FT ulubiony bohater
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 07-09-2010, 18:52
Którego z bohaterów/ek fairy tail Lubicie najbardziej?
darkstar123

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,321

darkstar123, 07-09-2010, 19:03
Natsu. No i Gajeel też. xD
Ale Natsu mi przypomina Luffyego. Może dlatego, że autor mangi Fairy tail był pomocnikiem Ody.
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 07-09-2010, 19:17
ERZA - Ona jest najlepsza.Ten jej charakterek, ta jej moc.Po prostu świetna postać.Aha zapomniałem dodać, że jest również ładna.
Lucy - Sweet & Sexy
Gajeel - Typowy twardziel.Fajnie zaprojektowana postać.Potrafi też rozbawić.
Happy - Aye Big Grin .
Luxus - W sumie to lubię go za to samo co u Gajeela, tylko że on to trochę bardziej świrnięty.
Pain

Pierwszy oficer

Licznik postów: 956

Pain, 21-09-2010, 23:29
Larry napisał(a):Lucy - Sweet & Sexy
W sumie po części tylko dla niej "czytam" jeszcze ft. ;d
Evendell

Joy Boy

Licznik postów: 5,384

Evendell, 22-09-2010, 11:03
Goździk - od zawsze miałam słabość do tego typu bad boyów <3 Dlatego też Laxus znajduje się w mojej ulubionej trójce.
No i Lluvia. Jest po prostu przeuroczą osóbką, zwłaszcza, gdy się czymś peszy.
Art

Imperator

Licznik postów: 1,953

Art, 22-09-2010, 12:22
Bardzo oryginalnie...Gajeel. Na początku tradycyjnie, czarny charakter. Był po prostu cool. Teraz za to okazuje się, że ma ogromny potencjał humorystyczny, co udawania w nowszych rozdziałach. Od momentu
Spoiler

"Muszę znaleźć własnego kota"

stał się numerem jeden : )

Hmm, myślę, że można by tu jeszcze dorzucić Erzę, z dziewczyn ją chyba najbardziej lubię, oraz Gray'a. On chyba za ten stały element striptizu... ; )
Leviathan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 324

Leviathan, 06-10-2010, 19:58
Gazill... po prostu kocham tego goscia Tongue tak zajefajnego badassa dawno nie widzialem Tongue
Natsu... dragon slayer ognia... bardzo lubie ogien... chyba mam zadatki na piromana Tongue
Kobiety... glownie Erza, Lucy, Luvia, Levi, to malenstwo dragon slayer wiatru... mam slabosc do tych przedstawicielek plci pieknej Smile w skrocie ciezko sie zmiescic w malej liczbie jezeli chodzi o ulubiencow Tongue

Z opow na pewno Gazill i Natsu tak jak wspomnialem wyzej Smile
Laki

Pirat

Licznik postów: 49

Laki, 08-10-2010, 18:54
Happy- prześmieszna pozytywna postać Big Grin A w anime dodatkowo ma jeszcze jeden z moich ulubionych dubbingwych głosów: Rie Kugimiya

Co do animowanych kobiet to wszystkie są fajne więc nie wybieram żadnejTongue
kotka

Pirat

Licznik postów: 33

kotka, 09-10-2010, 20:40
ja tam najbardziej lubię Gray'a, Grey'a i jeszcze raz Gray'a, za to co 6odstawia z Natsu, a tak poza nim, to Erzę i tego dziwnego, co jest złyaledobry - Gerarda (mam nadzieje, że się jeszcze pojawi)

tak poza tym, to mam dziwną skłonność, że raczej nie lubię głównych postaci i czasami aż nie mogę znieść Lucy
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 10-10-2010, 21:25
Cytat:czasami aż nie mogę znieść Lucy

Tak samo jak Ja, im dłużej czytam FT to tym bardziej mnie wkurza. ;p

Spoiler

Cytat:"Muszę znaleźć własnego kota"
Jeden z najlepszych momentów w FT, ciekawe było też jak go szukał i ta mina na pytanie Happy'ego co mu się stało. ;p

A oczywiście najulubieńszy jest Natsu, tuż po nim Gray i Happy. Ta trójka zdecydowane przewyższa wszystkich innych. Tongue
Apan

Wilk morski

Licznik postów: 60

Apan, 19-10-2010, 18:42
Mimo ze nie byl glownym bohaterem i bylo go dosc malo, to bardzo polubilem Mistguna.
Z kobiet Erza jest najlepsza - piekna, silna i inteligentna, czego chciec wiecej.
Jest jeszcze kilku bohaterow ktorych calkiem lubie, ale nie wyrozniaja sie tak bardzo zeby o nich pisac.
Za to Lucy jest postacia ktorej kompletnie nie znosze
Mint Julep

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 448

Mint Julep, 19-10-2010, 22:28
Ankieta byłaby fajna.
Gray, Wendy, Erza, Levy! , Gray, Gajeel!, Lily, Lucy (choć na początku trudno było ją znieść, w końcu się przyzwyczaiłam - taka ciapa sympatyczna po prostu. Są ludzie od walki i od świecenia majtkami), no i może jeszcze Gray.
Juman

Wilk morski

Licznik postów: 84

Juman, 19-10-2010, 22:30
Dla mnie najlepszą postacią kobiecą, była oczywiście Ur. Oddana, szlachetna i ładna Smile Do końca walczyła, aby "wyplenić zło" ze swojego ucznia.
Facet to oczywiście Elfman i papa Makarov.
Goszczu

Nowicjusz

Licznik postów: 14

Goszczu, 31-10-2010, 22:13
Wiecej by się przydało boharetów w tej ankiecie;] Natsu - zawsze zapalony do walki czyli to co lubie w bohaterach mang ;] Happy !!! - NO waleczny, odważny lubi ryby xD zawsze śmiech z niego jest, zawsze daje dobre komentarze(zwykle odnoszące sie Lucy) ;] Aye sir !!
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 01-11-2010, 13:16
dałbym więcej, tylko, że ustawiłem ankiete i nie wiem jak ją teraz zedytować ;d
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź