One Piece - Rozdział 1009 - Spoilery
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,493

Mordoc, 05-08-2020, 13:01
W tym temacie dyskutujemy o spoilerach do najnowszego rozdziału One Piece.

 
Regulamin korzystania z tematu

Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.

Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.

Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]

Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.

Format ukazywania spoilerów:
Spoiler
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się spoilerów bieżącego rozdziału.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece



Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[/spoiler]
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 30-03-2021, 17:51
[Obrazek: 1617115101.jpg]
Cytat:- Kinemon and his group meet Orochi face to face.
- The Red Scabbards defeat Orochi and he transformed into his Yamato no Orochi form (although it is not known if he is really dead).
- Raizou vs Fukurokuju.
Cytat: Kid: "Trafalgar !! Can't you send one of them away with your ability?"
- Law:" If I could I would have done it already !! Their Haki is so strong that I cannot move them."
- Luffy: "Watch out, a big one is coming !!"
- Big Mom and Kaidou attack at the same time.
- Zoro stops the attack for a moment and is injured but the rest manage to dodge it.
- Luffy attacks Kaidou, and Kaidou returns the attack by throwing a lightning bolt through his mouth (which is seen in the image)
- Law uses his Shambles to put Zeus in a metal box created by Kid.
- Zoro cuts Prometheus.
- Killer attacks Napoleon.
- Thanks to a combined attack from Kid and Law since he does not have Zeus, Prometheus and Napoleon, they manage to throw Big Mom out of Onigashima and she falls into the sea.
Teraz na wszystkie niewygodne umiejętności wytłumaczeniem jest haki xD
Cytat:- Chapter 1.009: "Hell".
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 30-03-2021, 19:04
Cytat:"About Big Mom, it is not that it falls into the sea at the end of the chapter. They have just thrown it off the island and it starts to fall towards the sea, but you can't see it touching the water or anything (although without Zeus or Prometheus, it has no way of stopping the fall)."
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Keczup

Wilk morski

Licznik postów: 82

Keczup, 30-03-2021, 21:18
Haki akurat od początku kontrowało owoce, ja to kupuje.
[Obrazek: tenor.gif]
niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 30-03-2021, 21:20
@Mordoc  wracajac do tematu, ze kobiece postacie w naruto sa uzyteczniejsze od one piece'owych Big Grin

Big mom to piece of shit

Kaguya górą.
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,493

Mordoc, 30-03-2021, 21:29
(30-03-2021, 21:20)niudeb napisał(a): wracajac do tematu, ze kobiece postacie w naruto sa uzyteczniejsze od one piece'owych
Nie prowokuj mnie, bo ostatnio mi kumpel coś podsunął, ale się specjalnie ugryzłem w język:

1

https://vm.tiktok.com/ZMeydeAD2/

2

Sakura jest tak bezużyteczna, że urodziła Uchihę ze słabym wzrokiem/ noszącą okulary

Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 30-03-2021, 21:31
(30-03-2021, 21:29)Mordoc napisał(a): Nie prowokuj mnie, bo ostatnio mi kumpel coś podsunął, ale się specjalnie ugryzłem w język:
Nie prowokuje, po prostu  widze, ze big mom to chodzaca komedia a nie yonko Big Grin

No i Kaguya byla serio lepsza Big Grin

Do Sakury nie bede wracal, boo bysmy pewne  caly miesiac o tym rozprawiali, a i tak nie dojdziemy do porozumienia.
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 30-03-2021, 21:34
Cytat:Big mom to piece of shit
Hancock czeka to samo Tongue
Hancock: Imperatorzy i Admirałowie mają za silne Haki, żeby czuć pożądnie, moja nic na nich nie zadziała.... Plus taki, że chociaż jest jakaś wymówka, dlaczego Law nie używa zamiany osobowości etc.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 30-03-2021, 21:37
(30-03-2021, 21:34)Dejo napisał(a):
Cytat:Big mom to piece of shit
Hancock czeka to samo Tongue 
Hancock: Imperatorzy i Admirałowie mają za silne Haki, żeby czuć pożądnie, moja nic na nich nie zadziała.... Plus taki, że chociaż jest jakaś wymówka, dlaczego Law nie używa zamiany osobowości etc.

Ciezko by oczekiwac od hancock czegos wiecej. Ale Big mom no to  ludzie Big Grin,  to niepowazne ja tak szmacic Tongue
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,562

ARRRGH, 30-03-2021, 21:45
(30-03-2021, 21:37)niudeb napisał(a): Ciezko by oczekiwac od hancock czegos wiecej. Ale Big mom no to  ludzie ,  to niepowazne ja tak szmacic

No BM może podać ręce Sanji'emu i mogą odczynić radosny taniec zakopańców Big Grin
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,493

Mordoc, 30-03-2021, 21:47
(30-03-2021, 21:31)niudeb napisał(a): Do Sakury nie bede wracal, boo bysmy pewne  caly miesiac o tym rozprawiali, a i tak nie dojdziemy do porozumienia.
Ale miałem okazję, by wrzucić te dwie rzeczy, więc jestem spełniony ^^

A co do szmacenia kobiet w OP, to się zgodzę. A przynajmniej w przypadku BM. Przydałaby się jakaś potężna i/lub wpływowa żeńska postać.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 30-03-2021, 21:50
Cytat:.Ciezko by oczekiwac od hancock czegos wiecej. Ale Big mom no to ludzie Big Grin, to niepowazne ja tak szmacic Tongue
I tak, i nie... Całym urokiem łan Pisa było właśnie to, że dzięki właściwości owocu, nie zawsze ten teoretycznie z większą mocą musiał wygrac starcie. Haki jako naturalna zdolność istot, wzmacniająca/osłaniająca no i oczywiście pozwalająca dotknąć logie: Okej. Jednak odpowiednio silne haki blokujące moc owocu: Nie okej, a przynajmniej mi nie podoba się ten kierunek.

Jeżeli chodzi o BM, no to wszyscy widzimy co się dzieje, nie chce mi się tego nawet komentować ani nie wiem o co w tym wszystkim chodzi... Najgorsza myśl, że byłoby trzeba użerać się z nią jeszcze na Elbafie Sad Plus sytuacji taki, że Nami może odzyska Zeusa, a potrzebowała mocniejszych błyskawic (o czym mówiła parę rozdziałów temu), więc może w końcu zaczniemy rozstrzygać pojedynki. Poza Sanjim, Yamato i Hawkinsem większość ważnych figur już została rozstawiona na planszy więc oby.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,493

Mordoc, 30-03-2021, 22:01
(30-03-2021, 21:50)Dejo napisał(a): może w końcu zaczniemy rozstrzygać pojedynki. Poza Sanjim, Yamato i Hawkinsem większość ważnych figur już została rozstawiona na planszy więc oby.
A po co to komu? Ja chcę, żeby Oda dał więcej czasu samurajom. Mogliby np. zostać pokonani i znowu wstać.
Pamiętacie, jak było mówione, że Luffy może zginąć, a inny załogant może zostać kapitanem?
Myślę, że Oda posunie się o wiele dalej i zabije na Wano wszystkich Słomianych, a ich marzenia przejmą Kinemon z ekipą.

9 Scabbardów na czele z Momo, czyli razem 10 (Kanjuro w końcu zrozumie swoje błędy i mu wybaczą). Przypadek, że Słomianych także jest 10? gOda!

Kapitanem zostanie Momo, w końcu to syn Odena
Kyoshiro będzie chciał zostać najlepszym szermierzem
Kappa znajdzie All Blue, ewentualnie Kappa przejmie marzenie Jinbeia, bo w końcu to też rybolud.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 30-03-2021, 22:20
Cytat:A po co to komu? Ja chcę, żeby Oda dał więcej czasu samurajom. Mogliby np. zostać pokonani i znowu wstać.
Właśnie co do tych powstających z 'martwych'. Ktoś ostatnio wstawił jakiś wycinek, nie wiem czy z sbsu. W każdym razie Oda stwierdził (mocno upraszczając, bo nie pamięta dokładnie treści), że nie lubi zabijać postaci, bo źle by to wyglądało gdyby ocalali, robili później imprezę by uczcić wygrana. Tak tylko powiem, że Luffy zamierza urządzić największą imprezę w historii po wojnie na diabelskiej wyspie... czekamy na Twój spektakularny powrót Ashura Tongue
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 30-03-2021, 22:20
@Dejo  zalozylem sie z meshim, ze Oda nie skonczy Wano do 13.03.2022 


Widze, ze Oda postanowil mnie zawiesc i juz pozbywa sie jednego Yonko w jeden rozdzial
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź