Jakie mangi czytasz na bieżąco
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 01-11-2010, 23:45
Piszcie jakie mangi czytacie na bieżąco tj. takie które ciągle wychodzą, a wy jesteście na ostatnim rozdziale.

Ja czytam:
Naruto, One Piece, Historys Strongest Disciple Kenichi, Fairy Tail, Psyren, Beelzebub, Gantz, Berserk, Claymore
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 01-11-2010, 23:49
Naruto, One Piece, Bleach

Wielkie trio. Porównuje sobie poziom i w każdym tygodniu wybieram zwycięzcę Smile Tak, One Piece czasem jest gorsze od Naruto.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 01-11-2010, 23:50
Naruto, OP, Katekyo Hitman Reborn, Bleach, FT, Psyren, Blaze Drive, Gantz, Berserk, Bakuman, chyba juz wszystkie teraźniejsze... jak coś mi się przypomni, to dopiszę -.^
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 01-11-2010, 23:51
Cytat:Tak, One Piece czasem jest gorsze od Naruto.

A potem się budzisz?Big Grin


One Piece, Bleach, Naruto (chociaż tutaj dawno przestałem kumać, co się dzieję), Psyren. BERSERK!
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 01-11-2010, 23:54
To ja na bieżąco czytam oczywiście One Piece, Bakumana, Detective Conan i jeszcze Gamble Fish (z tym, że jak wyjdzie ang tłumaczenie, bo trochę do tyłu są za Japonią chyba).

Kiedyś coś jeszcze planuję Tongue
hetman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,319

hetman, 02-11-2010, 00:00
One Piece, Naruto -.- 3 miesiące temu mogłem jeszcze wspomnieć o Fullmetal Alchemist...
baka_neko

Piracki wojownik

Licznik postów: 175

baka_neko, 02-11-2010, 00:03
Hmm, czytam bardzo dużo (tak mi mal pokazuje), ale wszystko w różnych odstępach czasowych.
A tak na bieżąco: one piece, bleach, bakuman, gamble fish, defense devil, umi no misaki, kimi no iru machi, beelzebub i daaalej nie chce mi się wymieniać.
Dla ciekawskich zapraszam na mal'a profil: meiss Smile
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 02-11-2010, 00:09
One Piece,Bleach,Naruto(jakoś z przyzwyczajenia -_-")Deadmans Wonderland,Psyren,Fairy Tail,Kenichi,Noblesse,Ushio to Tora,Rosario+Vampire 2,Mahou Sensei Negima,Air Gear,SWOT,The World God Only Knows,Belzeebub,Chiis' Sweet Home,Nurarihyon no Mago ,The Breaker:New Waves,Samurai High School,Blazer Drive,Buster Keel,Super-Dreadnought Girl 4946

Jak na razie tyle Tongue
Pain

Pierwszy oficer

Licznik postów: 956

Pain, 02-11-2010, 00:37
OP, Bleach (czekam na koniec), Naruto (kiedyś chciałem zobaczyć co to jest i powiem, że ujdzie w tłumie), Fairy Tail(praktycznie to czytam tylko jak rozdział wygląda na ciekawy, głównie to je przelatuję), GantZ (!)(Bardzo dobre, ma wszystko co potrzebne, możliwe iż nawet na równi z OP (chociaż nie... ;p)) i zaczynam czytać Berserk'a, nawet nawet się zapowiada, zobaczymy jak się rozkręci.
culdi

Super świeżak

Licznik postów: 220

culdi, 02-11-2010, 00:40
Naruto- Mam poprostu sentyment
One piece- Manga teraz ocieka zajebistością
Bleach- głupio by było przestać, ale teraz to jest żenada, więc nie polecam nowym fanom'
Bakuman- Zawsze mnie interesowało jak się tworzy mange Wink
Fairy Tail- Fajne, a co Smile
Psyren- takie nietypowe, a zajebiste :rotfl:

Ogólnie mało tego, ale jestem młodym fanem jeszcze Confusedzok:
Awake

Licznik postów: N/A

Awake, 02-11-2010, 01:21
Bleach - chociaż to gówno
Naruto - bo ostatnio coraz fajniejsze, i myślę nad kupnem
One Piece - bo najlepszy tasiemiec i dobry w ogóle
Claymore - bo mi się podoba po prostu, i za dużo nierozwiązanych spraw by tak zostawić

Cytat:A potem się budzisz?Big Grin
Serio, czasem Naruto ma ciekawsze/fajniejsze chapy niż OP, ale to rzadkość Smile

Większość co czytam/oglądam to krótkie serie które kończę w 1-3 dni, a potem miesiąc szukam czegoś naprawdę dobrego Big Grin
Art

Imperator

Licznik postów: 1,953

Art, 02-11-2010, 01:34
One Piece...oczywiście : )
Bleach, ale z przyzwyczajenia. Zresztą tą mangę się przelatuje, nie czyta
Naruto...choć też już przestałam się nad nią zastanawiać. Wydaje się, że dobiega do końca, a to mobilizuje
Fairy Tail - lekko się czyta, a że kiedyś zdarzyło mi się po nią sięgnąć to i kontynuuję.
Claymore - właściwie nie wiem dlaczego. Za dużo bab, brak fajnych facetów. To pewnie przez te miecze
Skip Beat - zwyczajnie tą mangę kocham. Mój ukochany shojo + voo doo i wróżki! : >
Berserk - Duuuuuuuuuże miecze, przystojny główny bohater, krew, flaki, rzeź. Miodzio ;>

To tyle.
Jeszcze kilka miesięcy temu dołączyłabym do listy FMA i Ouran High School Host Club, ale co zrobić. Skończyło się : (

Śledziłam też Wolf Guy, ale poziom przemocy, który ostatnio pojawił się w serii mnie zniechęcił. Krew + flaki = ok. Masowe gwałty.... gorzej.
toni

Pirat

Licznik postów: 46

toni, 02-11-2010, 13:29
One Piece, Fairy Tail, Naruto, Bleach, Bakuman, Gantz, Psyren, Beelzebub,
Historys Strongest Disciple Kenichi, Rosario+Vampire 2, Soul Eater,
D.Gray-man(z ciekawości :kwasny: ),Katekyo Hitman Reborn!, Claymore.
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 02-11-2010, 13:35
One Piece, Naruto, Bleach(tylko z przyzwyczajenia),Fairy Tail, Gantz
Owca2512

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 495

Owca2512, 02-11-2010, 14:29
One Piece, Naruto z przyzwyczajenia xD, Psyren, Wolf Guy, Vagabond jeśli gdzieś uda się go dorwać, tak samo Crows i Wort. Do tego Jackals <3 i Blazer Drive, ale gdyby BD wychodziło częściej to pewnie dałabym sobie spokój xp
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź