Teoria o Kumie
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
KsiadzProbosz

Shichibukai

Licznik postów: 1,415

KsiadzProbosz, 01-10-2011, 14:33
Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad pewną dziwną kwestią. Skoro Kuma tak nienawidzi rządu to czemu im pomaga? Moja teoria jest taka że Kuma i Vegapunk pracują dla Dragona. Rząd wykłada kasę na Pacyfistów, Vagapunk ich ulepsza i kiedy przyjdzie odpowiedni (być może kiedy Dragon wyda rozkaz) Vegapunk przejmie kontrole nad pacyfistami i zacznie rozwalać. Wszyscy są zadowoleni i Dragon ma swoją armie.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 28
Licznik postów: 4,092

Ratlee, 01-10-2011, 14:42
Pewnym jest, że Kuma faktycznie pracował dla albo był sprzymierzeńcem Rewolucjonistów. Nie bez przyczyny Ivankov tak się zdziwił na jego widok, ya? Twoja teoria bardzo mi się podoba i jest prawdopodobna. Oczywiscie wypadałoby zaczekać na oficjalne przedstawienie nam Vegapunka ;p. Jedyna słaba strona jest wg mnie taka, że w potyczce Rewolucjoniści vs. Marines, PX'y na niewiele by się zdały, skoro już są rozwalane przez SHP, prawda? No chyba, że wyszły nowe wersje.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Chaszcz

Wicekapitan

Licznik postów: 210

Chaszcz, 01-10-2011, 15:05
Weź poprawkę na dokokszenie słomianych. Armia rewolucjonistów składa się głównie z naromalnych ludzi, tak samo jak większość marines. Z PX może walczyć użytkowni logi i haki. Zobacz jak na sabaody, pacyfista łatwo sobie poradził z gośćmi wartymi po o ile pamiętam 50mln?? jak nie więcej
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź