The God of High School - różnice między manhwą a anime
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 2,065

Mordoc, 26-09-2020, 20:18
W tym temacie, proszę o podanie różnic między manhwą a anime. Mogą to być wszelkie różnice, ale także pominięte smaczki.
Ten temat może zawierać spoilery, których nie trzeba ukrywać.

Jestem po kilku odcinkach anime, zapewne niebawem łyknę je do końca, jednak w komentarzach wyczytałem, że sposób, w jaki podano głównemu bohaterowi owoc, jest zupełnie inny. Zaciekawiło mnie, jak to wyglądało, ale nie chce mi się przebijać przez manhwę/webtoona i tak powstał Chocapic ten temat.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Blade

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 26
Licznik postów: 487

Blade, 26-09-2020, 20:54
Nie wiem co biorą typki z Crunchyroll, ale to nie jest normalne żeby upychać ~120 rozdziałów manhwy w 12 odcinkach anime. Tak samo jak w przypadku Tower of God tutaj potrzeba przynajmniej 20-24 odcinki. 

Główna różnica to przede wszystkim tempo akcji. Tak jak EP 04, ten ze ślubem, gdzie zekranizowali najgorszą część manhwy i to prawie kropka w kropke. No i umówy się, ten wątek jest tak beznadziejny, że 12 letnie dzieci piszą lepsze fanfiki. Więc taki beznadziejny arc ekranizują prawie identycznie, a na wydarzenia ważniejsze poświęcają czasem klika kadrów XD 

 Akcja może nie jest trudna do śledzenia, w końcu to typowy shonen, no ale to jest jakaś komedia i kompletny chaos z tą ekranizacją.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź