytyło Tongue
Ciekawe co będzie dalej bo właściwe teraz to on powinien mieć moc absolutną .
hetman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,319

hetman, 25-02-2010, 21:13
Papillon napisał(a):Chyba jednak to ciało Ala tylko trochę przytyło Tongue

Ale to nie jest ciało Ala! :krzeslem:
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 19-03-2010, 16:21
Dziwnie się zrobiło ale wreszcie King wykitował , już miałem go dość . Strasznie to dziwne bo w Xerxes przy tworzeniu kamienia zniknęły ludzkie ciała a teraz tylko ich energia .
Itrogash

Wilk morski

Licznik postów: 59

Itrogash, 11-04-2010, 01:44
Tegomiesięczny chapter... WONDERFUL!!!!!! AWESOME!!! EPIC!!! FANTASTIC!!!
Zniszczył mnie normalnie, kompletnie. Wziął te wszystkie Naruto, Bleach, KHR i inne, przeżuł je, zjadł, wydalił i wyrzucił w obornik. Zdecydowanie zapisuje go do najlepszych momentów w moim życiu. Jeśli Arakawa utrzyma taki poziom epickości chapterów do końca, to zdecydowanie ustawie ją na samym szczycie moich ulubionych autorów, razem z Kentaro Miurą.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź