Moce Akainu a moce Ace
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Nina D Dragon

Wilk Morski

Licznik postów: 78

Nina D Dragon, 11-02-2011, 18:57
sorry ale trzeba to w końcu napisaćTongue
Magma – gorąca, stopiona masa krzemianów i glinokrzemianów z domieszkami tlenków i siarczków, z dużą ilością wody i gazów, znajdująca się w głębi skorupy ziemskiej.
I tu skłaniam się ku strierdzeniu, że magma to bardziej ziemia niż ogień Smile

PS. Chlor, przeczytałam cały temat zanim się wypowiedziałam Smile
qbol

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,290

qbol, 14-02-2011, 22:56
Magma jest naturalnym (?!) przeciwnikiem ognia. Nie pytajcie mnie dlaczego, sam Oda tak stwierdził. I tyle. Może coś w mitologii.
Mystral

Kapitan

Licznik postów: 337

Mystral, 15-02-2011, 18:11
Hm, wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale sądzę że Oda nigdzie nie napisał ani nie powiedział że Magma jest naturalnym przeciwnikiem Ognia. Wydaje mi się że to były słowa Akainu.
Akainu

Shichibukai

Licznik postów: 1,367

Akainu, 09-03-2011, 13:05
qbol napisał(a):Magma jest naturalnym (?!) przeciwnikiem ognia. Nie pytajcie mnie dlaczego, sam Oda tak stwierdził. I tyle. Może coś w mitologii.

Nie powiedział tego Oda tylko Akainu w walce z Ace.
Ace w żaden sposób nie miał z nim szans. Może dałby mu radę za kilka lat gdyby posiadł haki ale został zabity. Sengoku sam powiedział że Ace musi jak najszybciej zginąć bo za jakiś czas mogło by już być za późno ponieważ stał by się zbyt potężny, w końcu to syn króla piratów.
Cro-x

Nowicjusz

Licznik postów: 2

Cro-x, 09-03-2011, 20:21
Witam wszystkich.
Wydaje mi się że odpowiedz jest prosta.
Oczywiście że magma wygrywa z ogniem, z względu na wyższą temperature, i to że ogien potrzebuje tlenu, aby się palić. A magma jako że są to stopione skały do wysokiej temperatury, idealnie stopuj powietrze. "zaduszając" ogień. Dlatego też Ace nie miał szans w tej potyczce.
Awake

Licznik postów: N/A

Awake, 09-03-2011, 21:17
Cytat:Nie powiedział tego Oda tylko Akainu w walce z Ace.
Oda też nigdy nie powiedział, że guma jest naturalnym wrogiem elektryczności (a przy napięciu czy tam natężeniu prądu Eneru powinna pęknąć/spalić się), że woda > Crocodile, ani że owoc BB jest najsilniejszy. Słowa postaci w mandze to jak słowa Ody Smile

Edit: UP, takie logiczne wyjaśnienia nie pasują do OP, szczególnie, że ogień może być gorętszy niż magma Smile
Po prostu tak to sobie Oda wymyślił, i nic nam do tego. Kishimoto też sobie wymyślił, że np. Sharingan może być silniejszy niż Byakugan, a Rinnegan pozwala ożywiać. Wszystko zależy od mangaki.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź