"zły" charakter
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 12-03-2008, 01:12
No tu pogadamy o tych złych Cool bo w przeciwnym razie mogło by się trochę pomieszać. Jaki był najbardziej nieudany? jaki najfajniejszy jaki sie nie podobał tu sobie pogadamy.
Ja typuję narazie (bo potem tez dopisze) tego złego nie kakoii Big Grin więc moim zdaniem Krig ot taki maczo hepi że super silny a to dzięki broni i jeszcze w jakiejś zbroi i taki na grand Line śmiechu i politowania warte. Był żałosny , zakłamany i nie fair do samego końca , a w dodatku ta jego morda jakaś taka dziwna. Potęzna broń ta trucizna nie zważał na kompanów , jak śmiecie normalnie o przypomniała mi się druga szumowina temu podobna to ten kapitan Morgan z ta siekierą. Confusedzok: ale power taką siekierką to napewno wszystkich by rozdmuchał :rotfl: no i to samo podejście do podwładnych terror nad nimi niefajny, a żeby do małej dziewczynki strzelać to są szczyty :zdegustowany:
Sobol

Wilk morski

Licznik postów: 71

Sobol, 12-03-2008, 15:15
Kaku zdecydowaniu najlepszy. Drugiego takiego czarnego charakterka nie widziałem w anime. Trzymał sie dyscypliny, ale nie do tego stopnia, aby być jakiś arogancji, czy coś. Jego walka z Zoro była jedną z najlepszych jakie widziałem w anime.
A złe do szpiku kości są postacie, które występowały, póki nie wpłynęli na Grand Line, min. Don Krieg, Kuro, Morgan etc.
No i Enel, który wiedzie prym. Nic go nie obchodzą inni. On tylko chce dopiąć swego, a jego moc jest na tyle potężna, że mam nadzieję, że wróci do gry i zamiesza w świecie One Piece, bo jego walka z Luffym jeszcze się nie skończyła.
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 14-03-2008, 00:55
Fajnym złym charakterem był wapool takiej ślamazary to chyba nie było juz potem zupełnie nie dorównał luffiemu , śmieszna postać , dostarczyła mi dużo przyjemnych chwil( jak sie zaklinował dobre było Big Grin ) Ogólnie to działał gębą i tu tkwił cały postrach ale siła mizernitka. Choć trza mu przyznac że jego umiejętność połykania wszystkiego była poniekąd mrożąca krew w żyłach Wink
Złym characterem jest takze bony clay choć po tym wszystkim ciężko jest mi go przypisać do tej kategori , nie mniej wyrządził on wiele złego , ale był przezabawny , odcinek jak był w załodze słomianego był wyje***
Bez wątpienia kolejnym dostarczającym dużo rozrywki był wielki kapitan buggy ( he,he) Sam jego wygląd śmieszy , był zły ale jakoś tak bardziej śmieszny a jego historia " małego buggy" była fenomenalna.
Niemniej zgodze się z kolega powyżej iż faktycznym złym a jednocześnie nie szumowina był Kaku brał udział w strasznych wydarzeniach ale nie robił chamskich rzeczy.
Chan

Nowicjusz

Licznik postów: 22

Chan, 14-03-2008, 20:36
1. Arlong, za to o czym pisałem w topicu o sagach. No i jest pimpem Wink.
2. Kuro, bo scena masakry własnej załogi przy pomocy Shakushi była genialna :>.
3. Enel, eee bo jest najpotężniejszy, jest psycholem, zrobił najgłupszą minę ever, no i dlatego że nie mam kogo innego tutaj wsadzić.
Musopp

Wilk morski

Licznik postów: 79

Musopp, 17-03-2008, 03:33
Zdecydowanie najczarniejszym charakterem jest Crocodile. Szumowina, która nie chciała dać ostatniej walki strażnikom, zabierał nadzieję Vivi na uratowanie kogokolwiek, zdradził nawet swój tytuł Shichibukai. Jeszcze ten jego diaboliczny śmiech. Po prostu kawał skur... :krzeslem:
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 19-03-2008, 13:58
Najbardziej podobał mi się Arlong - fajny wygląd, fajna historia i nie pieprzył w bambus jak np. Crocodile czy Enel choć Enel też jest jednym z lepszych ^^ Gdyby był piratem i Luffy go nie spotkał to kto wie może by rozwalił najsilniejszych ^^
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 25-03-2008, 00:51
Ja poświęciłem jedne z napisów (Tłumaczyłem dla Animesub.info) właśnie Kaku. Był to najlepszy czarny charakter EVER! Jego śmiech i głos był najlepiej dopasowany.
Nienawidzę natomiast Spandama z to co zrobił z moją ukochana Nico Robin. Natomiast mój kumpel, też wielki fan OP, klnie na czym ziemia stoi, na Bellamiego. Za te jego gatki o marzeniach itp.
BeAsTMaStEr

Licznik postów: N/A

BeAsTMaStEr, 25-03-2008, 04:23
najbardziej nieudanym byl foxy Big Grin nie wiem czemu ale mi sie nie podoba


najlepszym wrogiem narazie wedlug mnie jest admiral z twierdzy jeza (g8)
KossteK

Pirat

Licznik postów: 33

KossteK, 25-03-2008, 14:50
BeAsTMaStEr napisał(a):najbardziej nieudanym byl foxy Big Grin nie wiem czemu ale mi sie nie podoba


najlepszym wrogiem narazie wedlug mnie jest admiral z twierdzy jeza (g8)


Gdy pierwszy raz zobaczyłem komandora Jonathan'a, myślałem, że ma moce jakiegoś owocu (podczas zamieszania w kuchni) jednak okazało się, że nie ma. Co do G8, Condoriano :rotfl:
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 26-03-2008, 01:52
hehe Dragon święta racja klne Bellamiego ile tylko Mogę! Bo on był Najgorszy te jego Gadki o marzeniach i to Hamskie zachowanie no tylko wykastrować, pokroić na plasterki i rzucić hienom na pożarcie. Najlepiej Zrobiony był według mnie Enel, Najsilniejszy, Nie przejmował się nikim tylko parł po trupach do celu Smile A najśmieszniejszy to jest Buggy-senchio, z niego to zawsze kupa śmiechu jest Big Grin szkoda że teraz jest Tak go mało...

A i prawie bym zapomniał dodać tu Mihawk Hawk Eye, mało o nim w sumie wiemy tylko tyle że jest jednym z Schicibukai i uważany jest za najlepszego szermieża na świecie, ale Walka Jego i Zoro to cudo Big Grin
BeAsTMaStEr

Licznik postów: N/A

BeAsTMaStEr, 26-03-2008, 02:52
a niewiadomo czy on bedzie ich wrogiem jak mi wiadomo on robi co chce
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 26-03-2008, 11:21
Myśle że będzie, nawet jak by nie był to Luffy by mu chciał skopać tyłek za to że ukradł Sanjemu i Zoro Cienie :hyhy:
BeAsTMaStEr

Licznik postów: N/A

BeAsTMaStEr, 26-03-2008, 17:24
Razyell napisał(a):Myśle że będzie, nawet jak by nie był to Luffy by mu chciał skopać tyłek za to że ukradł Sanjemu i Zoro Cienie :hyhy:

mi chodzilo o Mihawk Hawk Eye a nie o morie

Mihawk im cieni nie ukradl przeciez
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 26-03-2008, 18:46
Aaa to wybacz, źle cię zrozumiałem. Mihawk Narazie jest neutralny w ich sprawie i czeka aż Zoro uzyska wiekszą sławę aby potem znów z nim się pojedynkować :]
Sobol

Wilk morski

Licznik postów: 71

Sobol, 26-03-2008, 19:11
jak myślicie jaką nagrodę dostaną po Thriller Bark?
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź