Najciekawsza postać żeńska
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 01-08-2008, 10:42
Nie robię ankiety, ponieważ przez całą serię przewinęło się tyle postaci, że nie starczyłoby odpowiedzi. Zgodnie z tematem oceniamy tu postacie żeńskie pod kontem charakteru, nie wyglądu. Dla mnie najciekawszą postacią żeńską jest Bellemere i generalnie ulubioną postacią żeńską, szkoda, że jedynie epizodyczną. Jest kompletnie inna niż pozostałe kobiety w serii. To typ "twardej babki", czyli dokładnie to co lubię. Podziwiam jej odwagę, a charakter bardzo przypadł mi do gustu, do tego to chyba jedyna kobieta z papierosem jaką widziałam przez całą serię (ale mogło mi coś umknąć). Na drugim miejscu Dr. Kureha. Tym razem zaimponowała mi jej mądrość, aczkolwiek charakter też zrobił wrażenie. Nikt jej nie mógł podskoczyć :rotfl: Biedny Sanji, ale mu się od niej dostało Big Grin
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 01-08-2008, 18:42
Najciekawsza postać żeńska. Będzie z tym problem.
Chyba podobnie jak Vampircia, postawiłabym na Bellmere. Kobieta z charakterkiem. Twarda i nieprzejednana dla wrogów, opiekuńcza względem dzieci, które przygarnęła. Należała również do Marine i coś mi się nie wydaje by była tylko sierżantem. Mogła osiągnąć kapitan lub wyżej. Co przecież jest dużym osiągnięciem, bo wielu kobiet oficerów nie widzimy w serii, no w porównaniu z facetami.
Na drugim miejscu wspólnie Kureha i Hina. Pierwsza wiadomo. Lepiej jej nie podpadać, bo cały swój arsenał weźmie na ramię i będzie cię ganiać po całym zamku. W dodatku naprawdę dobra pani doktor. Hina, tu podobanie jak Bellmere - kobieta oficer. I też ma twardy charakter. Jest zdystansowana w stosunku do podwładnych i ignoruje amantów.
To są trzy najciekawsze kobiety, ze względu na charakter.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 01-08-2008, 23:52
Najciekawsza postać kobieca.
Według mnie to dr KurehaXD, kobieta z harakterem potrafiąca dać popalić takiemu Luffyemu czy Sanjemu, pozatym jest inteligentna i jest wspaniałą lekarką Tongue Nic dodać nic ująć. A jaka jest piękna..... :rotfl: rozwaliła mnie ta scena kiedy Nami już chciała zwiać a ona wskoczyła na nią ze skalpelem i miała taką minę jakby chciała naszą nawigatorkę zabić albo zgwałcićXD
Boskimiszcz007

Szczur lądowy

Licznik postów: 9

Boskimiszcz007, 02-08-2008, 00:11
wg mnie najciekawszymi postaciami zenskimi byly dr Kureha oraz Kalifa z CP9. Dr Kureha ze wzgledu an swoj twardy charakter i ogolny brak problemow z ustawianiem wszystkich wokol zgodnie ze swoja wizja swiata Big Grin natomiast Kalifa byla niby inteligentna i z klasa, taka kobieta wyzwolona i w ogole (te wszystkie teksty o molestowaniu itd. ;p) ale na koniec okazala sie skonczona idiotka dodatkowo nie do konca panujaca nad swoim DF ;p
takze wg mnie to by byly te dwie panie ;p
Jarek Bachanek

Kapitan z paradise

Licznik postów: 367

Jarek Bachanek, 02-08-2008, 01:41
Perona - wielu powie że jest brzydka i ma zbyt duże oczy ale ja ją lubię za całkoształt. Inteligencją to ona nie grzeszyła, ale po za tym reszte miała ok. Bardzo spodobał mi się jej seiyuu, wręcz idealny dla tej postaci. A ten jej chichot świetny i zabawny, jedyny który mnie nie irytował u złych postaci.

Kalifa - druga świetna laska. Zajebisty wygląd i zimny charakter sprawiły że z miejsca mnie zafascynowała. Spodobały mi się jej okulary oraz moc diabelskiego owocu. . Była nieco zbyt pewna siebie i nieco mało inteligentna ale tak to bywa z czarnymi charakterami.

Dr. Kureha - drugiej takiej postaci ze świecą szukać. Doskonała lekarz, chla na umór (szkoda że oda wykorzystał podobny shemat przy Kokoro), potrafi być bardzo porywcza, ale ma dobre serce. No i ta seiyuu (Masako Nozawa znana z legendarnej roli Son Goku, Gohana, Gotena i Bardocka w Dragon Ball), która budzi nostalgie w moim sercu.

Odnośbie Hiny. w anime pojawiła sie w 2-3 scenach i już ludzie ją uważają za super. Dziwne. Ja ledwo co ją pamiętam.
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 02-08-2008, 21:05
Jarek Bachanek napisał(a):Odnośbie Hiny. w anime pojawiła sie w 2-3 scenach i już ludzie ją uważają za super. Dziwne. Ja ledwo co ją pamiętam.
Pamiętam ją głównie dlatego, że dała się wykiwać Mr. 2 XD I jest (tak mi się wydaje) trochę podobna do Bellemere, dlatego ją lubię i zapamiętałam ^^

Co do Kalify, to robi wrażenie na początku. Jej zorganizowanie, skrupulatnie zaplanowany dzień Iceburga i jedno zdanie... bach! skreślone wszystko. Poważnie podchodzi do swoich obowiązków i naprawdę dobrze się z nich wywiązuje, ale jakoś później traci ten image. Może przez problemy w walce, nie wiem.

A takich ciekawszych postaci w OP to można jeszcze podać Vivi. Księżniczka pragnąca ocalić własny kraj. Widząca dla niego nadzieję, mimo tragicznej sytuacji w jakiej się znalazł król, mając przeciw sobie rebeliantów i BW. Wykazała się odwagą i determinacją (przy skromnym udziale Słomianych). Początkowo taka sierotka, później w miarę jak przebywała z piratami, zaczęła dostrzegać pewne rzeczy. W sumie też ciekawa postać. Może trochę monotonna z tym jej ciągłym ratowaniem kraju, ale w końcu to prawdziwa księżniczka. Zawsze patrzy najpierw na kraj, potem dopiero na resztę XD
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 10-08-2008, 18:53
Jak dla mnie to prawie wszystkie żeńskie postacie w OP są ciekawe. Najbardziej pod tym względem przypadła mi do gustu Bellmere, min, za tego papierosa i charakter, oraz Miss Goldenweek (partnerka Mr. 3), jedyny dziecięcy czarny charakter.
Caellion

Super świeżak

Licznik postów: 219

Caellion, 20-11-2008, 15:32
Najciekawsza postać żeńska - hm... Bellemere - twardy charakter, jedyna kobieta z papierosem, taka kobieca wersja Smokera
- Dr. Kureha - twarda lekarka, nieprzejednana, dobrze troszczy się o przyjaciół, może wydawać się oschłą ale to tylko wrażenie
- Perona - mój ulubiony czarny charakter, co prawda mogłaby mieć inne oczy, ale patrząc na całokształt, jest wartościowa.
Picia000123

Kapitan z paradise

Licznik postów: 314

Picia000123, 02-04-2009, 12:22
hhhmmm.... Dla mnie najciekawszą postacią żeńską jest Robin. Ma ciekawą historię, wiele przeżyć, jest inteligentna, odważna, i ma fajny charakter Smile . No i też oryginalna jest dr. Kureha Big Grin .
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 02-04-2009, 20:46
Dr. Kureha jest bardzo interesującą postacią no i wychowała Choppera na świetnego lekarza , niczego się nie bała była prawie jak pirat Smile
Alvida bo jest w załodze Buggiego i wie czego chce Tongue
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 02-04-2009, 21:07
Caellion napisał(a):Najciekawsza postać żeńska - hm... Bellemere - twardy charakter, jedyna kobieta z papierosem, taka kobieca wersja Smokera
Nie jedyna. A Hina to co? Też pali jak smok.I też ma twardy charakter. I też jest kobiecą wersją Smokera. Kurczę, gdyby Bellemere została w marines to mogłaby zostać czymś na kształt Hiny.
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 02-04-2009, 21:22
grzesiek_blue napisał(a):
Caellion napisał(a):Najciekawsza postać żeńska - hm... Bellemere - twardy charakter, jedyna kobieta z papierosem, taka kobieca wersja Smokera
Nie jedyna. A Hina to co? Też pali jak smok.I też ma twardy charakter. I też jest kobiecą wersją Smokera. Kurczę, gdyby Bellemere została w marines to mogłaby zostać czymś na kształt Hiny.

Raczej nie, wyszła by bardziej kobieca wersja Garpa Tongue
Chlor

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 531

Chlor, 05-04-2009, 23:59
Cytat:Raczej nie, wyszła by bardziej kobieca wersja Garpa

I wtedy Nami dostałaby "Pięścią Miłości" czy czymś podobnym (;

Moje ulubione postacie kobiece to:
-oczywiście Robin - inteligentna, ładna, opanowana i sympatyczna, no lubię ją po prostu
-podobnie jak większość, Bellemere - spoko fryz (; no i taką fajną mamusią była
-Caimie - za te jej wybałuszone oczy... jest taka głupiutka i bawi mnie bardzo
-dr. Kureha, nie będę powtarzać argumentów.

Na pewno jeszcze ktoś...
aniula1313

Wilk morski

Licznik postów: 52

aniula1313, 06-04-2009, 00:08
Ulubionymi żeńskimi postaciami moimi są Wink
- Nami za miłość do pieniędzy, pomarańczy, siłę, wytrzymałość psychiczną ( kto by wytrzymał z taką załogą?? :przestraszony: )
- Robin jest spoko tylko coś mi w niej brakuję jednym słowem może być ( są to dwa słowa ale tak się mówi Tongue )
-
Spoiler

Wężowa Księżniczka za jej miłość do Luffie'go i za to, że jest dziwna i gdy mówi do kogoś to tak jakoś się wigana do góry :rotfl: :rotfl:

- To chyba wszyscy jak coś to dopiszę Wink [/spoiler]
gook

Piracki wojownik

Licznik postów: 174

gook, 11-04-2009, 16:12
Kalifa wymiata ponad wszystkie lalki w OP. ;d
Silna, nieco dziwna (ta cała akcja z Nami.. xd), ładna, zdecydowana, nie wzruszyło ją to, że Sanji jej nie uderzył.. hah. Za to ją uwielbiam.
I jeszcze Alvida. Za całokształt.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź