1051 przewidywania (bez konkursu)
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,038

Pajmon, 31-05-2022, 19:03
Kaido i BM zostali wywaleni przez wulkan w kosmos. Nabrali II prędkości kosmicznej i dolecieli aż do Księżyca, gdzie spotkają Enela. Tutaj wątek się urwie i przeniesie na historyjkę okładkową gdy skończy się obecna.
Wracamy na Wano. Chopper stwierdza, że Zoro potrzebuje pilnej operacji i prosi o pomoc Lawa, ale ten nie ma sił by pomóc. Dochodzimy do momentu, gdzie Zoro traci puls.
Widzimy agenta CP0, który dociera na statek rządowy i informuje o rezultacie walki. Lucci i ekipa zbierają się by wyruszyć na Wano, ale na ich drodze staje Zunisha, która bierze zamach trąbą.
Na końcu rozdziału pokazują nam mordę Momo.
[Obrazek: giphy.webp]
Spoiler

[Obrazek: 9qKEXOG.jpg]

mateuszek891

Wilk morski

Wiek: 28
Licznik postów: 61

mateuszek891, 31-05-2022, 20:35
Kaido i BM zostaną wyrzuceni na jakąś najbliższą sąsiednią wyspę (będą żyć oczywiście) xd szczerze to nie wierzę w historyjkę okładkową dla Kaido i BM. 
Ale akcja z pilną skomplikowaną operacją dla Zoro jak najbardziej ciekawe i bardzo możliwe jest z nim coś ewidentnie nie tak, a Oda nam o tym przypomina więc możliwe że bedą brali w niej udział Law, Marco i Chopper w sumie to przydało by się trochę dramaturgii w tym. Stawiam na to że w tym rozdziale pojawi na końcu Zielony byczek bo musi być z resztą marynarki ktoś mocny, nikt chyba nie wierzy w to że tam same randomy się zgromadziły i tylko czekają bezczynnie. Zobaczymy pewnie w tym rozdziale reakcje pięciu gwiazd oraz Akainu i rozkaz zniszczenia Wano może Buster Call. 

Zabawa to zabawa ale na prawdę ciężko jest przewidzieć co się może stać obecnie
wuzzek

Pierwszy oficer

Wiek: 24
Licznik postów: 1,123

wuzzek, 31-05-2022, 21:04
(31-05-2022, 20:35)mateuszek891 napisał(a): Zobaczymy pewnie w tym rozdziale reakcje pięciu gwiazd oraz Akainu i rozkaz zniszczenia Wano może Buster Call. 

Reakcja tak, buster call nie wchodzi w gre, przecież gorosei wydali już rozkaz aneksji Wano.
[Obrazek: jhin-animated.gif]
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,054

Mordoc, 31-05-2022, 23:59
Marco, King, i Katakuri założą Stowarzyszenie Byłych Dowódców Yonko i dołączają do Wielkiej Foty Słomianego Kapelusza. Jack Hypeman będzie mieć wątpliwości co do tego przedsięwzięcia, więc im się sprzeciwstawi, ale zostanie zdjęty przez Marco na strzała.
Perospero zechce przejąć załogę Big Mom, ale razem ze Smoothie dojdą do wniosku, że potrzebna tam kobieca ręka, więc od teraz Smoothie będzie nową Mamą, a Perospero będzie nadzorować jej rozpłód. W tym celu roześle swoich ludzi na poszukiwania godnych kandydatów. 

Queen i Franky znajdą wspólny język, więc po prostu wymienia się swoją wiedzą.

Morgans ogłosi światu, że Luffy sam pokonał Kaido oraz Big Mom, na temat Lawa i Kida wspomni tylko tyle, że oni tez tam byli.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź