One Piece - Odcinek 945, 946, 947
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 30
Licznik postów: 441

Kaioken, 28-10-2020, 17:03
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:

Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
945 - Czekałem na ten odc. Co najlepsze jest znacznie lepszy niż tego oczekiwałem. Genialny ep, Luffy się przyznał kto zjadł zupe i to drgnięcie Big Mom, coś pięknego ^^ Ta desperacja, aby uratować staruszka i siebie, kiedy wylecieli z ringu, sztos animacja. Do tego ten nieustający dźwięk klikania obroży zwiastujący koniec w tym wszystkim.. wow. I końcówka przy której dostałem takie ciary, że głowa mała. Kiedy był kadr jak Luffy ładuje prawą ręką haki to, aż Ace mi się przypomniał. EPIC EP.

946 - Początek odcinka to tragedia .. końcówka poprzedniego zaanimowana na nowo - NA CO TO? W ten sposób odc. zamiast trwać 15 min trwał może z 12. Na szczęście potem było lepiej szczególnie druga część odcinka jak Big Mom bez końca próbowała zgnieść Luffy'ego, m. Brachio Bomb Queen'a najlepszym momentem odcinka, animacja tutaj miejscami poza skalą ^^ Dzięki za tłumaczenie.

947 - Ka pa pa pa pa pa.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź