Pica vs Scratchmen Apoo
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 16-01-2021, 17:51
Jak na razie Apoo nie pokazuje nic specjalnego, raczej duzo szumu o nic. Podobnie jak z Picą. Myślę, że mógłby to być równy pojedynek Tongue .

https://static.wikia.nocookie.net/onepie...1122071617

https://static.wikia.nocookie.net/onepie...0218235033
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,562

ARRRGH, 16-01-2021, 18:44
Nie mam zielonego pojęcia, biorąc pod uwagę samą siłę. Ale wszystko wskazuje na to, że supernova powinien położyć każdego z załogantów Dofli na tym etapie mangi. Ewentualnie zastanawiałbym się nad Vergo, ale Pica czy Diamante raczej przegraliby z każdym supernovą.
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 16-01-2021, 19:10
Nie no... Poza Vergo załoga Doffyego była pożałowania godna. Diamante żeby cokolwiek zrobić Kyrosowi musiał uciekać się do podłych zagrywek, a jak Kyros już dopadł to porobił go łatwo.. Usmarkaniec kręcił się tylko koło Doffyego nie robiąc w zasadzie nic, żeby niedługo później zostać zjechanym przez rękę Lawa. Zaś jeżeli chodzi o Pice to przez większość czasu mocno unikał bezpośredniego starcia z Zoro, gdyby chował się tak w skałach przed Apoo, to zostałby poroniony z łatwością. Pica nie mając wiedzy o owocu dostawałby solidne obrażenia od Apoo, a ukrywanie w gruzie niewiele by mu pomogło w końcu mamy do czynienia z falami 'dzwieku'... Co innego gdyby Pika był strona naciskając, jeżeli wszedłby w starcie w zwarciu jego szanse napewno znacząco by wzrosły, Apoo nie miałby czasu na swoje sztuczki, i duża niewiadomą są jego umiejętności w walce w zwarciu, więc o ile nie ma czegoś w zanadrzu, to tutaj pewnien Pica miałby swoje okazje... No ale czy by wygrał ciężko powiedzieć , na koniec dnia chciałoby się poznać nazwę owocu Apoo i poznać pełen potencjał jego mocy, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby miał techniki podobne choćby do Zebry z Toriko, wtedy byłby kotem również w zwarciu... I chyba najgorszym koszmarem Piki
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 16-01-2021, 19:30
(16-01-2021, 18:44)ARRRGH napisał(a): . Ale wszystko wskazuje na to, że supernova powinien położyć każdego z załogantów Dofli na tym etapie mangi.

Supernova w sensie Apoo? czy w supernova w sensie jakakolwiek supernova?  Bo taka Bonney raczej zadnych zdolnosci bojowych nie przejawia, mysle, ze Nami by ja pokonała Tongue .

Taki Apoo moglby byc rownie dobrze na poziomie Brooka.
(16-01-2021, 19:10)Dejo napisał(a): . Pica nie mając wiedzy o owocu dostawałby solidne obrażenia od Apoo, a ukrywanie w gruzie niewiele by mu pomogło w końcu mamy do czynienia z falami 'dzwieku'...


Noo bardzo łatwo jest z tym walczyć, wystarczy zakryć uszy, a kamienny olbrzym wtedy moze walczyc z Apooo.  Ten owoc jest troche słaby. Skoro tak łatwo da sie obronić przed nim, to walka przeciw takiemu olbrzymowi bedzie bardzo ciezka dla Apoo
https://applifier.online/onepiece-laughs...20Pica.png  Apoo tak latwo nie rozwali tego olbrzyma  Tongue
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 16-01-2021, 19:44
No tak jeżeli znasz moc owszem... ale jeżeli nie to możesz mieć cieplutko jak Luffy i Zoro. Poza tym wydaje mi się że niekoniecznie każdy atak musi mieć ta wadę, nie chce mi się wierzyć że Oda dałby aż taka wadę owocowi nie rekompensując tego jakimiś innymi właściwościami / atakami... No ale to tylko gdybanie, narazie wiemy że wystarczy zakryć uszy żeby wszystko zneutralizować więc tego się będę trzymać.

Ale Apoo nawet nie musi rozwalać golema, wystarczy że prawdziwy Pica będzie w zasięgu dźwięku ale szczerze mówiąc ja uważam że Apoo zniszczył by tego Golema nawet szybciej niż Zoro, nie wiem jak bardzo może spamować atakami ale jakby nałożył na golema kilka efektow wybuchowego dźwięku, tak jak na Kizaru i Luffyego to szybko z wielkiego Piki został by gruz. Tyle że Apoo nawet nie musi tego robić bo dźwięk powinien wpływać na ukrytego wewnątrz golema Pike.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,562

ARRRGH, 16-01-2021, 19:58
(16-01-2021, 19:30)niudeb napisał(a): Supernova w sensie Apoo? czy w supernova w sensie jakakolwiek supernova?  Bo taka Bonney raczej zadnych zdolnosci bojowych nie przejawia, mysle, ze Nami by ja pokonała  .

Skoro jest kapitanem załogi pirackiej, to z pewnością ma zdolności bojowe na co najmniej przyzwoitym poziomie. Poza tym jej owoc jest op i jeśli zbliżyła by się do kogokolwiek, to już jest po walce.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź