TRUPY TRUPY TRUPY!
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 10-07-2008, 19:26
[size=200]Jakie ogladaliscie filmy, w ktorych wręcz przewalają się zastępy chodzących trupów? Ja osobiscie lubie filmy, w ktorych jest taka rzeźnia na maxa! Jeśli widzieliście jakis film gdzie takie sceny maja miejsce to piszcie o tym tutaj.

Moje typy:

Noc Żywych Trupów - oldshoolowy horror, udowadniający ze mozna nakręcić naprawdę dovry film, trzymajacy napięcie dysponując znikomym budżetem.
Powrót Żywych Trupów - rzeźnia na maxa, czasami śmieszna.


Resident Evil - doskonały surrvival horror, doskonale zrobione trupy, rosnące napięcie, film cudo

Dead And Breakfast - ostatnio oglądałęm tą czarną komedie, gdzie krew wraz z flakami tryska nieustannie. No i zombie (tylko tacy nie za bardzo przypominający trupy - tańczyli i śpiewali :? ), No ale pasuje do topicu

czekam na wasze propozycje
[Obrazek: 2008zd.gif]
Mroczny

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 511

Mroczny, 11-07-2008, 00:14
Skoro juz o tym wspomniales to:

Wiadomo zywe trupy(wylaczajac ziemie i te co ostatnio byly w kinach, bo to nedzne gnioty)

Zywe trupy - klasyk, nawet moja rodzicielka to ogladala i ocenilo go jako ochydny film?
Jak dla mnie bardzo dobry tytul, dla fanow zombie, mozna powiedziec, ze to on wszystko zapoczatkowal, ma on pare czesci noc jest pierwsza czescia, ktora wszystko zapoczatkowala, sa rowniez noc, swit, ziemia, ale ten ostatni to gniot. Opowiadaja one rozne historie o ludziach, ktorzy chce po prostu przetrawac, atak zombie...
Najlepszy remake bylo dla mnie jak narazie Swit zywych trupow, trzymal poziom, takie filmy lubie, a cala reszta tych nowych czesci jest do bani ;]

Shaun of the dead(Wysyp zywych trupow) - parodia wszelkich filmow z zombie, polecam!
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 11-07-2008, 00:17
Mroczny temat jest o TRUPACH! nie o filmach grozy tylko o filmach z udzialem zywych trupow.



A jak chcesz ogolnie o horrorach to nowy temat zrob i juz.
Satanus

Piracki wojownik

Licznik postów: 167

Satanus, 05-08-2008, 02:23
Jak w domciu... :evil:
Z taki co najbardziej mi zapadły to "wysyp żywych trupów" "Martwe zło 2" i "Martwe zło 3// Armie ciemności" (ale ten już był słaby...)
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 21-08-2008, 13:36
Ostatnio ogladalem powrot zywych trupow 4 i 5 i normalnie jak 4 jako tako ujdzie to 5tka nigdy w zyciu ;/


Wiem ze jesli chodzi o zywe trupy to ciezko wymyslec jakas nowa i genialna fabule ale uwazam ze w tych nowych filmach to przesadzaja Wink
Włóczykij

Super świeżak

Licznik postów: 242

Włóczykij, 27-01-2009, 22:15
A oglądał ktoś "Martwicę Mózgu" ? Film w reżyserii Petera Jacksona (tak, twórcy Władcy Pierścieni). Genialny obraz groteskowy i prześmieszny Big Grin
Satanus

Piracki wojownik

Licznik postów: 167

Satanus, 27-01-2009, 22:38
Bardzo dobry film to był, ale wielu ludzi przesadza kiedy o nim mówi- słyszałem opinię, że jest BARDZO chaftogenny, jak dla mnie to taki w sam raz Wink
Z ostatnio ciekawszych, to polecę Dark Floors 9bardziej pomysłowy, niż masakryczny) i Freedy vs Jason (tą klasykę każdy zna)
Włóczykij

Super świeżak

Licznik postów: 242

Włóczykij, 28-01-2009, 12:07
Ale to jest temat o zombiakach bardziej Tongue Wiec Freddy vs Jason nie pasuje zbytnio Big Grin

Mnie "Martwica..." śmieszyła bardziej niż powodowała mdłości Tongue
nagura

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

nagura, 28-01-2009, 16:16
Heh Martwica Mózgu bardzo fajna komedia. Najbardziej zapadła mi w pamięć scenka w której główny bohater wziął kosiarke do trawy i zaczął nią kosić zombiaków Big Grin

No i oczywiście Martwe Zło (Evil Dead), seria posiada swój dziwny klimat ;]
Włóczykij

Super świeżak

Licznik postów: 242

Włóczykij, 28-01-2009, 19:05
Evil Dead wymiata, szczególnie docinki głównego bohatera Smile No i kurcze nikt inny nie wymyślił wcześniej patentu żeby straconą kończynę zastąpić piłą mechaniczną xD
ogor

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

ogor, 29-01-2009, 02:52
hahaha martwica mózgu evil dead toż to piękne filmy klasyki i takie tam xDD kocham taki humor xDD w martwicy najlepsze akcje to chyba z dzieckiem w parku iii ksiadz vs zombie xDD haaa
a evil dead nic nie przebija oka xDD i akcji z glowa w imadle ... xDD
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 29-01-2009, 03:03
Dla mnie genialnymi filmami były wszystkie trzy części Residentka. W szczególność w trójeczce zombiaki były fajne. Zombie były ostatnio też w OP ale to każdy wie XD. Hej evil a może w ogóle wtym temacie pogadamy o książkach i grach w których występują zombiaki, żeby nie zakładać nowego tematu co ty na to?
Kadzio

Wilk morski

Licznik postów: 66

Kadzio, 18-11-2009, 15:49
No filmy fajne np Wysyp żywych trupów wymiata xD

A oglądałem coś takiego też o zoombie, że mieli obroże i byli spokojni i pomagali ludziom xD
januarus19

Pirat

Licznik postów: 35

januarus19, 18-11-2009, 18:30
1. rec, rec 2- teraz wyszedl niedawno, tylko z orginalnymi glosami ogladaj
2. 28 tygodni później- niezla rzeznia jak helikopterem zombiakow kosi
ryba

Super świeżak

Licznik postów: 204

ryba, 18-11-2009, 20:04
Mój typ to jednak Martwica Mózgu Big Grin
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź