Power Stone
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 30-07-2008, 01:29
No ja to akurat pamiętam z polskiej TV więc dużo nie powiem, bo to i dawno było...ach, dziewicą jeszcze wtedy byłam (haha, taki mój pervers stupid joke xd)

http://www.youtube.com/watch?v=Qj4IHiWYYp8

Tutaj macie opening i krótkie wytłumaczenie o co chodziło w tym anime XD
Oczywiście w PL TV był inny opening i zapewne inne imiona postaci niż w oryginale Wink

Niestety nic wam nie powiem o tym anime, bo nie umiem pisać recenzji .__. Mam wadę, znalazłam! XD

Powiem tyle - anime mi się podobało jak na tamte czasy, a i teraz wracam do niego z wielką chęcią. Przyjemnie się ogląda i w ogóle jest ciekawe.
Fabuła niebanalna (powtarzam: jak na tamte czasy!) i nawet kiedyś na jej podstawie prowadziłam RPG. Może jeszcze do tego wrócę XD

PS: Może koledzy - fani - napiszą coś więcej XD
Szuja

Wilk morski

Licznik postów: 100

Szuja, 30-07-2008, 02:10
Nami napisał(a):Fabuła niebanalna (powtarzam: jak na tamte czasy!)
Z tego co wiem, to anime potwornie stare nie jest i sądzę, że fabuła była bardzo banalna i oklepana.

Oglądałem to gdzieś w okolicach 2003 roku i jakoś tak specjalnie mnie nie zachwyciło. W wielu przypadkach kojarzyło mi się z Kapitanem Planetą :zdziwko:
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 30-07-2008, 02:14
Tak?
Ja miałam z 10 -12 lat jak to oglądałam, teraz mam 18, czyli minęła mniej/więcej 7lat. Zanim puścili to w PL TV to musiało minąć z jakieś...2 - 3lata?
Czyli z 10 lat...to dużo raczej.
Szuja

Wilk morski

Licznik postów: 100

Szuja, 30-07-2008, 02:21
Nami napisał(a):Czyli z 10 lat...to dużo raczej.
W tym samym czasie powstało już NGE, zaczynało się One Piece i trwało wiele anime z rozbudowaną fabułą. Czas, w jakim powstało, nie usprawiedliwia banału i tego, że już wtedy schemat był oklepany.
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 30-07-2008, 02:29
Skoro tak uważasz Tongue

anime pokroju innych, które leciały jako bajki na Polsacie XD
W gruncie rzeczy mi się podobało ;3
Arbuz

Pirat

Licznik postów: 38

Arbuz, 30-07-2008, 03:41
Taaak, moja młodość, kultowa gierka z której powstało to Anime. Bajeczka fajna tylko trochę krótka - przydało by się więcej jakiś konkretnych bad-assów oraz Power Stone'ów do przemian.
Mroczny

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 511

Mroczny, 30-07-2008, 12:42
Gra byla niezla, uwielbialem w nia grac na mojej starej konsoli...
Pamietam jakiego banana zlapalem kiedy zobaczylem te anime, najbardziej lubile tego karateke, nim sie najlepiej gralo, ale pamietam, ze prawie wszystkimi przeszedlem gre ;]
Jeszcze jest druga czesc gry, tez fajna bardziej sie nawalac mozna, a to w tej grze bylo najlepsze ;>

Komi-Bez komentarza Mroczny komentujesz anime bo ci się chyba działy pomyliły.

Jednak z komentarzem, odnioslem sie do gry, bo anime bylo na podstawie wlasnie gry, czaisz?
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 03-08-2008, 17:14
Nie pamiętam za bardzo tego anime, bo dawno je oglądałam, podobnie jak Nami miałam ok. 10 lat XD Podobało mi się, ale szczegółów nie znam... W sumie wtedy nie przykładałam tak wagi do anime puszczanych w telewizji (fanizm się nie od razu ujawnił XD). Wiem, że lubiłam głównego bohatera. Nie umiał opanować do końca mocy jaką posiadł, a że był uparty czasem było śmiesznie. Mnie się podobało to anime, mimo że trochę oklepane. Ale ciekawe ^^ (że było oklepane to pamiętam, ale o czym dokładnie było to już nie XD)...
Szuja

Wilk morski

Licznik postów: 100

Szuja, 13-08-2008, 15:10
Z tego co wiem nie mogliście tego oglądać w wieku 10 lat, bo serię TVN emitował w 2003 Big Grin Na dowód mam nawet archiwalny nr Kawaii z kwietnia 2003, kiedy mówili o premierze nowego anime.

Edit. Jackie:

Możliwe, że się czepiam, chodziło tylko o obsuwę 2letnią, która z perspektywy mojej (jako 13letniego gówniarza) jest dość duża Tongue
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 13-08-2008, 15:28
Okay, Szuja, wiem, że akurat nie ma roku szkolnego, ale powtórzmy sobie matmę.
mamy rok 2008. Serial leciał pięć lat temu. Wówczas ja miałam... tyle, ile teraz mam w profilu XD" Mysza i Nami miały po 12 lat. Każdy wtedy był mały, a z perspektywy czasu 10 czy 12 lat nie robi większej różnicy Wink
Innymi słowy... Głupio się czepiasz XD
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź