One Piece - Rozdział 1022
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 31
Licznik postów: 495

Kaioken, 25-08-2021, 20:05
Cytat:Najgorsza walka w  całym  Wano. Wszystko tu leży. Franky nie dostał power upa ani nie pokazał nic nowego.

Coś za duże wymagania do Flying Six mieliście. Co do Sasaki'ego to jego główną bronią była jego forma. Franky nic nie mógł mu zrobić dopóki ten się nie odsłonił. Z przodu był nie do zdarcia dla kogoś na poziomie niższym niż kataklizm, m. Poza tym Franky pokonał go sprytem. Wszystko musi opierać się na power upach?

1021 - Dobry chap. Nie sądziłem, że Robin aż tak zaimponuje, a jak oberwała.. Myślałem, że nie lubi tego tytułu demona. Tak czy inaczej technika mega (do tego w stylu karate), fajne retrosy z rewolucjonistami. Brook jaki klucz wiolinowy zapodał, fajny atak xD Ostatnia strona to lekki szok, ciekawe jak będzie Momo wyglądał jako dorosły XD Ciekawa końcówka, m. Następny czytam za 3 dni!

1022 - Początek tego nie zapowiadał, ale bardzo udany chapter poza tym cudownym ozdrowieniem Zoro, co mi trochę przeszkadza, m. Może w czasie walki Zoro już będzie czuł jakieś skutki uboczne, tak aby nie było za łatwo.

Dużo pokazano, nie wiem jak Raizo mógł zadać jakiś tam dmg Kaido skoro tak łatwo dał się uderzyć Fukurokudzu (czy jak on tam ma, m). Ciekawe, kiedy Hawkins zgarnął życie Kid'a, ale sytuacja niesłychanie ciekawa, m. O dziwo nic o Inu vs Jack. Nie sądziłem, że Perorin może się jeszcze wtrącić.

Mega dwustronna strona jak dwa kataklizmy sieją spustoszenie w morzu ognia, m. Ostatnia strona to chyba zapowiedź, że załoga słomianych będzie załogą Yonkou xD (o ile system Yonkou jeszcze będzie istniał, bo mam wrażenie, że upadnie jak Shichibukai). Z drugiej strony trochę za szybko, aby Luffy prawie nazywać Królem Piratów jak wygrają te trzy najważniejsze walki, myślę, że walka z Kaido do końca się nie rostrzygnie i się wycofa, m.
[Obrazek: 74f7b8cc51e980a8066d3ef8161abf78a10fd914...571312.jpg]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź