One Piece - Rozdział 866
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 21-05-2017, 10:33
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 

Wersja Polska:


Wersja Angielska:

One Piece 866[MS]
 One Piece 866[JB]

    








Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

kubek258

Pirat

Licznik postów: 41

kubek258, 25-05-2017, 11:30
https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...866/page/8 
W dolnym lewym panelu BM wygląda jak tytan z SnK. Można się już domyślać zkąd BM ma moc DF.  Big Grin
zyriusz

Super świeżak

Licznik postów: 209

zyriusz, 25-05-2017, 11:37
Czyli przyczyna tej "choroby" u Big Mom to słodyczy gigantów. Jeżeli wiem z biologii to dany gatunek inaczej reaguje na daną pokarm np. czekolada są dla psów trujące ale dla ludzi już nie. A tu mamy przypadek że słodycze Gigantów się nie nadają do jedzenia dla Ludzi.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 25-05-2017, 11:46
@zyriusz no niekoniecznie, na wyspie jest mnóstwo ludzi i dzieci i żadne tak nie zareagowało. Po prostu Big Mom ma zrytą banię i nie panuje nad swoimi popędami/pokusami.

Co mnie martwi to to, że Oda zaszlachtował wioske legendarnych gigantów przy pomocy 5-latki... No Usopp nie byłby zadowolony z takiego obrotu spraw. Trochę Oda moim zdaniem przesadził z hajpowaniem Big Mom, bo to wygląda komicznie po prostu.
Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 807

Odachi, 25-05-2017, 11:46
Świat jest mały Oimo i Kashi rozmawiają o Dorrym i Broggym, a mały Hajrudin(?) trenuje Tongue Pomyślałby ktoś, że nie ma więcej gigantów w OP... ale przypomniałem sobie to tylko wioska Elbaf, w innych też żyją giganci, tylko nie tak sławni piraci.
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 25-05-2017, 11:53
Spoiler

[Obrazek: 06.png]

Ten w okularach i zblizną to mi trochę Bobbina przypomina, ciekawe
Cytat:Co mnie martwi to to, że Oda zaszlachtował wioske legendarnych gigantów przy pomocy 5-latki... No Usopp nie byłby zadowolony z takiego obrotu spraw. Trochę Oda moim zdaniem przesadził z hajpowaniem Big Mom, bo to wygląda komicznie po prostu.
Cóż taka już kolej rzeczy, najsilniejsze postacie zawsze są przesadnie hajpowane, a później jest ból dupy no bo jakim cudem główny bohater mógł kogoś takiego pokonaćSmile
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 25-05-2017, 12:12
Dla mnie chap mega nudny, nie interesuje mnie historia najsłabszej yonko. Chce jej obalenia na szybko i akcji na wano/walki z Kaido
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Partyjoke

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 876

Partyjoke, 25-05-2017, 12:18
Cytat:Co mnie martwi to to, że Oda zaszlachtował wioske legendarnych gigantów przy pomocy 5-latki... No Usopp nie byłby zadowolony z takiego obrotu spraw. Trochę Oda moim zdaniem przesadził z hajpowaniem Big Mom, bo to wygląda komicznie po prostu.
Troche racja, ale mozna to wybaczyc, tlumaczac to tym ze powstrzymywali sie przed dzieckiem, no i to tylko jedna z wiosek, ktorych jest na calej wyspie wiele, no i jeszcze dochodzi do tego glowny zamek w ktorym pewnie sa najsilniejsi wojownicy Wink

Krol Loki to w zasadzie gowniarz, skoro urodzil sie te 64lata temu, ciekawe jaki bedzie mialo to wplyw na fabule,
Fajnie ze dostajemy znowu wspomnienie o Dorrym i Brogym, lubie takie smaczki, no i jeszcze Oimo z Kashim Big Grin
Postac Carmel wporzadku, fajna byla jak byla mloda, bralby xDDD
Linlin jako dziecko z ADHD i napadami gniewu, pasuje mi takie rozwiazanie, bo jest proste i sensowne, lepiej tak, niz wymyslac jakies przyczyny z dupy, a tak mamy ze po prostu sie taka urodzila i jak najbardziej legit.
Scena z niedzwiedziem i wilkiem smieszna xDD
Yoruru i Yaruru fajni, podoba mi sie ze Oda wzoruje sie na wikingach, zreszta ciezko byloby sobie inaczej wyobrazac Elbaf
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 25-05-2017, 12:38
(25-05-2017, 12:16)Dejo napisał(a): Cytat:
Dla mnie chap mega nudny, nie interesuje mnie historia najsłabszej yonko
Zakład, że najsłabszy jest Shanks?
It's ob, baby!!! Przyjmuję zakład!
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 25-05-2017, 12:39
Podzielam zdanie, że rozdział wydawał się raczej nudny. Nie był niepotrzebny, ale nie był też niczym porywającym.
Zabicie niedźwiedzia jednym uderzeniem potrafiłem zrozumieć, ale czy wioska gigantów to nie... no troszeczkę za dużo? Zgadzam się z @Ratleem w tej sprawie.
Myślicie, że Caramel poświęci życie za BM?

BM wygląda trochę niepokojąco...
[Obrazek: gSGHlvo.png]
 
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 25-05-2017, 12:48
(25-05-2017, 12:16)Dejo napisał(a): Zakład, że najsłabszy jest Shanks?
Zakład!
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 25-05-2017, 12:52
Byłoby nieźle, jakby się okazało,że BM zjadła Karmel podczas jednego ze swoich szałów a ta o tym po prostu nie pamięta Big Grin
Hinczykbn

Pierwszy oficer

Licznik postów: 998

Hinczykbn, 25-05-2017, 12:53
Kanibalizm to chyba za grube na op;>
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Jebedaiah

Pirat

Licznik postów: 31

Jebedaiah, 25-05-2017, 13:08
(25-05-2017, 12:53)Hinczykbn napisał(a): Kanibalizm to chyba za grube na op;>
Może pojawi sie Buu i zamieni Matke Karmel w karmel Big Grin
Keisiak

Kapitan z nowego świata

Wiek: 26
Licznik postów: 415

Keisiak, 25-05-2017, 13:17
(25-05-2017, 12:53)Hinczykbn napisał(a): Kanibalizm to chyba za grube na op;>

Muszę Cię zmartwić, ale BM podczas swojego pierwszego pojawienia się(na Wyspie Ryboludzi) zjadła jakiegoś ziomka. 

[Obrazek: h8jSKjA.png] [Obrazek: iT4PsmZ.png]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź