Noblesse anime(Crunchyroll why????)
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 27
Licznik postów: 1,172
Miejscowość: Warszawa

janek z, 21-11-2020, 08:59
Ogladam sobie odcinek 6 anime. Czytalem mangę, co prawda trochę minęło, ale pamietam z grubsza. Widzę fajna animacje i ogólnie dobry felling to przymykam oko na to, że są niepotrzebne zmiany i skróty. Myślę, mieli zrobić 13 odcinków tylko, to chcą pokazać co najlepsze. Ale włączam odcinek 7.A tam caly odcinek zrobiony filler jak grają w siatkówkę i bezsensowny romans . Pamiętam że takich bzdur na pewno nie było. No to mnie szlag trafia.

Czemu Crunchyroll marnuje potencjał tych weebtonów. Te same akcje z Tog i TGoHS. Czemu pomijać wątki które są często ważne, i fajnie ukazane a w zamian pokazywać jakieś durne fillery. Co to za moda aby zmieniać treść na jakieś kiczowate wstawki?? Oni myślą, że to komuś bardziej sie podoba niż to co było w oryg? Czy chcieli dodać powiew świeżości ??.

Nie rozumiem polityki Crunchyroll.

Odcinek 7 to dno. Pozdrawiam.
[Obrazek: sephiroth__ac_signature_by_razerick-d30buyc.png]
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 2,909

Mordoc, 21-11-2020, 10:50
Tej serii jeszcze nie oglądałem, ale mam doświadczenie z pozostałymi i strasznie mnie to irytuje. Te serie są tworzone dla kretynów. W tym przypadku, mam na myśli te wszystkie ecci, haremy i odcinki plażowe. Czasem czytam komentarze i nie dowierzam, ale niektórym ludziom, to naprawdę się podoba.

Dlatego zapewne dlatego twórcy wpychają takie gówniane motywy. Ponieważ jest to odcinek zrobiony niewielkim kosztem. No i przede wszystkim zapychacz, pozwalający na wydłużenie serii, czyli zarobienie większej ilości pieniędzy niskim kosztem. W tym jest jakiś tam sens, bo oni prawdopodobnie, mają z tego korzyści.

Gorzej, kiedy mają pokaźny materiał źródłowy(tak, jak było chociażby w przypadku ToG i GoH), a wywalają całą masę ważnych wątków, tworząc ekranizację na łapu capu bez ładu i składu, że trudno w ogóle się połapać o co chodzi.
Chyba, że anime ma być reklamą dla manhwy

"Podobało się? Tak/ Nie (bez znaczenia) To wiedzcie, że wywaliliśmy całą masę wątków, więc jeśli chcecie je poznać, to zapraszamy do czytania manhwy". Inaczej, nie jestem w stanie tego usprawiedliwić, no chyba, że użyję słów niekompetencje na poziomie polityków, czyli niewłaściwi ludzie na kluczowych stanowiskach.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź