Tarzan!
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 29-07-2008, 02:00
Wlasnie po raz kolejny ogladalem ta cudowna bajke Sad Wzrusza mnie ona jak nie wiem co i ma zajebiste piosenki Sad (Przepraszam za slownictwo ale one naprawde sa zajebiste Sad) Poprostu nie wiem co mnie urzeklo w tej bajce moze te skaczonce i figlujace małpy moze te piosenki a moze głos sudowben Jane którą ubustwiam. Ja napawde uwielbiam te bajki one maja w sobie tyle zyciowej prawdy i ogolnie wzruszaja poprostu lezka sie w oku kreci na same wspomnienie Sad
vegi

Piracki oficer

Licznik postów: 724

vegi, 29-07-2008, 02:03
Taaaaak! Tarzan Disneya to naprawdę coś :zalamany: szkoda, że tak dawno go nie oglądałem Sad ostatnio w ogóle mało bajek WB oglądam... to straszne... a takie one były fajne Sad muszę sobie pościągać kilka! Zdecydowanie!!!!
Aż chce się płakać ze wzruszenia.
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 29-07-2008, 02:52
Mnie za kazdym razem wzrudza! i to nie jest smieszne ani nic ja mowie prawde ! XD

A tak na serio uwielbiam ta bajke i przemawia ona do mnie na 1000 sposobow i jeszcze wiecej juz sama poczatkowa piosenka jest dla mnie niczym drzazga w sercu Sad ogolnie kazde bajki disneya uwielbiam ale zadna nie tak jak tarzana!
Mroczny

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 511

Mroczny, 29-07-2008, 11:36
Eeeeeee...?!
Bajka jak bajka, co w niej takiego wzruszajacego?
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 29-07-2008, 11:42
Disney ma talent do wzruszajnia odbiorcy Wink
Chciaż nie powiem, żeby akurat Tarzan był bajką do której chętnie wrócę i która mnie jakoś wybitnie poruszyła XD"
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 29-07-2008, 21:32
Tarzan nie jest aż taki wzruszający (Król Lew jest strasznym wyciskaczem łez Sad )
Tarzana oglądałam raz i jakoś mnie nie ciągnie, żeby go niego wracać...
Ja tam wolę stare dobre "Hakuna matata" XD (czy jak to się tam piszę).
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 29-07-2008, 23:02
Chyba jedyna bajka Disneja, za która srednio przepadam -.-
Nie wiem czemu, ale...no może być, ale mnie nie zachwyca XD

Ja tam kocham Króla Lwa <3
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 10-07-2009, 02:37
Tażan obok Mój Brat Niedźwiedź i Król Lew 1 i 3 to najlepszy z ich filmów animowanych.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź