[SPOILERY] Wyspa ryboludzi
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Jolly

Shichibukai

Licznik postów: 1,506

Jolly, 25-03-2011, 01:55
No, to skoro już od pewnego czasu Słomiaki siedzą na Wyspie Ryboludzi (czy tam Wyspie Syren - jak kto woli), to można już coś na ten temat powiedzieć.
Wyspa Syren jest dokładnie tyle samo pod poziomem morza, co Skypiea nad. Śmiesznie trochę, jakby świat był zamknięty w tym obrębie. No, ale jakiż to jest świat. Potwory, ryby, syreny, no cudo. Ale to, co mi się najbardziej podoba, to drzewo. Ewa (megalomaniac :3). Pomysł na drzewo, które przekazuje energię słoneczną z powierzchni na dno morza jest niesamowity. Mam wielką nadzieję, że dostaniemy na jego temat więcej szczegółów. Jest Adam, jest Ewa, może być historia :)
I co mi się jeszcze podoba? Rybolud z mocą owocu <3
kaufman

Nowicjusz

Licznik postów: 7

kaufman, 25-03-2011, 22:14
Wyspa ryboludzi aka wyspa syren, fajna jest, ale wolałbym już New World.... nie żebym się tam spieszył Tongue
hakman4

Wicekapitan

Licznik postów: 273

hakman4, 25-03-2011, 22:31
jolly-roger napisał(a):Ale to, co mi się najbardziej podoba, to drzewo. Ewa (megalomaniac :3). Pomysł na drzewo, które przekazuje energię słoneczną z powierzchni na dno morza jest niesamowity. Mam wielką nadzieję, że dostaniemy na jego temat więcej szczegółów. Jest Adam, jest Ewa, może być historia Smile
I co mi się jeszcze podoba? Rybolud z mocą owocu <3
Mnie też zaintrygowało to nawiązanie do Biblii. Dobód imion do tych drzew raczej nie jest przypadkowy. Chodzi wg mnie o dawanie życia istotom jakie żyją w głębi oceanu i nazwa "Ewa" może też oznaczać też "matka" . xD Tongue proste ,ale możliwy tok rozumowania.
Drzewo Adama jest jak mężczyzna co cechuje go to ,że jest twardy Tongue.

Rybolud z mocą diabelskiego owocu? VDD ma problem taki,że nie może wychodzić poza bańki bo utonie to pewne. Mozę takie zdziwienie bo wcześniej to większości ludzie(a w tym przedmioty i zwierzęta) posiadali moc diabelskiego owocu to czemu nie rybolud miałby mieć.
Zbyszko

Wilk Morski

Licznik postów: 62

Zbyszko, 25-03-2011, 22:44
Właśnie jestem ciekaw czy rybolud utonie poza bańką... W końcu ma skrzela, nie?;d a nie jest też gatunkiem rekina, o ile dobrze pamiętam, czyli nie musi non stop pozostawać w ruchu, więc w sumie mógłby oddychać... Może po prostu nie może się poruszać?^^
DVV

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 50

DVV, 14-04-2011, 20:40
No, Fishman Island zostało genialnie narysowane przez Odę. On zawsze był dobry w rysowaniu tła (kosztem postaci niestety). I architektura wyspy jak i stworzenia ją otaczające robią wrażenie.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź