One Piece Movie 9
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Musopp

Wilk morski

Licznik postów: 79

Musopp, 29-02-2008, 11:54
Jak głoszą plotki, już jutro czyli 01.03.2008 ma pojawić się film 9 One Piece`a. Jeżeli śledzicie wydarzenia z tym filmem, to wiecie, że będzie to przypomnienie wydarzeń z Sagi Drum, lecz trochę w innym wydaniu. Niestety wydaję mi się, że film zostanie totalnie sknocony jak to miało miejsce z filmem 8. :/ Poczekamy, obejrzymy, ocenimyBig Grin
DonB

Super świeżak

Licznik postów: 238

DonB, 29-02-2008, 13:06
Co do filmu to proszę ulotkę reklamową:
[Obrazek: 6b6b9583f9bf4b78m.jpg]
Również myślę, że film nie będzie zbyt ciekawy bo to już było, dodadzą tylko kilka postaci i koniec. Mam jednak skromną nadzieję, że Chopper zrobi Monster Point, to by było akurat fajne.
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 02-03-2008, 13:08
ja uważam , że film będzie wypas ;] w końcu saga drum jest jedną z najlepszych sag (jak dla mnie) ale wszystko się okaże z czasem.
KossteK

Pirat

Licznik postów: 33

KossteK, 02-03-2008, 22:43
Wszystko fajnie, tylko szkoda, że dostajemy odgrzewane kotlety. Fabuła też się zbytnio kupy nie trzyma, Chopper dołącza do załogi po Robin? Franky'm? Taki obrót spraw może trochę namieszać
Sobol

Wilk morski

Licznik postów: 71

Sobol, 03-03-2008, 16:36
Poczekajcie aż sie dorwą do Enies Lobby XD
Ważne są walki i muzyka. Jeżeli zachowają tory fabuły jak w anime to będzie dobrze. Zresztą opowiedzenie na nowo tej historii i dodanie do tego jeszcze Robin i Franky'ego to jest git.
Jestem ZA, a nawet przeciw.
Generalnie wierze, że się uda i w ogóle Smile.
Musopp

Wilk morski

Licznik postów: 79

Musopp, 03-03-2008, 22:58
Niestety jak oglądam trailery to kreska została :/ A jak widzieliśmy w filmie 8 dodane do niej efekty były kiepskie Sad Przy okazji na http://www.animesub.info dodałem napisy do odcinka specialnego numer 3. Jak wyjdzie film 9 to może przetłumaczę :hyhy:
PycoslaW

Nowicjusz

Licznik postów: 19

PycoslaW, 06-03-2008, 01:44
Jak dla mnie odgrzewanie starych pomysłów to kompletna porażka. Co z tego że dodadzą kilka nowych rzeczy skoro i tak wszystko już było. Jak dla mnie po prostu brak pomysłu na cos nowego. Nie spodziewam sie niczego dobrego ale zapewne obejrzę choćby po to żeby utwierdzić się w tym przekonaniu.
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 08-03-2008, 12:15
ja będę zadowolony jak usłyszę sam soundtrack z sagi Drum ;]
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 08-03-2008, 17:57
Dobry jest, szczególnie ten kiedy luffy się wk***i Wink np. jak ekipa Franky'iego pobiła Usoppa Smile a ci go znaleźli przed domem ;] a jak już mowa o innym anime to z Bleach i Naruto (nie shippuden) są dobre nuty.
Sobol

Wilk morski

Licznik postów: 71

Sobol, 09-03-2008, 13:12
Ciekawe, czy ave Maria będzie też w dobrym wykonaniu, bo w anime ładnie to wyszło Smile.
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 12-03-2008, 00:04
No tez jestem pełen obaw , na tej 8 to już zasypiałem być może dlatego że mało śpię a oglądać zacząłem po 1am Big Grin Fajnie że będzie robin i franky są to czaderskie postacie , z drugiej strony tyle razy były powtarzane jeszcze jak trwała ta saga te niektóre momenty z tym doktorkiem ,to się kolacja przypominała momentami ,a teraz z tego film.. Nie widzę świetlanej przyszłości , ale może jak będą te ataki nowe luffiego i reszty zwłaszcza jak już kolega DonB wspomniał przemianka choppera to mogłoby być klawo. Tyle że wtedy luffy nie miałby nic do roboty Tongue
Tsuiki: No brak pomysłów widać ale co sam byś wymyślił? ciężko jest dużo już było nie wspominając że autor mangi miałby ograniczone pole bo przecież opowieść o piratach nadal trwa a jeszcze tyle nie wyjaśnionych wątków.
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 26-03-2008, 01:02
Oi, czepiacie sie. Film zapowiada się niezły, zarówno z kreski jak i z akcji. Fajnie będzię zobaczyć tą historię z innego punktu widzenia.
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 26-03-2008, 11:30
Dokładnie, ja czekam na niego :] Zapewno zostanie coś nowego dorzucone do tej Fabuły z Drum którą już znay + dobre walki z tego co widziałem Big Grin zapowiada się ciekawie
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 27-03-2008, 15:40
Może i się uda ten film jako że Arc Drum był dość ciekawy pod względem historii Chopper'a to jednak walki były tak głupie tak bezsensownie łatwe i w ogóle że ta kinówka może pokazać jak to się mówi POWER! xD
Boto

Kapitan z paradise

Licznik postów: 313

Boto, 14-09-2008, 01:35
Jak wrażenia z filmu ;] Dla mnie zamiana Vivi i kaczora na Franky'ego i Robin mi się nie podoba, a i kreska nie jest rewelacyjna, ale na wielki plus jest to że została pokazana cała historia Chopper'a ;]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź