One Piece - Rozdział 1003 - Spoilery
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,490

Mordoc, 05-08-2020, 13:01
W tym temacie dyskutujemy o spoilerach do najnowszego rozdziału One Piece.

 
Regulamin korzystania z tematu

Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.

Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.

Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]

Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.

Format ukazywania spoilerów:
Spoiler
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się spoilerów bieżącego rozdziału.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece



Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[/spoiler]
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 01-02-2021, 20:18
Cytat:.chapter tittle is "Night on the board".

- It seems that we will see the general situation of Onigashima in this chapter.
[Obrazek: 5tJTs9ZD_o.jpg]
Co ważne nie ma przerwy, ale po 1004 rozdziale już ta przerwa czeka nas napewno.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 02-02-2021, 13:15
[Obrazek: 1612260341.jpg]
Cytat:. The chapter begins with Luffy's Gomu Gomu no Gatoringu with which the previous one ended.
- After his attack, Luffy loses Gear 4 and cannot use Ambition in 10 minutes.
- Big Mom uses her attack "Hahaba" (Mother Grandmother) against Luffy, but Zoro intervenes.
- Law uses the "Countershock" against BIg Mom.
- Kaidou uses an attack called "Vortex Wind" (or something like that) against Killer and Kid.
- Kaidou bites Luffy.
- Zoro uses the attack "Black Dragon Tornado" against Kaidou and saves Luffy again (it is the drawing he has made).
- Kaidou is damaged and notices Oden's sword.
- Kaidou uses another attack (does not give the name) that affects a large area.
- CP0 appears,
- Then they analyze the battle on a board with tiles. The samurai had 5,400 cash, they have lost 400. Kaidou had 30,000 and has lost 3,000.
- Kaidou's hybrid form appears.
Chyba zbliżamy się Panie i Panowie do końca aktu 3. Ostatnie popierdy sojuszu, w najbliższych rozdziałach Tongue
Pewnie podczas gadki agentów CP-0, dostaniemy kilka przebitek że slomkami.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Sting

Kapitan z nowego świata

Wiek: 29
Licznik postów: 453
Miejscowość: Kraków

Sting, 02-02-2021, 14:32
Trzeba będzie zobaczyć wizualnie w jakiej kondycji są supernovasi w czasie tego oklepu, ale jak Luffy wymiękł to tamci muszą wytrzymać te 10 min naparzanki co by słomiany mógł przeżyć. Chociaż... Law w każdej chwili może przenieść dowolną osobę w bezpieczne miejsce, więc nie czuję jakiegoś szczególnego napięcia. Może Law zamieni Luffiego na Draka, a ten będzie mógł sobie tankować przeciwko Yonkou do woli, w końcu zoany są wytrzymałe.
[Obrazek: 8.png]
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 02-02-2021, 15:07
Zoro raz za razem ratuje Słomka z opresji, średnio mi się to podoba, kolejna postać mu robi za starszego brata.
Najważniejszy spoiler: - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears. - Kaidou's hybrid form appears.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 02-02-2021, 16:00
Czemu się nie podoba? Wedlug mnie właśnie fajnie, niech te postacie teraz mają kawałek z tego tortu, skoro są już tam razem z Luffym. Koniec końców i tak zostaną znokautowani przez Kaidou albo w lepszej dla nich opcji odsunieci jakoś od tej walki i Luffy zostanie z Kaido sam na sam. Luffy jeszcze będzie miał okazję zabłysnąć w walce z Imperatorem, a reszta, może tak a może nie, więc warto spijać każdy kadr, bo lada chwila ulubiona postać moze leżeć rozwalona jak żaba w krzakach, a.Luffy będzie sobie tańczył z Kaidou dalej Wink
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 02-02-2021, 16:02
Czy tylko mi sie wydaje, ze Oda chyba nie ma pomyslu na kidda? Slabiutko cos, nie pokazal nic co by zrobilo na mnie wiekszego wrazenia, kiedy luffy obecnie jest niedysponowany, to jedynie law i zoro cos robią :p.

Franky w robocie jest bardziej interesujacy niz Kidd. Potrafi to samo co on, a nie ma owocu

Jak na razie zapowiada sie na caly rozdzial zoro vs yonko,
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 02-02-2021, 16:18
^ To narazie krótkie podsumowanie,.z ciekawszymi kaskami, jutro, a może nawet dziś będzie szczegółowe podsumowanie od redona, wtedy będzie nieco lepiej wiadomo czy Kid jednak jakoś zaznaczył swoją obecność w tym rozdziale czy nie, jeszcze bym go tak całkiem nie skreślał. Choć walka walka, fajnie że Enma jest równie użyteczna jak RS (oczywiście żartuje nie pięcie się )
Jednak znacznie bardziej interesujące co zrobi CP-0 Aigis, dołączy do którejś ze stron, czy może stanie się nowa strona konfliktu, może wspólnie z Orochim Wink
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Patrikorn

Piracki wojownik

Licznik postów: 148

Patrikorn, 02-02-2021, 17:47
Cos mi sie wydaje, ze CP-0 jest w posiadaniu SSG (mam na mysli ta tajna bron marines) i tylko czekają zeby jej uzyc. Wystarczy, ze zredukuje sie liczba wojowników po obu stronach konfliktu, piraci się nawzajem wykończą i to będzie idealny moment zeby wypróbować broń, która to godnie ma zastąpić schichibukai.


Kaido's Hybrid Form just shown in the shadow

XD TE CIENIE
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 02-02-2021, 18:36
Nom, też to niedawno zauważyłem, ale nie powiem że jestem zaskoczony, tak właśnie sądziłem, nie bez powodu Kaidou przemienił.sie na koniec rozdziału, xD Byłoby zbyt 'piekne' gdyby Oda pokazał hybrydę w tym rozdziale, to się musiało skończyć ukryciem w cieniu... Tongue
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

fanaticous

Piracki oficer

Licznik postów: 557

fanaticous, 02-02-2021, 22:08
Hahaba, atak użyty przez Big Mom na Jinbe. Wtedy ryboludz wyleciał za burtę.

Czyżby Kaido w formie hybrydy wygladal jak godzilla?

No i ten atak Zoro, jest krew czy nie ma?

PS. Czy wam stronka tez wolno się laduje?
Spoiler

[Obrazek: A7w1BMVd3sPOn0LMEPkQQASZx64kGew9ghm03WBg...Ad=s640-nd]

fanaticous

Piracki oficer

Licznik postów: 557

fanaticous, 03-02-2021, 00:29
Side note for Zoro's move, "Black Dragon Tornado/[i]Kokujou Oo Tatsu Maki" This is the move from Fishman Island, making it the second move he used that originated from this arc. (First is rengoku onigiri)[/i]
Here is a comparison of before and after
Black Dragon Tornado

[Obrazek: 1f0e1261a75e2927715d315d5b635c7e-255x300.jpg]

[Obrazek: 1612260341.jpg]




W sumie ciekawe że Zoro używa ataku który był na randomów do tego wielu na kogoś takiego jak Kaido, może ma to sens ze względu na jego rozmiar. Można było sie spodziewać czegoś lepszego.
Spoiler

[Obrazek: A7w1BMVd3sPOn0LMEPkQQASZx64kGew9ghm03WBg...Ad=s640-nd]

Ad3k

Kapitan z paradise

Licznik postów: 328

Ad3k, 03-02-2021, 23:26
(02-02-2021, 15:07)Hinczykbn napisał(a): Zoro raz za razem ratuje Słomka z opresji, średnio mi się to podoba, kolejna postać mu robi za starszego brata.
Nie no, wymagać od luffyego, żeby sam dojechał 2 yonko to trochę dużo. Mi się bardzo podoba WSPÓŁPRACA i fakt, że luffy SOLO nie dałby (raczej) rady.
Czasem czytam wypociny...
MugiwaraMichal

Piracki wojownik

Licznik postów: 137

MugiwaraMichal, 04-02-2021, 00:50
(02-02-2021, 15:07)Hinczykbn napisał(a): Zoro raz za razem ratuje Słomka z opresji, średnio mi się to podoba,

A mi wrecz przeciwnie, prawa ręka i 1 oficer wspiera swojego kapitana i uzupełnia - przecież to nie jest tak ze Luffy jest cała walke bezwladny i Zoro odwala coś za niego - tylko kryje go, crhoni jego plecy, gdy ten robi atak osłania go potem.
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 04-02-2021, 01:00
Cytat:A mi wrecz przeciwnie, prawa ręka i 1 oficer wspiera swojego kapitana i uzupełnia
Nie widzę żeby w spoilerach było coś ze Jinbe walczy u boku Luffyego. Hmm, być może coś przeoczylem.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź