One Piece - Rozdział 1030
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Matias Torres

Porucznik

Licznik postów: 81

Matias Torres, 29-10-2021, 22:04
(29-10-2021, 21:16)MugiwaraMichal napisał(a): Nogi Kinemona nie słyszą co mówią bo nie mają uszu, ale gadają mimo, że nie mają ust 
XD
Bo on mówi pierdząc, jak podczas Punk Hazard (niestety to nie żart).

(29-10-2021, 21:16)MugiwaraMichal napisał(a): a jeśli zdechł a moc działa to też niezły błąd Ody.
Może nen moce owoców stają się silniejsze po śmierci?

A tak na serio, niech se tworzy jakieś płomienne demony aktywne po śmierci, byle w końcu padł na dobre. Bo ja nawet teraz nie mam pewności, czy Kanjuro ostatecznie kopnie w kalendarz, czy może ktoś go jeszcze uratuje. Tak to jest jak autor ciągle zabija na niby.
Odachi

Imperator Podziemia

Licznik postów: 638

Odachi, 29-10-2021, 22:25
Communicating Through Flatulence
After being dismembered, his legs were found by Luffy,, Natsu Zoro, Erza, Usopp, and Robin. During this time, his legs seemed to possess the ability to speak but after his legs are reattached to his head, it is revealed that he can speak from his legs using his farts, which disgusts the Straw Hat Pirates and Team Natsu.

https://fairy-one-piece-tail-universe.fa...Kin%27emon
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
wuzzek

Supernova

Wiek: 24
Licznik postów: 857

wuzzek, 29-10-2021, 22:53
Muszę sobie wrócić do obejrzenia tego fragmentu na PH, przecież chyba wtedy z nimi normalnie gadał. Poza tym, zawsze można użyć haki do odczytania myśli/uczuć/zamiarów.
Bajnor

Dowódca dywizji Yonko

Wiek: 26
Licznik postów: 1,863

Bajnor, 31-10-2021, 11:35
(29-10-2021, 22:53)wuzzek napisał(a): Muszę sobie wrócić do obejrzenia tego fragmentu na PH, przecież chyba wtedy z nimi normalnie gadał. Poza tym, zawsze można użyć haki do odczytania myśli/uczuć/zamiarów.
https://www.youtube.com/watch?v=fKBFV5kUAu0
Na PH też gadał bąkami. 
Odnośnie rozdziału to "złe sklejenia" przez Lawa totalnie bezsensowne i głupi plot armor. Głupszy od tego jest nadal żyjący Kanjurou. Przypominam, że on przeskoczył również o 20 lat. Dla tych Pochew którzy nie przeskoczyli o 20 lat jest on paziem na strzała, to samo dla większości słomkowych, Kida, Lawa itd. Marnuje aby strony i przedłuża wszystko.
Przebudzenia Kida i Lawa mnie nie bolą, sami twierdza że nie używali tego w prawdziwej walce i ich to strasznie wyczerpuje. Dodatkowo Law musiał ewakuować Kida z zasięgu jego własnej techniki, więc widać, że nie dopracowane to jeszcze mają. Podejrzewam, że BM zostanie uwięziona w tej technice Kida praktycznie do końca aru, żeby nie przeszkadzać, a sama technika pewnie jej zbyt dużych obrażeń nie zadała.
Marshal

Wicekapitan

Licznik postów: 272

Marshal, 31-10-2021, 15:23
Nie zgodzę się. Obstawiam, że dosyć szybko się uwolni, a Yamato jest w okolicy nie bez powodu
Bosmann

Imperator Podziemia

Wiek: 27
Licznik postów: 582
Miejscowość: Wrocław

Bosmann, 31-10-2021, 17:30
Nie rozumiem narzekania. Każdy coś wymyśla, i jak nie po jego myśli to Oda zły. Każdemu się nie dogodzi. IMO lepiej, że Oda użył zaskoczenia, a nie zdradzał wcześniej przebudzenia - to i to jest dobrym rozwiązaniem - a właśnie asy z kielni często lepiej pokazać z zaskoczenia. Zdradzanie za dużo zanim się coś wydarzy psuje zainteresowanie u odbiorcy, dlatego się stosuje np. clifhangery, żeby oglądający był ciekaw jak się dana syt. rozwiąże i czekał na dalszy ciąg.

Sporo narzekało, że Sanji nie ma szans z Queenem, bo se nie radził z Doflą, i jeśli wygra, to power lvle zaburzone. I co? Oda z tego wybrnął dając Sanji'emu nowe moce. Teraz podobna syt. z Kiddem i Lawem - chyba lepiej, że sensownie sobie poradzą z BM, a nie tym co pokazali w przeszłości, bo każdy wiedział, że to za mało i będzie bullshit, a tu nadal narzekania.
(31-10-2021, 11:35)Bajnor napisał(a): Podejrzewam, że BM zostanie uwięziona w tej technice Kida praktycznie do końca aru, żeby nie przeszkadzać, a sama technika pewnie jej zbyt dużych obrażeń nie zadała.

Też myślę, że obrażeń jej to zbytnio nie zadało, ale moim zdaniem ją wyrzucą znowu do morza xD Uwięzienie do końca arcu wydawałoby się spoko, ale jeśli miałoby to trwać długo, to się w tym metalu udusi. 
(31-10-2021, 15:23)Marshal napisał(a): Obstawiam, że dosyć szybko się uwolni
Ale np. jak? Mi tylko przychodzi na myśl, że się przekopie i jakoś tę kulę wyrzuci daleko w dal swoją nadludzką siłą, pokonując magnetyzm. Albo ta technika działa krótko.
[Obrazek: Luffyy.jpg]
Hinczykbn

Supernova

Licznik postów: 824

Hinczykbn, 31-10-2021, 22:48
(31-10-2021, 17:30)Bosmann napisał(a): Ale np. jak? Mi tylko przychodzi na myśl, że się przekopie i jakoś tę kulę wyrzuci daleko w dal swoją nadludzką siłą, pokonując magnetyzm. Albo ta technika działa krótko.

1. Haki
2. Czas trwania techniki
3. Włoży kawałek swojej duszy w technikę Kida/użyje jakiejś nowej techniki
4. Wpadnie jej ktoś z pomocą/wpadnie marynarka lub BB przejmie jej owoc?

Opcji jest mnóstwo, najgorsza z nich to upadek BM. Pokazało by to ogromną dysproporcję pomiędzy Nią a Kaido.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź