WoW TBC Classic
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,138

Pajmon, 05-07-2021, 20:33
Siemanko, gra ktoś może w TBCka? Albo miałby ochotę pograć? Gdyby zebrała się większa grupka ludzi (w co wątpię xD) można by nawet pomyśleć o gildii.
Potrzebujecie zachęty? Za niecałe 2 lata ruszy legendarny WoTLK ;]

 [Obrazek: giphy.webp] 
 
Jocieprosza

Kontradmirał

Wiek: 26
Licznik postów: 631

Jocieprosza, 05-07-2021, 21:04
Zacząłem grać kiedy wszedł classic i nabilem 60 lvl. Niestety pracuję na zmiany, a to uniemożliwia raidowanie, więc end game content w sumie nie jest dla mnie. Kusilo trochę zagrać w tbc, ale podejrzewam, ze też nabilbym maksymalny i skończył, bo nie chciało by mi robic daily questów, ktore już kiedyś robiłem. Tbc ma ten bonus, ze sa areny, więc juz we parę osób można mieć tę dodatkową rozrywkę, ale to i tak chyba zbyt mala motywacja. Gdyby zebralo się parę osób, to może mógłbym chociaż casualowo polevelowac, ale nie moge obiecac na jak długo wystarczy mi chęci.
ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,562

ARRRGH, 05-07-2021, 22:14
O kurde, całe liceum i studia grałem w WoWa - Palek retri Big Grin zabawne czasy. Próbowałem jeszcze na Atlantissie jakiś czas temu pogrywać, ale praca i obowiązki sprawiają, że jednak multiplayer już nie dla mnie i teraz gram tylko czasem w LoLa i łapie poksy przez telefon, żeby po 8h home office'a trochę połazić Big Grin
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź