Naruto anime - dyskusja
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
DVV

Pirat

Licznik postów: 50

DVV, 28-04-2011, 20:57
Nie zauważyłem takiego tematu, toteż go zakładam. Chodzi rzecz jasna o komentarze do najnowszych odcinków.

Ep. 209
Bardzo fajny odcinek. Jedyny minus jaki dostrzegłem to przedłużenie tej hiperwentylacji Naruto (te wszystkie wspomnienia powinny mu mignąć na parę sekund, ja przynajmniej takie wrażenie odnosiłem w mandze). Cała reszta na plus, na prawdę fajna animacja, i kreska w sumie też, tyle, że jakaś taka za jasna, ale to standard u tej ekipy. Sussano wyglądało na prawdę potężnie. W dodatku odważyli się na mały filler walki Saska z Danzelem, mianowicie dowalili przyzwanemu jastrzębiowi coś więcej do roboty, no i to było fajne akurat. :3
hakman4

Super świeżak

Licznik postów: 273

hakman4, 29-04-2011, 15:53
Dal mnie powinni postarać się bardzie o poziom animacji co do scen walki.
Tak to walka w ostatnim 209 odcinku była dobra Smile. Wszystko ładnie i składnie. Co do hiperwentylacji Naruto. To tak często jest , że dadzą dużo do retrospekcji aby napełnić brakujący czas w odcinku.
Spoiler

Czekam na wejście Sakury i Naruto ^^.

Devzan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 320

Devzan, 01-05-2011, 15:01
Po tych fillerach należy się taka jazda co odcinek.

Spoiler

Jak Danzou został rozkwaszony to myslałem, że to koniec

Naruto (ogólnie) ma kilka sprzeczności (np. krótkofalówki).
Strasznie z DB (prawdopodobnie) jest ukradziony motyw nawracania (każdy przeciwnik naruta później jest jego przyjacielem (Gaara, Pain, Neji i w c**j dużo innych).

Nie podoba mi się pewien szczegół Sasuke's Susanoo, a mianowicie ten wygląd jakby kości były połączone śrubkami
http://i55.tinypic.com/34q0k5y.jpg

Podobają mi się openingi NS od Sign w górę oraz 2 pierwsze NSa.(wszystkie openingi).

#up Po części się zgodzę. Kyuubi vs Pain przed fillerami to porażka (przybijał go jak gwoździa, i tam morda taka krzywa Paina), choć to pewnie z powodu braku czasu (opóźnienia?)
Akainu

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,370

Akainu, 06-05-2011, 15:15
210

Nie było tak źle, ale animacja wyraźnie gorsza niż w poprzednim odcinku. Kreska była dobra, ale mimo tego i tak w odcinku brakowało mi "tego czegoś". Jedyny moment jaki mi się spodobał to pędzący miecz Danzou na niemogącego się poruszyć Sasuke i gotowość Tobiego do interwencji. Fajnie to wyszło.
Vandal69

Nowicjusz

Licznik postów: 16

Vandal69, 06-05-2011, 15:49
Szczerze, to walki w shippuudenie mi się już przestają podobać... Ostatnia dobra walka to było Sasuke vs Itachi. Nie wiem czemu, po prostu mi jakoś nie podchodzą. Animacja w 210 była dobra, ale nie znowu rewelacyjna bo było kilka "brzydkich" scen które mogłyby być lepiej zrobione no ale nie narzekam...
Devzan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 320

Devzan, 06-05-2011, 19:05
Taa... Naru vs Pain nie była taka dobra. Najbardziej to mi się podobała ostatnia walka Deidary (vs Sasuke).
W 210 była fajna akcja z Tobim (już się szykował), a Susanoo graficznie o wiele gorsze niż 209 (jakieś takie jasne). Izanagi dosyć ciekawą techniką, ale nie bezbłędną.
Nina D Dragon

Wilk morski

Licznik postów: 78

Nina D Dragon, 12-05-2011, 19:30
211

ostatecznie polubiłam DanzoBig Grin
deni506

Szczur lądowy

Licznik postów: 1

deni506, 12-05-2011, 22:12
poczekajcie na wojnę tam to dopiero będzie jazda .
mam nadzieje że tego nie schrzanią
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 11-10-2011, 18:32
Nowy opening - HAHAHAHAHAHAHA, ale porażka Big Grin
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 11-10-2011, 18:41
Hoho, cieszmy się z tego co mamy w One Piece, bo mogliśmy dostać coś w tym guście. Niesmaczny żart.
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 11-10-2011, 18:42
http://www.youtube.com/watch?v=a1-CraM7Rks
Ciężko znaleźć prawdziwe opy wśród wszędobylskiego fanowskiego materiału na YT :|
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 11-10-2011, 18:48
Omujborze, co za pedalskie kupsko. Gejowska muzyka, animacja jakby robiło to mierne studio z Rumunii... żenada.
http://www.youtube.com/watch?v=UNbPg4eKPlE - mimo to ten opening gwałci cyce. I mimo wszystko, co by się nie stało, to Pierrot będzie miał nawet szczątkę szacunku za Pain vs. Ji i tamten op.
Devzan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 320

Devzan, 12-10-2011, 09:28
Proszę! Powiedźcie mi, że ten opening jest tylko na ten arc fillerów (których nie oglądam)! To coś niszczy moją opinię o Naruto (moim faworytem jest OP Diver + END Orchestra of Midnight ;d)

[ Dodano: 2011-10-12, 08:28 ]
#up Sign. Dołujący op ;x Kiedyś słuchałem go na okrągło. Przypominają mi się chwile, gdy żył Ero-sannin.
hakman4

Super świeżak

Licznik postów: 273

hakman4, 14-10-2011, 21:32
Ktoś wie kiedy te fillery się skończą ? W czasie trwania fillerów mam oglądanie wstrzymane ;].
Chriss

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 880

Chriss, 09-02-2012, 17:45
Najlepszy special jaki był w Naruto. Odcinek trzymał naprawdę poziom, został genialnie zrobiony. Można było ujrzeć potęgę czwartego, oraz szał lisa. Rozwinięcie pierwszej sceny w Naruto, gdzie został przedstawiony, fakt że czwarty zapieczętował lisa w Naruto. Jeśli anime będzie nadal trzymać taki poziom to będzie świetnie.
[Obrazek: 29360-steins0.jpg]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź