One Piece - Rozdział 1032
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 3,508

Mordoc, 04-09-2020, 11:40
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece.
 

Wersja Polska:

Wersja Angielska:


One Piece 1032 

Oficjalna Wersja Angielska:

Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Siapo

Nowicjusz

Wiek: 26
Licznik postów: 7

Siapo, 19-11-2021, 13:50
https://onepiece-manga-online.net/manga/...pter-1032/Witam Piratów link do nowego rozdziału
Taker

Komandor

Licznik postów: 235

Taker, 19-11-2021, 14:14
Nie wiem może narzekam na siłę albo notatek nie chce mi się robić, ale pierwsza połowa rozdziału to zwykłe bieganie postaci i krzyczenie do siebie, a jak już zaczęliśmy walkę CP0 vs Drake & Apoo to przenosimy się gdzieś indziej. Zaznaczę jeszcze dwie rzeczy. Apoo pracuje dla Morgansa. Co raz więcej chłopa w serii. Ciekawy plot twist. W sumie to Apoo idealnie pasuje do kogoś takiego jak Morgans. Ten Fuga to rzeczywiście może być ten samuraj z retrosów Yamato. Zachowuje się wyjątkowo przyaźnie. 

Zoro dostaje oklep od przeciwnika nowość po TSie. King się wyjątkowo rozgadał w tym rozdziale. Reakcja Enmy na Hiyori raczej dowodzi, że ten miecz jest przesiąknięty haki Odena. Kolejna teoria potwierdzona. Po za tym jej powrót raczej oczywisty. Plus to ona w 100% pomogła samurajom Odena się zregenerować. W końcu też mówiła, że chce zabić Orochiego. Więc się nie zdziwię, jeżeli to Denjiro jej szuka i dlatego przepadł bez śladu + ona sama mogła w tajemnicy ćwiczyć machanie mieczem, więc coś tam wystarczającego do zabójstwa może umieć. 

Jakiś taki rozdział bez wyrazu dla mnie 6/10
niudeb

Yonko

Licznik postów: 3,377
Miejscowość: Isola

niudeb, 19-11-2021, 18:31
Bardzo przyjemny rozdzial dla Zorotardow uwazam. Zoro dostal wszechstronnego przeciwnika, ktorego nie bedzie tak latwo pokonac. Przy okazji troche wiedzy o dinozaurach sie lyknelo.  Op ostatnio pelni funkcje edukacyjna hehe. 

Watek CP0 troche mnie meczy, stanowia bardziej tutaj tlo, zadnej istotnej roli poza dostaniem oklepu od supernovych nie odegraja w tym arcu. 

Noo generalnie naistoniejszy dla mnie pojedynek Zoro był Tongue .  W koncu po tsie dostal swoja pierwsza powazna walke z normalnym przeciwnikiem. I dodatkowo takim, ktorego nie moze pokonac, bez dowiedzenia sie o nim wiecej, jak sam z reszta twierdzil.
Dzik

Wicekapitan

Licznik postów: 217

Dzik, 20-11-2021, 00:51
Rozdział ani mnie nie ziębi ani nie grzeje, taki łanpisowy dzień jak co dzień.

Moją uwagę przykuło gadanie Kinga o tym, że starożytne Pteranodony polowały w ten "sposób", cokolwiek miałoby to znaczyć. Podobnym tekstem zarzucił Queen podczas wystrzeliwania się z samego siebie, i Sasaki podczas latania, nie wiem, może to po prostu jakaś powalona forma przebudzenia Zoanów, albo efekt piguł które zażywa też Black Maria, ale nie daje mi spokoju to, że cała trójka odnosi się do tych pokręconych transformacji jako faktu historycznego/zoologicznego. Coś na zasadzie "nie mam pojęcia o dinozaurach, ale w >tej< książce napisali że tak robią, czyli to musi być prawda". Wiecie, taka samospełniajaca się przepowiednia - nie wiem że tak nie można, więc tak robię, bo przecież tam jest tak napisane. A że "źródło" tych rewelacji może być jakimś... komiksem? Książką fantasy? Nie ma znaczenia, diabelski owoc nagina się do woli użytkownika bo... no w sumie dlaczego nie? Oczywiście użytkownicy nie wiedzą że to jakieś bajki, i traktują to jako prawdę objawioną.
Żeby nie być gołosłownym, na Little Garden były dinozaury, w tym brachiozaury i triceratopsy, i zachowywały się w normalny dla siebie sposób. No i fakt, ze aż trzy postacie zarzuciły tym samym tekstem karze sądzić że to nie przypadek.
Szarim Musty

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 423

Szarim Musty, 20-11-2021, 12:01
@Dzik czyli tu jest miejsce dla tylko tego jednego... Sanji i Zoro przegrają, a wtedy na scenę wejdzie on, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju God Usopp.
wuzzek

Supernova

Wiek: 24
Licznik postów: 857

wuzzek, 20-11-2021, 17:08
@Szarim Musty z kolei jeśli oboje wygrają, to Sanji wygra pojedynek z Little Garden ze względu na specyfikację przeciwnika Big Grin
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź