Gohan vs Vegeta
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 31-12-2010, 21:41
Jako, że dużo dyskutujemy o pojedynkach w OP, to postanowiłem założyć inszy temat.
Jak myślicie, kto by wygrał ten pojedynek. Smile

EDIT: Zapomniałem dopisać, że chodzi mi o SSJ2. Smile
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 31-12-2010, 21:51
Hmm trudno powiedzieć. W DBZ Gohan wygrywa niezaprzeczalnie ze swoją formą Mystic. Jeśli chodzi o serię GT, to chyba jasne jest, że to Vegeta wygrywa, w końcu osiąga tam poziom ssj4(fakt że sztucznie, ale jednak).
chicken

Super świeżak

Licznik postów: 263

chicken, 02-01-2011, 17:51
Ciężko powiedzieć. Biorąc pod uwagę dumę i upór obstawiłbym Vegetę, jednak Gohan jest postacią nieprzewidywalną(chociażby walka z cellem) i trudno jest określić co by się stało gdyby te dwie postaci się ze sobą starły. Ostatecznie pod względem siły (jak dla mnie) króluje Vegeta.
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 02-01-2011, 17:55
Saiyan Rage i Vegeta miałby ciężko...plus trzeba sprecyzować w jakim okresie ten pojedynek bo to różnie w serii było...raz Vegeta górą raz Gohan a w GT to Gohan obessał równo...
ForbiddenFruit

Nowicjusz

Licznik postów: 15

ForbiddenFruit, 02-01-2011, 17:55
Zdecydowanie Vegeta (wprawdzie DBZ oglądałam daaawno temu i nie zamierzam wracać do serii, ale pamiętam to i owo). Cała walka rozgrywa się w głowie człowieka. Jeżeli dana osoba, ma olbrzymią chęć zwycięstwa i nie cofnie się przed niczym, by to zrobić oraz jest dostatecznie mocno zdeterminowana, to wygra. O ile oczywiście różnica w mocy nie jest zbyt duża (a przypominam, że oficjalne databooki Akiry Toriyamy kończą się w połowie Freezer sagi Wink).
Shimi

Legendarny piracki oficer

Wiek: 28
Licznik postów: 876

Shimi, 02-01-2011, 18:30
Zależy od tego, w którym momencie miałby być ten pojedynek:
- początek DBZ - Vegeta zjada Gohana
- saga Freezera - znowu książe Saiyan górą
- Cell Game - SSJ2 gniecie Vegetę
- początek sagi z Buu - wygrana Vegety
- osiągnięcie poziomu Mystic przez Gohana - wygrywa Gohan
- GT - wygrywa Vegeta
Furt Oxen

Piracki oficer

Licznik postów: 599

Furt Oxen, 02-01-2011, 18:49
Co do sprecyzowania to chodzi mi o poziomy SSJ2.
Jak dla mnie to na tym poziomie Gohan miażdży Vegetę. Smile
Shimi

Legendarny piracki oficer

Wiek: 28
Licznik postów: 876

Shimi, 02-01-2011, 19:00
No nie wiem, gdy Vegeta osiągnął poziom SSJ2 (za sprawą Babidiego, który również mu troszkę mocy użyczył, tzn. pomógł mu ją wyzwolić i w ogóle), walczył na równi z Goku, który również wtedy był na poziomie SSJ2 i wyglądało to dość przyzwoicie. Wydaje mi się, że Vegeta SSJ2 > Gohan SSJ2 (zresztą na początku sagi z Buu, Vegeta powiedział do Gohana, że jest słabszy niż 7 lat temu, pewnie za sprawą braku treningów).
ForbiddenFruit

Nowicjusz

Licznik postów: 15

ForbiddenFruit, 02-01-2011, 20:10
Vegeta bał sie tylko i wyłącznie Gohana podczas koncówki Cell sagi (a takie przerażenie w oczach pomieszane z poczuciem beznadziejnej sytuacji miał tylko w przypadku kilku postaci)
Shimi

Legendarny piracki oficer

Wiek: 28
Licznik postów: 876

Shimi, 02-01-2011, 20:20
Cytat:Vegeta bał sie tylko i wyłącznie Gohana podczas koncówki Cell sagi (a takie przerażenie w oczach pomieszane z poczuciem beznadziejnej sytuacji miał tylko w przypadku kilku postaci)

Bo wtedy tylko Gohan miał SSJ2. Spójrz na to, co było podczas sagi z Buu. Vegeta na spokojnie, a nawet z typową dla niego wyniosłością, mówił Gohanowi, że jego siła jest mniejsza niż podczas walki z Cellem, a niedługo potem mierzył się z Goku, który także opanował SSJ2 (a w niebie nie próżnował, tylko sporo trenował, więc raczej był silniejszy od swojego syna).
Bajnor

Imperator

Wiek: 29
Licznik postów: 1,896

Bajnor, 02-01-2011, 23:55
Pod koniec DBZ Gohan w formie Mistic niszczy Vegete .
Gento

Piracki wojownik

Licznik postów: 135

Gento, 28-01-2011, 19:36
Z tego co wiem to księciu miażdży Gohana. Znaczy się nie tak dosłownie ale w końcu Goku jest najsilniejszy pod słońcem a Vegeta zaraz po nim, to już coś świadczy. Przecież Gohan nie miałby szans z Goku, Vegeta jeszcze coś tam by wycisnął ale na Son Gohana za bardzo bym nie liczyła. Nie to że go nie lubię ale w końcu......jednak obstawiam Vegetę :]
Zetti

Nowicjusz

Licznik postów: 19

Zetti, 01-07-2011, 20:56
Zależy, bo w sadze Cell'a wygrywa Gohan, bowiem był on najpotężniejszą postacią w tej serii, natomiast w Buu sadze wygrałby Vegeta, gdyż regularnie i ciężko trenował, a wtedy Gohan zaniedbał trening i skupił się na nauce.
Takie moje zdanie Smile
mana98

Pirat

Licznik postów: 35

mana98, 30-08-2011, 11:56
Jeśli chodzi o formę ssj2 to na 90 % wygrywa Gohan. W końcu w tej formie jako jedyny był w stanie pokonać Cell'a.
Taboret warrior

Piracki oficer

Licznik postów: 617

Taboret warrior, 30-08-2011, 15:14
Jak dla mnie Gohan. Nie zapominajmy że osiągnął poziom Mistic który siłą porównywalny jest z SSJ 3 Vegeta maksymalnie osiągnął dobrze wytrenowany SSJ 2 ale nic więcej. Jednak jeśliby liczyć GT to wygrywa Vegeta bo ma SSJ4 ale jak GT nie wliczam do kanonu więc wygrywa Gohan Tongue
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź