Gry z One piece
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 11-03-2008, 23:38
Hejka jak temat wskazuje opinie krótkie recenzje itp gierek z naszymi ukochanymi postaciami oraz opisy przejścia czy jakieś pomoce w przypadku problemów z czegoś odblokowaniem czy coś. Sam tez tu skrobnę jakąś recenzyjkę jak znajdę trochę czasu Smile , może pójdzie to na główną stronkę Wink
DonB

Super świeżak

Licznik postów: 238

DonB, 11-03-2008, 23:47
Jedyne w co grałem to Grand Line Bout Mugen i był nawet nawet, aktualnie nie ma chyba jeszcze nowej wersji, ale czekam z nadzieją na więcej postaci.
KossteK

Pirat

Licznik postów: 33

KossteK, 12-03-2008, 20:51
Większość gier, OP w które grałem kończyły się na Loguetown. Do ciekawego połączenia doszło w Battle Stadium D.O.N bijatyka, a postaciami są osoby z Dragon Ball, Naruto i właśnie One Piece na singlu nuuda, za to na multi :rotfl:
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 12-03-2008, 21:41
No , też w to grałem fajniutka sprawa , nawet nie mało ciosów bo z combo to już gorzej ale jak pokazuje youtube tam tez można było nieźle wymiatać. Przyjemna gierka i ciekawy sposób samej walki ze zbieraniem tych kuleczek wypadających jak przeciwnik oberwie całkiem oryginalne. Plansze też było bardzo fajne szczególnie podobała mi się ta z Naruto z tym wężem choć ta z tym "wspinaniem się" po tej "fasolce" też była boska.
Sposób zdobywania postaci tez był orginalny nie KossteK? Nielatwo było kogoś zdobyć a że po japońsku jaka misja to nie wiadomo było czasami co zrobic by kase nabić a ta w rulentce była potrzebna- bajer.
Co warte faktycznie do zaznaczenia to porządnie skonstruowana giera łącząca te 3 niesamowite serie, czegoś takiego to jeszce nie było. Fajny też jest ten filmik początkowy ale the best jest ten końcowy warto go zlukać, też jest na youtube Wink
KossteK

Pirat

Licznik postów: 33

KossteK, 12-03-2008, 22:07
To niby mój nick? LOL

komimasa napisał(a):Nielatwo było kogoś zdobyć a że po japońsku jaka misja to nie wiadomo było czasami co zrobic by kase nabić a ta w rulentce była potrzebna- bajer.

Ale ten tytuł wyszedł na PS2 i GC, na PS2 wyszła wersja NTSC, ale wersja Gackowa, nie wyjechała poza granice Japonii
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 12-03-2008, 22:33
oj wielka gomejka :padam: jakoś tam nie przyjrzałem się uwaznie sorka sorka. No i wlaśnie dlatego był trochę problem zrozumieć o co może chodzic w misji. znawca japcia to ja narazie nie jestem Tongue Swoją drogą grałeś w grand battle adventure?
KossteK

Pirat

Licznik postów: 33

KossteK, 12-03-2008, 23:14
Cóż to popraw chociaż mój nick na taki, jaki powinien być :zdegustowany: . Co do grand battle adventure grałem, ale nie strawiłem tej gry, po pierwsze głosy postaci wersja USA, żałosne głosy :wstyd: Sam pomysł i wykonanie nie jest złe. Na uznanie zasługuje Story Mode, gdzie gramy różnymi stronami np. Mugiwara Pirates czy załogą Buggy'ego
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 13-03-2008, 03:34
Kurcze szkoda myślałem że ci się podobała powiem szczerze jedna z lepszych gier anime własciwie najlepsza jeśli chodzi o onepiece, mnóstwo ciosów combosów i te 3 wstawki i pełny filmik naprawdę dużo ciekawą walke można było z tego uformować nie jak jest teraz choćby na wii gdzie jest góra 8 ciosów.. No i ataki były bardzo fajne nie mówiąc o wyścigu na kaczkach , mnie trochę nie bardzo podeszło to że byli tacy karykaturalnie mali chciałem żeby byli normalnego wzrostu ale cóż trudno ale i tak czaderska jest gierka , przynajmniej moim zdaniem ma wszystko co trza
-Ciekawe , zróznicowane , co fajniejsze interakcyjne plansze, wyładowane wszelkiego rodzaju pułapkami( uwielbiałem znęcać się nad tą krówką Tongue i zagrożeniami + różnorodna wyciorana broń znajdująca się w skrzynkach ( ulubione to kij bejsblowy przezabawnie to wyglądało :rotfl: i ten miecz świetlny Big Grin )
-Mnóstwo postaci a nie tylko 6 czy ileś jak Eneru, wapoll, czy Bony Clay
- Bogate w ciosy postacie , rwycisnęli wszystko co pokazano w anime więc jest naprawdę róznorodnie i ciekawie. Boggy jak zmienia się w ten samochodzik :]
-Nie wspominjąc o mini filmikach no i co naj miodniejsze tym złożonym filmiku przyznasz że były świetne jakby tak wyglądały gry z bleacha ech. pomarzyć.)
- ten dodatek w postaci minigierek i wyścigu na kaczkach niby nic wielkiego a fajnie i nawet 3 poziomy tras
- i jak sam powiedziałeś niedość że bijatyka to jeszcze historie z różnych stron kakoiii
-Dodatkowa możliwość kolekcjonowanie wcześniej juz wymienionych kart

Podsumowując bo taka jakby recenzyjka mi się zrobiła to gra naprawdę wymiata ja najpierw grałem potem obejrzałem anime początkowo chciałem ściagać z dobingiem angielskim nawet tak mi lektorzy pasowali Tongue Jak widzisz tera tytuły to jeśli chodzi o bijatyki to naprawdę jest słabo tylko naruto ma dobrze skonstruowane gry ta na ps2 jest najlepsza ( na wii maja fajne możliwości combo ale ciosy sa mniej zróżnicowane )ale to inna historia. Wink
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 27-03-2008, 00:58
Wiem, że to może troche w złym guście, ale jest możliwość... skombinowania sobie gier z OP?
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 27-03-2008, 01:12
skombinowania? :zdziwko: co sugerujesz bez konsolki ani rusz, bo takto za porzadnych to nie ma na kompie..
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 27-03-2008, 01:24
(szeptem) Emulator...
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 27-03-2008, 01:29
Człowieku na prv chyba takie rzeczy a zresztą odpada żadna przyjemność kit a nie obraz nie wspominając o lagach..Uwierz próbowałem jak każdy fan bijatyk ale sie nie dało... JA z czystym sumieniem polecałbym kupienie ps2 dla grand battle adventure wyżej jest opisik ale moge więcej skrobnąć Wink
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 01-06-2008, 18:36
Nie grałem w żadną z tych gier, ale na innym polskim forum o One Piece(już wymarło) są linki do kilku gier z OP. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazie jak dam to linka do podforum z grami.
Kliknij tu
Picia000123

Kapitan z paradise

Licznik postów: 314

Picia000123, 18-03-2009, 12:50
Ja grałem trochę w One Piece Unlimited Adventure, nawet do łyknięcia, tylko trochę mało ciosów :/ , a bossowie trochę nierówni, tzn. Shanks dla mnie jest silniejszy od Ao Kiji, a jest wcześniej :kwasny: .
Pain

Pierwszy oficer

Licznik postów: 956

Pain, 18-03-2009, 15:44
Ja grałem, w Warcraft 3 TFT, są takie mini gierki, i tam z OP widziałem m.in. "Bleach vs. One Piece" (dostaje się jednego bohatera z OP albo Bleach'a i się po prostu nawala na planszy, niestety dość mało postaci), Fight Of Characters (to nie jest z OP ale po prostu są tam postacie, m.in. Zoro, Luffy, Lucci, podobnie jak poprzednia gra, zwykła nawalanka) w sumie te obie gry "namówiły" mnie na oglądanie OP i nie żałuje, ogólnie gry są całkiem niezłe, mi się przynajmniej podobają.
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź