One Piece i jego charakter
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
jajcek

Szczur lądowy

Licznik postów: 1

jajcek, 04-05-2011, 12:27
Cześć,

oglądam od czasu do czasu One Piece i jestem na 58 odcinku. Chciałem zapytać czy te anime będzie ciągle w tej samej konwencji jeśli chodzi o "jajcarstwo"? Czy może będzie jak np. z Dragon Ballem, że na początku będzie śmiesznie a później to jakoś spoważnieje? W końcu to ma już jakoś 450+ odcinków, więc z ciekawości pytam.

Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź.
Bloo

Wilk morski

Licznik postów: 98

Bloo, 04-05-2011, 12:30
Dalej będzie śmiesznie, choć tyci mniej.
Bosmann

Piracki oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 594
Miejscowość: Wrocław

Bosmann, 04-05-2011, 14:45
Hm czy mniej to nie wiem. Humor jest non stop :hyhy: Potem jest wszystko bardziej podzielone na dłuższe sagi, a nie od bossa do bossa. No i potem jest wszystko coraz mniej przewidywalne i z reguły lepsze

BTW - 54-61 to fillery, więc nie dziw się jak wieje biedą
[Obrazek: Luffyy.jpg]
1000sunny

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,074

1000sunny, 04-05-2011, 19:23
Nie zgadzam się z tobą Bloo One piece jest cały czas śmieszny i poważny na zmianę. Nawet podzczas walki zawse jest jakiś śmieszny moment. Oda jest po prostu zawalisty w trzymaniu tej huśtawki w jedną całość. :3
[Obrazek: original.gif?w=600&h]
Devzan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 320

Devzan, 04-05-2011, 19:28
Dokładnie, 1000sunny. Rozwalają mnie odc ID i AL (odcinki 400+) np.
Spoiler

Hancock: Mero Mero Mellow/Luffy: AA! NORO NORO?

Główny cel tego anime to humor, ale także akcja no i inne gatunki ;d
ssssx

Wilk morski

Licznik postów: 93

ssssx, 05-05-2011, 13:01
tak jak już inni napisali one piece nie przestaje być śmieszne (a ja to potwierdzam) bo oda stawia na humor i akcję (w szczególności)

[ Dodano: 2011-05-05, 12:03 ]
Bloo napisał(a):Dalej będzie śmiesznie, choć tyci mniej.
nie. będzie tyci więcej jak nie dużo więcej
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 06-05-2011, 15:41
Do tego warto jeszcze dodać, że będzie to lepszy humor niż w tych początkowych odcinkach Wink
trafalgar

Nowicjusz

Licznik postów: 22

trafalgar, 06-05-2011, 17:32
będzie dużo dużo walk potem wszyscy będą silniejszy ale żarty ich się trzymają nadal
Zettai

Szczur lądowy

Licznik postów: 9

Zettai, 08-05-2011, 16:42
Myślę że Jackowi chodzi o dziecinadę. W One Piece jej dość dużo. Ja jednak się przyzwyczaiłem do tego i choć na początku wydawało mi się głupie, to potem zaczynało być śmieszne, a z czasem mniej zauważalne. Nie wiem, jak w anime, bo oglądałem tylko do setnego odcinka, ale w mandze z czasem jest coraz więcej powagi.

Żarty jednak trzymają się przez cały czas, w DB zdecydowanie w drugiej serii humor zszedł bardzo na drugi plan. W OP będzie nierozłączny.
mugiwarano ruffy

Szczur lądowy

Licznik postów: 6

mugiwarano ruffy, 09-05-2011, 19:49
Najwięcej śmiechu jest od Luffiego, który jest takim idiotą, że się go nie da nauczyć czegoś. Jak tak pomyśleć to te wszystkie potyczki to przez niego. Np. Akcja z Thiler Bark (czy jakoś tak). To on kazał wyłowić tą beczkę i otworzyć. Nie mówię że inni nie są śmieszni, bo sam jestem fanem Franky'ego ale on popełnia największe błędy. I nadal jest śmieszne. Lecz najbardziej rozwalił mnie odcinek Choppermena (ten długi).
Devzan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 320

Devzan, 10-05-2011, 20:04
Szok że udaje mu się poważnieć w walce (np.po Gatling Gunie na Lucciego).

OP ma ciekawie rozbudowany świat (Świat piratów bez mało rozwiniętego?). Ciekawe czy po NW będzie coś jeszcze xD
igorek1001

Pirat

Licznik postów: 44

igorek1001, 20-06-2011, 16:45
One Piece jest bardzo rozbudowanym anime, wiele postaci i zdarzeń, czasami trudno się połapać, a czasami po prostu jest nudno (TB). Bardzo podoba mi się samo anime, można się śmiać z bohaterami ale również płakać. Wszyscy wczuwamy się w daną naszą ulubioną postać i utożsamiamy się z nią. Według mnie najbardziej zabawną postacią jest Luffy, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź