Kupujecie mangę one piece?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Ankieta zostanie zamknięta Dzisiaj 
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Licznik postów: 4,062

Dejo, 03-05-2022, 17:39
Jak w tytule... Jak nie jpf to ewentualnie dopiszcie jakie wydanie etc
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Marshal

Kapitan z paradise

Licznik postów: 362

Marshal, 03-05-2022, 18:38
Kupuje, ale nie regularnie, póki co 13 tomów. Zawsze jak już się zdecyduje na jakiś zakup to wpada mi w oko inny tytuł, a też nie kupuje często, po za tym nie mam za bardzo gdzie tego trzymać obecnie.

P.S. nie było takiego/podobnego tematu dawno temu?
Matias Torres

Podporucznik

Licznik postów: 104

Matias Torres, 03-05-2022, 18:58
Mam w sumie pięć tomów od JPF (głównie Marineford). Póki co nie planuję dokupowania dodatkowych, a tym bardziej całości. Wersji VIZ nie wziąłbym nawet jakby była do kupienia za półdarmo - tłumaczenie z jednej strony przesadnie formalne i sztywne, z drugiej jak najgrzeczniejsze i nieobraźliwe, przez co przy niektórych dialogach miałem ochotę walnąć głową w stół.
Odachi

Piracki oficer

Licznik postów: 682

Odachi, 03-05-2022, 19:43
Ja mam JPF wszystkie tomiki do 72 i dokupuję rzutami po kilka tomów. Mam też pierwszy tom po japońsku i jeden numer Sonen Jumpa.
Przy czym podkreślę, że OP to jest jedyną manga jaką czytam. Poza tym widziałem może kilka krótkich serii anime.

BTW jakoś z rozpędu zamówiłem chyba tom 71 i 72 podwójnie, więc jakby był jakiś Łanpisowy konkurs na forum czy coś to mogę dorzucić do puli nagród Smile
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
datAtsu

Nowicjusz

Licznik postów: 14

datAtsu, 03-05-2022, 20:26
Kupuję od JPF, mam wszystkie tomy, które w tej chwili wyszły i zamówione wszystkie możliwe preordery. Muszę powiedzieć, że mam straszny problem z miejscem, bo OP to nie jedyna manga którą zbieram, do tego moja dziewczyna też zbiera mangi, więc trochę już ich mamy.
Primkin3

Wilk morski

Licznik postów: 73

Primkin3, 03-05-2022, 20:57
Kupuję od niedawna ale chcę skompletować wszystkie tomy. Póki co posiadam 6 tomów.
[Obrazek: hqdefault.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź