SPOILER Supernovas Post-Timeskip. Wygląd oraz Bounty.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Kuro Ashi

Nowicjusz

Licznik postów: 21

Kuro Ashi, 17-09-2011, 23:36
Spoiler

[Obrazek: kyatti2011.jpg]

Bounties:

Strawhat Luffy - 400 million beri
X Drake - 620 million beri
Captain Kidd - 450 million beri
Killer - 250 million beri
Trafalgar Law - 310 million beri
Urouge - 180 million beri
Jewelry Bonnie - 141 million beri
Capone Gang Bege - 220 million beri
Basil Hawkins - 420 million beri
Scratchman Apoo - 380 million beri

Podziękowania dla ARLONG PARK FORUMS, za odnalezienie tego wycieku i zapodanie go.
Martwi jedynie brak Zoro, jest trochę spekulacji na ten temat. Ale zacznijmy:

Wszystko wygląda świetnie, ale na jedną osobę polecam zwrócić uwagę, a dokładnie - X Drake. Rozprawiajmy o tym pięknym jakże przecieku. Nie ma na to 100% potwierdzenia, ale każdy fan OP może dostrzec w tym obrazie rękę Oddachiego, bynajmniej na 99% można powiedzieć, że jest to dzieło Ody.
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 17-09-2011, 23:49
Jest już temat o supernovych i wrzuciłem tam to zdjęcie wczoraj.
Szczery

Imperator

Licznik postów: 1,822

Szczery, 17-09-2011, 23:50
Suuuper! Co mnie najbardziej chyba cieszy, to że Capone Bege jednak żyje Big Grin I ma wyrąbiaszczą bródkę, trochę jak spasiony wiekiem Jigen z Lupina Big Grin Ogółem ludziska się pozmieniali z wyjątkiem Luffy'ego i Urogue. Na X-Drake'a można zwrócić uwagę choćby ze względu na jego nagrodę - jeśli się nie mylę, to jedna z najwyższych nagród za głowę, jakie dotąd ukazał nam Oda! Co do wyglądu to sprawia wrażenie, jakby... stracił ucho? Może w bojach jakie stoczył przeciwko/pod komendą Kaidou.
Eustachego Dzieccko też nieźle poharatało, nie oszczędzał się chłopina. No, to chyba tyle jeśli chodzi o moich ulubionych Supernovas.

Dahaka, myślę że na to info (zwłaszcza że jest średnio oficjalne) spokojnie może być przeznaczony nowy temat, z racji tego że tamten należałoby pozostawić jednak także tym, którzy z mangą na bieżąco nie są.
Kuro Ashi

Nowicjusz

Licznik postów: 21

Kuro Ashi, 18-09-2011, 00:00
Nadal dziwi jednak brak Zoro. Z 11 nagle zrobiło się 10, może Oda po prostu go nie uwzględnił, nie mam pojęcia, patrząc na ich wstępnie pokazane nagrody to wypada słabo przy takich Capone czy Killerze, którzy podnieśli swoje nagrody o porządną sumę. Jedynie Bonney nie wygląda mi tutaj na jakąś dużą zmianę, koniec końców dorwał ją Akainu. Co do Drake'a, matko boska, podnieść bounty o prawie 400 milionów w 2 lata. Nie zdziwiłbym się gdyby wdał się w bitkę z którymś z Admirałów lub z jeszcze innym Yonkou. (Shanks vs Drake anyone?)
Mihawk

Pirat

Licznik postów: 42

Mihawk, 18-09-2011, 00:11
Moze Drake zalatwił Kaidou? A co do Zoro to możliwe że jego nagroda też mocno podskoczyła ponieważ mógł zabić Mihawka (możliwe że blizna na oku jest pamiątką) i Oda wolał jej nie udostępniać. Mnie cieszy że Apoo wreszcie ma konkretną nagrodę a dziwi że Capone ma tak niską. Mam nadzieję że w następnej sadze pojawi się przynajmniej kilku supernovas.
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 18-09-2011, 00:15
Mihawk napisał(a):A co do Zoro to możliwe że jego nagroda też mocno podskoczyła ponieważ mógł zabić Mihawka
:rotfl:

Pytanie - skąd masz listę nagród za ich głowy? Na AP forums nie widzę tego...
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 18-09-2011, 00:18
Cytat:Moze Drake zalatwił Kaidou?

Innej możliwości nie widzę ;s bo niby co mógł zrobić X-Drake, żeby wstrząsnąć światem bardziej niż Luffy w ID, MF itd.? Chociaż na A. Sabaody nie wydawał się jakoś imponująco silny. Cholernie intrygująca kwestia.

Cały ranking jest wielce zastanawiający. Bonnie uciekła przed Akainu?
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 18-09-2011, 00:32
Eee tam,połowa zarost zapuściła(może Bonnie będzie kobietom z brodą xD?)
Kid chyba rękę stracił(albo i nie,tak to wygląda)

I nie wiem jak Drake tak podniósł sobie nagrodę...Na pewno coś dużego,Bonnie ma jakieś futro na sobie?Jakoś kojarzy mi się to z tą wyspą co Robin była...


@kk yebłem się z tym BB ^^"
lechus141

Pirat

Wiek: 29
Licznik postów: 38

lechus141, 18-09-2011, 00:34
2 opcje: Bonney uciekła rządowi albo pracuje dla rządu i podwyższyli jej tylko milion żeby nie było że jest słaba, widzicie jak jest ubrana, pewnie się gdzieś ukrywa
Szczery

Imperator

Licznik postów: 1,822

Szczery, 18-09-2011, 00:37
Bl3k napisał(a):
Cytat:Moze Drake zalatwił Kaidou?

Innej możliwości nie widzę ;s bo niby co mógł zrobić X-Drake, żeby wstrząsnąć światem bardziej niż Luffy w ID, MF itd.? Chociaż na A. Sabaody nie wydawał się jakoś imponująco silny. Cholernie intrygująca kwestia.

No dobra, od nowa... tym razem już naprawdę nie będę się rozpisywał, robiłem to wystarczająco dużo razy, więc po prostu pojadę skrótowo.
Luffy NIE wstrząsnął światem w ID, MF itd gdyż: Incydent ID utajniono na polecenie rządu, w MF poniósł klęskę i w zasadzie jedynie udowodnił każdemu, że jest daleko w tyle za choćby załogą Białobrodego (bez nich w życiu by nie zdołał nawet zbliżyć się do platformy). Świat nie ma więc czym się tu ekscytować. Więc nie, nie uważam, że za trochę akcji w MF i walnięcie Tenryuubito, powinno mu się należeć więcej.

X-Drake natomiast... To wyraźnie człowiek z planem. Po pierwsze - to były marine świetnie zorientowany w strukturach Marynarki i co poniektórych planach rządu(wiedział np. o Pacifistach to i owo) więc już samo to robi z niego gościa do sprzątnięcia. A podczas gdy co poniektórzy z pewnością 'byczyli' się wpływając na New World, on od razu prosto do Kaidou poszedł - gość ewidentnie miał jakiś konkretny plan. Nie sprawiał nigdy wrażenia a'la Luffy, żeby chciał po prostu znaleźć silnego gościa i mu skopać zad, wyraźnie ma w swoim szaleństwie jakieś metody na osiągnięcie CZEGOŚ... Więc MÓGŁ sporo nawywijać przez te dwa lata. I to wcale nie musiało być zabicie Kaidou, a coś co po prostu spotkania z nim wymagało, ale możliwości są praktycznie nieograniczone - nie ma sensu ograniczać się jedynie do motywu zabójstwa.

Edit: Rain, Brownbearda chyba Basil Hawkins sprzątnął...?
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 18-09-2011, 00:39
Rain napisał(a):sprzątnął BrownBeard'a
To akurat dzieło Hawkinsa.
Znalazłem tą listę na necie. Nie jest ona potwierdzona w żaden sposób, więc nie brałbym jej na serio póki co.
Kj52

Kapitan z nowego świata

Wiek: 31
Licznik postów: 488

Kj52, 18-09-2011, 00:46
Zastanawiam się, co z Czarno Brodym i jego dwoma owocami...
Apropo X-Drake - może właśnie zdobył podobnie jak w/w pan moc drugiego szatańskiego owocu??
PBF HxH: Ari McMorf, 16 lat, Emiter.
PBF OP: Ikar Stormwatcher, 24 lata, użytkownik DF.

Nie bój się, nie jest źle, nowy dzień wstanie rano
I Ty też, tyle że tym razem nie daj za wygraną
Trzeba chcieć by siłę mieć jak lew, więc śmiało
Zaciskaj pięść cokolwiek by się nie działo
Kuro Ashi

Nowicjusz

Licznik postów: 21

Kuro Ashi, 18-09-2011, 00:57
Voen23 napisał(a):Zastanawiam się, co z Czarno Brodym i jego dwoma owocami...
Apropo X-Drake - może właśnie zdobył podobnie jak w/w pan moc drugiego szatańskiego owocu??
Niestety nie mógł, ponieważ jedyni Yami Yami no Mi (owoc BB) pozwala na takie waracje.
Odpowiadam przy okazji. Youtube -> kanał Sawyer7mage, jest tam informacja od gościa który dorwał dzieło Ody, więc powiedziałbym, że na jego słowo póki co nie będę się zawodzić. Zresztą, oficjalne to to nie jest, podziękowania na YT otrzymało APForums, a więc pewnie stamtąd też to miał, po co inaczej miał to pisać.
Awake

Licznik postów: N/A

Awake, 18-09-2011, 01:43
Ktoś tam pisał, że jakieś typki typu X-Drake załatwiły by ludzi pokroju Shanksa - no, pewnie, jakiś tam rookie (nawet całkiem doświadczony) zostałby zmieciony w kilka sekund w takiej walce (postawmy np. takiego Luffiego na Shanksa - nawet teraz wątpię, by Luffy zdołał coś zrobić mu wielce poważnego).
A teoria, że Mihawk by przegrał z Zoro już teraz jest tak mało prawdopodobna, że nie wiem skąd się wzięła. Mihawk robi slashe tnące gigantyczne kry od niechcenia, na dodatek jeszcze niedawno Zoro był miażdżony przez... scyzoryk.
Chaszcz

Super świeżak

Licznik postów: 210

Chaszcz, 18-09-2011, 08:51
Mihawk trenował Zoro, tak aby ten go przewyższył, jak widzieliśmy na sabaody, przecięcie galeonu dla Zoro nie było niczym trudnym. Jeśli chodzi o nagrody, to bym powiedział, że niektóre są przesadzone i nie brał bym ich na poważnie, trzeba poczekać na oficjalne ujawnieine ich. Również zastanawia mnie brak Zoro , może zginie? i dlatego go nie ma
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź