dodatek w anime czyli zapyszki:D
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 12-03-2008, 00:14
Co sądzicie na temat zapychaczy(kurcze brzydka nazwa)Odcinków nie związanych z fabułą a osadzonych w świecie danego anime tu pirackiej eryBig Grin JA uważam że są jak najbardziej okej momentami to sa tam te moce ciutka przesadzone ale fajne urozmaicenie lepsze niż te w naruto przynajamniej. Choć jak podczas odcinków na enles lobby puścili po kolei historię członków załogi to mi się nóż w kieszeni otworzył.
Mi osobiście bardzo ten osatni przypadł do gustu z ta familijką Wink praktycznie nie idzie poznać czy zapych czy normalny , ciekawie pociągnięty wątek fabularne ciekawe postaci , nie historia na 2-3 odcinki ale kozacko większa przemyślana może to nie zapych? to sorka mangi nie czytam to niestety nie wiem..
O albo ten w dawnej Japonii tez był cool a Nami w tym kimonie kakoiii :]
DonB

Super świeżak

Licznik postów: 238

DonB, 12-03-2008, 00:21
A mnie to się podobał G-8 dość fajny moim zdaniem i dodatkowe konkurencje w Davy Back Fight'cie, bo w mandze była bodajże tylko jedna runda tej gry, w której były trzy konkurencję. W porównaniu do Bleach'a, bądź Naruto to zapychacze, fillery są o wiele lepsze niż w wymienionych anime. Jednak narazie czeka nas cała saga Thriller Bark bez żadnych dodatków, bo manga trochę "uciekła" do przodu.
Wojcirej

Nowicjusz

Licznik postów: 18

Wojcirej, 12-03-2008, 00:21
komimasa napisał(a):Co sądzicie na temat zapychaczy(kurcze brzydka nazwa)
Dlatego zawsze używam "zapełniacz" Wink

A co o nich sądzę? Cóż, gdyby ktoś nie czytał mangi, to by ich nie był w stanie odróżnić (w każdym razie na pewno trudno by było), bowiem One Piece to takie anime, w którym wszystko się może zdarzyć Tongue Mało tego, bohaterowie żeglują, więc po drodze mogą zahaczać o miliardy innych wysp niż te, które przewidział twórca rysując mangę. Podsumowując, zapełniacze dość ładnie komponują się w główne wydarzenia, a niekiedy są przezabawne Big Grin Nie to co w Naruto... -.-
Sobol

Wilk morski

Licznik postów: 71

Sobol, 12-03-2008, 00:38
G8 zdecydowanie najlepsze XD, ale niektóre 3 odcinkowe np. gdy Zoro bł Nianią do Ciebie powalają. I za to kocham One Piece. Nic w nim nie da się skopać Smile.
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 15-03-2008, 03:43
ciekawy był tez Filler "Ocean's Dream" jak wszyscy poza Robin stracili pamięć Smile jest to taki moment w którym widzisz prawdziwe "ja" danego bohatera Smile. Ale i tak jako najlepszy filler góruje G8 ;]
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 15-03-2008, 20:27
Wow ale wy macie pamięć pozazdrościć normalnie tego zapyszka co blackmalder wspomniał to wogóle nie pamietałem Tongue Napewno pokazał jaka tak naprawdę jest Nami , choć zbytnio się z tym nie kryje Wink
Musopp

Wilk morski

Licznik postów: 79

Musopp, 17-03-2008, 03:42
Mnie to rozwalił fakt z ww. fillerem z Davy Back Fight. Najpierw obejrzałem anime, później zacząłem czytać mangę a tu nagle szok! Gdzie jest wyścig na wrotkach!? To był filler!? Wielki respekt :padam: A przypomnienie historii o bohaterach i fillery zaraz po Arabaście? Brrr...
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 25-03-2008, 00:48
Z tego co wiem, fillery w anime są po to, by serial nie doścignął akcji w mandze. Uważam, że Dodatki (Ja to tak nazywam) są bardzo dobre. O ile dodatek o smoku był trochę przynudzający (przed wpłynięciem na Górę) to Davy Back Fight, Oraz XVII Japonia okiem One Piece, to coś wspaniałego.
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 25-03-2008, 11:48
G8 było na prawdę niezłe choć i tak brakowało tego czegoś co normalna fabuła ma. Zgodzę się również z Dragonem że ta historia ze smokiem była nudna oO Normalnie myślałem już żeby to ominąć ale obejrzałem jednak to całe
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 25-03-2008, 20:28
Widzisz, Black, czasami to trzeba się poświęcić.
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 26-03-2008, 01:31
Z tym Smokiem to był denny filler Tongue G8 było dobre i Davy Back Fight a szczególnie Luffy i siła Afro Big Grin
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 26-03-2008, 02:05
I tak to tylko parę nudnych filerów było , no z tymi historia każdego coś koło enles lobby to była masakra, ale i tak jak już sa to mamy jedne z fajniejszych filerków Wink
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 26-03-2008, 11:10
No dokładnie, ale w sumie o to chodzi żeby nawet fillerem zaciekawić widza a nie go znudzić do granic możliwości Smile
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 26-03-2008, 21:36
Ja bym chciał aby niektóre filerki( przyznam ładniej to brzmi niż zapyszki Wink ) były nawet wydane jako jakieś pare tomików , chętnie bym sobie takie kupił Wink tak to sie żałuje że choć oryginał tego nie ma nie jest to pokazane w mandze.. Ciekawe jak momentami sprawa miała by się z cenzurą :oczami:
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 01-06-2008, 14:40
Generalnie jestem przeciwny fillerom w Anime, ale akurat w One Piece wychodzi im to świetnie (co zresztą już napisaliście). Prawie wszystkie fillery mi się podobały, z wyjątkiem tego ze smokami i z utratą pamięci(według mnie Nami by się tak nie zachowała, i kilka innych rzeczy mi w tym fillerze nie podobało).
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź