One Piece - Rozdział 1023
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 3,404

Mordoc, 04-09-2020, 11:40
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece.
 

Wersja Polska:

Wersja Angielska:


One Piece 1023


Oficjalna Wersja Angielska:

One Piece 1023
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Taker

Komandor

Licznik postów: 228

Taker, 27-08-2021, 11:55
Czyli rasa Kinga żyła na Red Line cóż nie dziwne, że smoki się jej pozbyły xd Wygląda na groźną i nie chcieli się dzielić "swoim" terytorium z innymi. Cała ta rasa pewnie jest z księżyca, a ówcześni mieszkańcy uznali ich za Bogów bo przylecieli z nieba xd A czemu przylecieli z księżyca czy coś tego się dowiemy w przyszłości. 

U Sanjiego zaś wszczepiony gen (który może pochodzić od rasy Kinga z tego co wynika XD ) był po prostu uśpiony i się odpala z opóźnieniem, co by tłumaczyło Diable Jambe i co raz większe użycie ognia z czasem przez kucharza. A założenie kostiumu przyspieszyło ten proces. Co do rasy Kinga nawet nazwa "Lunarian" wskazuje na pochodzenie z księżyca. Mocno mi się kojarzy. 

Swoją drogą wreszcie jaram się postacią Kinga xD Po ilu rozdziałach od debiutu xD Jest tutaj potencjał na bardzo duże i tragiczne backsotry. Może dlatego King jest przy Kaido, bo ten chce zniszczyć ten nudny świat. Hyo i Kawa gadają jak przy kawce o możliwym pochodzeniu Zoro XD Spoko nawet nie wiem jak taką głupotę skomentować.  Ja tam wolę, żeby glon był randomem znikąd, który własnymi siłami dochodzi na szczyt,  ale Oda to Oda musi mu dać przepotężnych dziadków.  

Hybryda Jacka jakaś bez pomysłu. Miała być bitwa bez sunlongów i co? I jajaco xd Biedny Peros i btw po słowach Inu mam wrażenie, że jeden z władców doby umrze.  Dorosły Momo eh.... Człowiek wiedział, ale się łudził. Oby to był zabieg tylko kosmetyczny i nasz przyszły szogun nie zyskał za bardzo na sile.  Tak Shinobu Momo przypomina teraz swojego ojca Białobrodego  Blush Huh

Mam wrażenie, że chapter z olbrzymim potencjałem gdzie dużo jest napchane, a zarazem kilka postaci sobie gada jak na herbatce lub biega bez celu. Widać brak pomysłu w wielu miejscach u Ody na rozwój wydarzeń i chce już dobić po prostu do końca Aktu 3, a wszystkich nie uśmierci bo to shounen. O ile kogoś uśmierci xD 7+/10
nodreamnoworth

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 27

nodreamnoworth, 27-08-2021, 16:55
Chciałbym tylko wspomnieć, że Załoga Słomianego Kapelusza ma mieć według najnowszych teorii 12 załogantów i trzynasty kapitan. Brakuje jeszcze astronoma (podobno polecą w kosmos) i chłopca okrętowego. Byłem prawie pewien, że Momonosuke nim zostanie, jednak postarzenie wydaje się być permanentne, odmłodzenie go nic nie da bo działanie owocu Bonney na pewno znikłoby, chociażby po jej pokonaniu. Sposób mówienia Tamy jest wkurzający, o Carrot już wiele razy wspominałem, wspomnę tylko, że rozcieńczyłaby załogę. Yamato zbyt dobrego wrażenia nie zrobiła, jej forma hybrydy również.
Marshal

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Marshal, 27-08-2021, 18:12
Problem jest taki, że zbliżamy się do końca przygody. Dołączanie nowych załogantow i odwiedzenie 2 wysp i potem ostatecznej to trochę mało, chyba że mówimy o postaciach, które od jakiegoś czasu są ze słomkami.

BTW dalej nie ujawniła się postać, która uleczyła samurajów. Jeżeli to Toki, a wiele na to wskazuje może jej moc ma trochę więcej zastosowań. Może to swego rodzaju moc przewijania czasu w przód i tył. Jeżeli Zoro będzie umierał po zażyciu leku to może cofnie jego ciało przykładowo o dzień i cyk wszystko ok.
Nombre de Dios

Kapitan

Wiek: 27
Licznik postów: 370

Nombre de Dios, 27-08-2021, 23:18
(27-08-2021, 11:55)Taker napisał(a): Swoją drogą wreszcie jaram się postacią Kinga xD
Ja jestem nahajpowany na postać Kinga od momentu jak wyrzucił z fabuły rodzinkę Big Mom. Ciekawi mnie historia jego rasy. Szkoda, że jest tym złym skazanym na porażkę, bo przydałby się tak inteligentny pteranodon w załodze. 
Spoiler


(27-08-2021, 11:55)Taker napisał(a): Hybryda Jacka jakaś bez pomysłu
Ta hybryda to jest kompletna porażka. Oda chyba wypił zbyt dużo sake jak to rysował. Wiem, że może być ciężko przerobić mamuta na wersję fit, ale mimo wszystko oczekiwałem dużo lepszej hybrydy.
wuzzek

Supernova

Wiek: 23
Licznik postów: 812

wuzzek, 05-09-2021, 03:19
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1009657 link do oficjalnego tłumaczenia

https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1009807 pożegnanie Vivi z trochę innym stylem graficznym

Po ilości komentarzy wnoszę, że rozdział nie wzniecił emocji :p Cóż, dużo by nie mówić, geny, backstory. Zabawne, że Queen był simpem Hiyori a jego technika nazywa się bridal grabber XD efekt uboczny dalej widoczny u mini old Choppera :p podoba mi się "nieczyste" granie Kinga, to, że Marco prawdopodobnie przewiduje przyszłość, wstęp do fajnych walk sulongów. No i fajny ten wygląd Momo, z tym że to, jak i ulecznie Zoro i kilka rzeczy z tego arcu takie z dupy, że szok. Jestem ciekaw, jak potoczyłoby się Wano, gdyby miało miejsce wtedy, kiedy powinno mieć początkowo. Może się kiedyś dowiemy. 

(27-08-2021, 11:55)Taker napisał(a): Swoją drogą wreszcie jaram się postacią Kinga xD Po ilu rozdziałach od debiutu xD Jest tutaj potencjał na bardzo duże i tragiczne backsotry.

Zrobiło się ciekawie już wtedy, kiedy BM powiedziała, żeby do niej dołączył, bo jest jedną z 3 ras, których nie ma w kolekcji i powinien być martwy. Ale, że Oda dawkuje informacje... 

(27-08-2021, 11:55)Taker napisał(a): Tak Shinobu Momo przypomina teraz swojego ojca Białobrodego 

Moby Dick to spora łajba, kandydatów jest sporo, obstawiałbym Izo, zawsze miał plecy Odena. 

(27-08-2021, 18:12)Marshal napisał(a): Jeżeli Zoro będzie umierał po zażyciu leku to może cofnie jego ciało przykładowo o dzień i cyk wszystko ok.

Nie cofnie. Z obecnej wiedzy, tego co powiedziała Toki, nie może się cofnąć w czasie.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź