Zielony Byk - Co zrobi na Wano?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Zacznie walkę i pokona kogoś z 3mld nagrodą. Dostanie wpierdziel. Walka się nie rozstrzygnie. Piraci uciekną. Nie będzie prawdziwej walki na śmierć i życie, a jedynie krótka, bez zwycięzcy. Przywita syna (Zoro). Porozmawia z piratami i nie będzie walki. Porozmawia z piratami i będzie lekka walka, ale nikt nie przegra. Momonosuke odprawi admirała z kwitkiem twierdząc, że piraci są wybawcami kraju COŚ INNEGO. (CO? - napisz w komentarzu! :p)
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Ad3k

Kapitan z paradise

Licznik postów: 309

Ad3k, 26-06-2022, 01:13
Ryoukugyou - Co zrobi na Wano?

1. Zacznie walkę i pokona kogoś z 3mld nagrodą.
2. Dostanie wpierdziel.
3. Walka się nie rozstrzygnie.
4. Piraci uciekną.
5. Nie będzie prawdziwej walki na śmierć i życie, a jedynie krótka, bez zwycięzcy.
6. Przywita syna (Zoro).
7. Porozmawia z piratami i nie będzie walki.
8. Porozmawia z piratami i będzie lekka walka, ale nikt nie przegra.
9. Momonosuke odprawi admirała z kwitkiem twierdząc, że piraci są wybawcami kraju
10. COŚ INNEGO. (CO? - napisz w komentarzu! :p)


zapraszam do dyskusji. 
Mamy miesiąc przerwy (dobrze kojarzę?), więc nie zaszkodzi porozmawiać o tym co zrobi zielony byk

ogólnie zamiast 8 mogłem dać opcję "przywita swój rodzimy kraj i odda pokłon piratom ^^"
Czasem czytam wypociny...
Dzik

Super świeżak

Licznik postów: 229

Dzik, 26-06-2022, 01:19
Obstawiam że pokażę próbkę swojej mocy, i wyrzuci z siebie okruchy infromacji o sytuacji na świecie jak np. Jinbe na wyspie ryboludzi o awansie Czarnobrodego na imperatora i starciu Aokijiego i Akainu.
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,169

Mordoc, 26-06-2022, 03:20
Wizyta Ryokugyu (czy jak to się pisze) Admirała na Wano jest swego rodzaju analogią do wizyty Kumy na Thriller Bark. Dlatego obstawiam, że jakoś się dogadają. 

Z drugiej strony Kuma w ostateczności okazał się sojusznikiem Słomianych, a Byczek raczej nie wygląda na kogoś kto byłby życzliwy wobec piratów.
Nie zdziwiłbym się jakby próbował jakichś manipulacji wobec Lawa i Kida, próbując ich czymś przekupić, żeby w zamian nie wtrącali się w jego walkę z Luffym lub nawet pomogli. To byłoby logiczne z punktu widzenia marynarki, ale z punktu widzenie czytelnika zdrada Kida i Lawa jest mało prawdopodobna. Zwłaszcza że ten pierwszy raczej nie byłby skłonny do współpracy z Marines.

Możliwe że kompromisem będzie pojmanie Kaido oraz BM i ogłoszenie, że to marynarka ich pokonała, żeby wyjść z tego z twarzą.

Swoją drogą wiele osób liczyło na to, że w trakcie Wano pojawi się Moria, gdyż jego konflikt z Kaido był hintowany od czasów TB, ale jednak nic takiego nie dostaliśmy.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

niudeb

Król Trollingu

Licznik postów: 4,220
Miejscowość: Isola

niudeb, 26-06-2022, 13:22
[Obrazek: FB_IMG_1656204919594.jpg]
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]
Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
tomexor

Piracki wojownik

Licznik postów: 129

tomexor, 26-06-2022, 13:30
Myślę, że przyniesie ze sobą wiadomości o Sabo (w końcu starł się z nim przed przybyciem do Wano), w rezultacie czego Słomiani mogą zostać nakierowani na nowy kurs.
Co do celu jego wizyty obstawiałbym ,w miarę możliwości. złapanie Robin oraz próbę włączenia (zaproszenie) Wano w struktury Światowego Rządu (po tym, gdy wezwał na Wano okręt marynarki do transportu złapanych king&queen prosił, żeby nie wspominać o tym Akainu, więc to nie było jego wyznaczone zadanie).

Oprócz tego obstawiałbym transport wywiadowcy Marynarki/Swordu X-drake'a wraz z zebranymi przez niego informacjami (również na temat współpracy Kaido z WG).
(26-06-2022, 13:22)niudeb napisał(a): [Obrazek: FB_IMG_1656204919594.jpg]

Uprzedziłeś mnie o parę minut. Tongue
Byczor

Rekrut

Licznik postów: 18

Byczor, 26-06-2022, 13:39
Obstawiam jakąś potyczkę, ale liczę że Grenbull nie jest na tyle głupi by pojedynkować się z Luffym, Lawem, Kiddem oraz ich załogantami sam na sam. Przyjdzie mu Okręt Wojenny - I co na nim xD? Równowartość do sklepania przez Słomianych przed Dressrosą. Na pewno będzie chciał zacząć jakiś pojedynek ale uzna, że trzeba mierzyć siły na zamiary. 
Nie chciałbym ucieczki z Wano, to już nie ten poziom, kiedy marynarka w formie Admirał + 3 Wice + kilka tysięcy randomów powinna budzić emocje z kategorii ,,duże wyzwanie, naprawdę duże wyzwanie", ale nie takie, że jest absolutnie nie do pokonania.
Bajnor

Imperator

Wiek: 27
Licznik postów: 1,881

Bajnor, 26-06-2022, 17:24
Zielony byk to spoko ziomek, przyszedł zasadzić roślinki na Wano, żeby polepszyć jakość życia samurajów po obalaniu Karpia. Wystarczy spojrzeć jak upiększył wszystko dookoła w okolicach byłego więzienia. Wyeliminuje przy okazji problemu głodu i poprawi jakość powietrza skażonego przez fabryki.
Odachi

Piracki oficer

Licznik postów: 712

Odachi, 26-06-2022, 17:43
Moim zdaniem pokaże jakąś obezwładniającą technikę, która działa tylko z zaskoczenia (np. rozpyli jakąś substancję i wszystkich uśpi sparaliżuje - ale oczywiście później w mandze nigdy jej nie użyje, lub tylko na randomów). Wda się w potyczkę z kilkoma osobami, które nie dadzą się podejść. Praktycznie złapie Luffiego. Zjawi się Dragon i ustawi Byczka. Później powie, wsiadajcie, nie ma czasu na wyjaśnienia.. I tak oto Słomkowi ruszą na kolejną przygodę... Oczywiście do miejsca tak niebezpiecznego, że New World to przy tym wczasy all inclusive.

Chociaż podzielam zdanie @Ad3k, że przydało by się na Wano jeszcze trochę czasu antenowego dla Zoro :p
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
Ad3k

Kapitan z paradise

Licznik postów: 309

Ad3k, 27-06-2022, 00:52
Wooa! Świetnie to widzicie. Super się to czyta.
Opcja z techniką(pyłki?), która wszystkich uśpi mega.
Dragon i "logia wiatru" byłby idealną kontrą.
Udzielajcie się ludzie więcej, na pewno ktoś trafi Big Grin może już ktoś z nas trafił ^^ a może Oda siedzi na onepiece.com.pl i będzie się inspirował.
Czasem czytam wypociny...
Dejo

Gorosei

Wiek: 28
Licznik postów: 4,578

Dejo, 30-07-2022, 20:56
Momonosuke odprawi admirała z kwitkiem twierdząc, że piraci są wybawcami kraju... No mniej więcej, choć bardziej był hype toolem dla Shanksa.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź