Euro 2012
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Neko

Pirat

Licznik postów: 44

Neko, 03-12-2011, 00:53
[Obrazek: 2yopnqa.jpg]
Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami. Turniej trwać będzie od 8 czerwca do 1 lipca na czterech Polskich stadionach (w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu) oraz na 4 Ukraińskich (w Kijowie, Lwowie, Doniecku i Charkowie). Mecz otwarcia odbędzie się w Warszawie a mecz finałowy w Kijowie. Dzisiaj w Kijowie o godzinie 18 odbyło się losowanie grup Euro 2012. Rozkład koszyków wyglądał następująco:

KOSZYK 1: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia
KOSZYK 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja
KOSZYK 3: Chorwacja, Szwecja, Grecja, Portugalia
KOSZYK 4: Francja, Dania, Czechy, Irlandia

Po losowaniu grupy wyglądają następująco:
[Obrazek: 123u06p.jpg]

Terminarz Polski:
- 8 Czerwca: Polska - Grecja (Mecz otwarcia w Warszawie)
- 12 Czerwca: Polska - Rosja (Warszawa)
- 16 Czerwca: Polska - Czechy (Wrocław)

MOJA OPINIA PO LOSOWANIU:
Można powiedzieć, że do Polski uśmiechneło się szczęście i dostała znacznie słabszych rywali niż nasz współgospodarz - Ukraina. Jednak przestrzegam z góry przed huraoptymizmem gdyż na papierze nikt jeszcze nie wyszedł z grupy i nie wygrał Euro. Z doświadczenia wiem że Polska zawsze lepiej grała z rywalami z górnej półki niż z tymi, którymi powinno nam grać się lepiej Wink.
Grupa A, w której jest Polska, jest zdecydowanie najsłabszą grupą. Grupa B to zdecydowanie grupa śmierci ale Grupy C i D wcale nie odstają poziomem od niej.

Jeśli chodzi o mój typ to bardzo chciałem żeby Polska miała za rywali Niemcy, Portugalię i Francję (czyli żeby Grupa A była grupą śmierci ^^). Jak widać, żaden z typowanych przeze mnie zespołów nie zagra z Polską w fazie grupowej Wink.

A teraz już ogólnie:
W tym temacie rozmawiamy o wszystkim co związane z Euro 2012 Wink
- Jak oceniacie grupy?
- Z jakimi drużynami chcieliście żeby Polska była w grupie?
- Jakie były wasze propozycje grup na Euro 2012?
- Kto jest waszym faworytem?
- Co sądzicie o piłce Euro 2012 - Tango 12?
- Jaka jest wasza 11 na Euro 2012?

Na te i na wiele innych pytań zapraszam do rozmów w tym temacie Wink. Liczę że nie zabraknie ciekawych opinii ^^

PS: A na koniec dawnych wspomnień czar, czyli wróćmy do tej chwili Wink http://www.youtube.com/watch?v=l7iwcHvdNmU
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 03-12-2011, 01:38
Cóż, co jak co, ale grupa w której się znaleźliśmy, jest zdecydowanie "najsłabsza". Mimo to, moim zdaniem i tak odpadniemy już w niej. Polska piłka już od jakiegoś czasu, jest na poziomie sraczki, i w najbliższym czasie się to nie zmieni. Znając życie już pierwszy mecz z grekami przewalimy z 2:0, i potem będzie wielki zawód. Także nie jaram się "orzełkami", bo zwyczajnie nie ma czym. Co do najciekawszego zestawienia, to chyba grupa B, chociaż D też jest niczego sobie. Chętnie obejrzę mecz Holandia - Dania i Anglia - Francja. Mój faworyt znajduje się jednak w grupie C, i jest nim Hiszpania, zawsze ich lubiłem i ich grę. Jeżeli nie powiedzie się im, to liczę na holendrów, lub duńczyków. Także to chyba tyle odnośnie nadchodzących mistrzostw.
Tomaszamd

Wilk morski

Licznik postów: 92

Tomaszamd, 03-12-2011, 11:52
Moje spostrzeżenia po losowaniu..

UKRAINA - DZIĘKUJEMY ZA EURO> hahaha
clifter

Super świeżak

Licznik postów: 207

clifter, 31-12-2011, 01:58
Jestem daleki od tego by mówić, że Polska trafiła do słabej grupy. Dla mnie jest to bardzo silna i wyrównana grupa z której każdy zespół może wyjść. Osobiście wolałem, by Polska trafiła do mocniejszej grupy, w ogóle jestem zwolennikiem teorii, że jeśli chcemy coś osiągnąć to musimy wygrywać z tymi silniejszymi. No cóż, powiem tak, teraz Nasza reprezentacja nie będzie miała żadnego usprawiedliwienia w razie porażki na Euro. Może i wylosowaliśmy dobrze, ale to nie świadczy, że będzie łatwo. Oby te Mistrzostwa nie wyglądały w następujący sposób:
1. Mecz otwarcia
2. Mecz ostatniej szansy
3. Mecz o honor
Amanar

Piracki wojownik

Licznik postów: 163

Amanar, 31-12-2011, 13:10
lekko poza sens tematu ale jednak o Euro 2012 ;P

gdybym był jakimś tam posłem bym zarzucił temat o Euro 2012 w ukrainie, a szczegolnie o przygotowaniu się do nich... co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Niektórzy z was wiedzą ale wielu zapewne nie. Nie będę wklejał żadnych linków ani nic... zbyt makabryczne zaś w spojlerku napisze co nieco...

+18
Spoiler

Niedawno oglądałem reportaż o tym jak Ukraińcy robią piekło psom. Taki katyń dla psów. Utylizują je czyli palą żywcem (w jakichś "mobilnych krematoriach" ) albo po prostu.... wrzucają do śmieciarki żywe psy (które są tam po prostu miażdzone....)

w obecnym świetle... na tych całych debatach czy jak to się zwie osobiście bym zarzucił ten temat i na koniec bym dopowiedział coś takiego: "Wnoszę również o to by Polska wycofała się z Euro 2012, honor mi nie pozwala mieć coś wspólnego z takim zwyrodnialstwem, a to Euro będzie oczywiście płamiło nasz honor bo współpracujemy z Ukrainą itp itp."

Osobiście jak obejrzałem te reportaże nie obchodzi mnie kto gra w jakim składzie czy grupa marzeń etc. Ja nie obejrzę w TV nawet minuty tego meczu, pluje na takie mistrzostwa... to jest taki mój intymny strajk ;]
dziękuje za uwagę Wink
Taboret warrior

Piracki oficer

Licznik postów: 617

Taboret warrior, 31-12-2011, 20:02
Amanar widzę na to inną opcję - Polska bez Ukrainy robi Euro ponoć kiedyś wychodziły takie propozycję ale obecnie nie jesteśmy przygotowani na taką sytuację. Poza tym nie chcę usprawiedliwiać ich czynów ale warto wspomnieć że im dalej na wschód tym ludzie mają inną psychikę. Łatwiej im przyzwalać na makabryczne czyny i nie zdziwiłbym bym się gdyby opinii publicznej na Ukrainie to zbytnio nie przeszkadzało. Prawdopodobnie oni w ogóle nie wiedzą że robią źle tak samo jest w Chinach i tamtejszych metodach... (niektórzy znają tamten makabryczny filmik)

Cholibka mimo wszystko to jest temat o Euro 2012 a nie o bestialstwie wobec zwierząt. (jest nawet taki temat na forum) Jakby nie patrzeć trafiliśmy do najsłabszej grupy.(tak pewnie pomyślały też pozostałe 3 kraje xD) Nie ma co tracić nadziei może w końcu uda się wyjść z grupy w końcu jak znalazło się już na samym dnie to pozostaje tylko droga w górę Tongue Mimo wszystko czuję że tym razem nie będzie utartego schematu
mecz otwarcia
mecz o wszystko
mecz o honor
toniek

Nowicjusz

Licznik postów: 11

toniek, 09-01-2012, 00:31
Więc tak:
- co do euro znaczy grup (drużyn) które będą się miały swoje mecze w Polsce to trochę mi jest szkoda ponieważ myślałem że mocniejsze drużyny będą grały a w szczególności liczyłem na Francje i Anglię by mogły u nas grać.

- Polska grupa mi nieco nie odpowiada ponieważ jak to napisał clifter, lepiej radzimy sobie z mocniejszymi i przynajmniej jak byśmy trafili tak jak Ukraina to zawsze jakieś wymówki mogły by iść :looka: . Jednak książki nie ocenia się po okładce bo przecież Grecja jest byłym mistrzem europy(2004), Rosja też niczego sobie, a Czechy to taki może być czarny koń Tongue

- osobiście jestem posiadaczem jednego biletu na mecz w grupie A, a mianowicie na 2 mecz mistrzostw
Rosja - Czechy (dlaczego chociaż Francji nie ma w naszej grupie za czechów lub rusków :zly: ) i myśle nad odsprzedażą ale jeszcze zobacze Tongue

- mój faworyt hmm... rozum podpowiada Hiszpania lub Anglia, serce Francja (średnie szanse :zawstydzony: )

- jedenastka na razie nie chce obstawiać zobaczymy jak ruszy ekstraklasa (ale na pewno Lewandowski, Błaszczykowski, Szczęsny, Piszczek, Dudka,Murawski, nad resztą się jeszcze się pomyśli :niepewny: )

- co do piłki to ciężko jest się wypowiedzieć jeszcze nie było gry nią (chyba), a poza tym dizajn nie taki zły i jak będzie robić takie niespodzianki jak jabulani to będzie wesoło (dla bramkarzy mniej Big Grin )

- grupy jakich ja się spodziewałem (myślałem) to wyglądały by tak:
A: Polska, Rosja, Portugalia, Francja
B: Holandia, Niemcy, Grecja, Irlandia
C: Hiszpania, Anglia, Chorwacja, Dania
D: Ukraina, Włochy, Szwecja, Czechy

Było by na co popatrzeć przynajmniej w "Polskich" grupach :E
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 08-06-2012, 23:46
Beka, potrafimy totalnie zniszczyć Grecję, która schodzi w dziesiątkę z boiska po pierwszej połowie, żeby dostać w papę w drugiej, i też stracić zawodnika. Polacy to jednak potrafią... Po obejrzeniu dwóch pierwszych meczów, można wywnioskować jedno, biało-czerwonym już dziękujemy.
Burza

Piracki wojownik

Wiek: 23
Licznik postów: 116

Burza, 08-06-2012, 23:52
IMO Szczęsny zachował się jak Suarez na MŚ. :]

Zobaczymy jak to będzie, ale wydaje mi się że Drużyna Rosji nas zjedzie, jakieś takie mam przeczucie po meczu z Czechami. Trochę lipa że Smuda żadnej zmiany nie zrobił liczyłem na końcówkę z Grosickim. A no i Boenisch, miałem do ostatniej chwili nadzieje że ktoś inny będzie stać na jego pozycji Tongue
bybejita

Pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,249

bybejita, 09-06-2012, 00:00
Ale zobaczcie na to...
Szczęsny faul - czerwona ale pomyślcie jakby nie sfaulował to byla by bramka, a tak to pięknie Tytoń obronił karnego jak z podręcznika.
Ale mina Szczęsnego jak widzi arbitra wyciągającego kartkę i jak z chodził z murawy, mówi sama za siebie.
" Jakby mówił noto teraz dojebałem"
[Obrazek: tumblr_mcdjg3lO2B1qiqegzo1_r1_500.gif]
Evendell

Joy Boy

Licznik postów: 5,384

Evendell, 09-06-2012, 00:26
nie żebym broniła czy coś, ale we??cie pod uwagę warunki.
zmęczenie (Smuda nikogo nie podmienił) + zaduch. może inaczej byłoby, gdyby zdecydowano otworzyć kopułę czy jak to tam nazywają - a tak? już sobie wyobrażam jak tam było.
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 09-06-2012, 01:33
Smuda to pajac. W takiej sytuacji wymienia się zmęczonych na świeżaków i tyra się typów do końca, niszczy ich morale i atakuje. A Rosja jak to Rosja, skillowo dość dobra i rozbije Polaków jak gówno. Sorry ludzie, tu trzeba szkolić zawodników od małego. Za granicą przychodzi jakiś talent to go sprawdzają! Ciota, nie ciota, bardzo utalentowany, mniej utalentowany - bierze się go! Jak w Polsce było paru zawodników (głównie "zgermanizowani Polacy"), to ich odrzucono. Czemu? Ch** wie. Pomyślcie sobie ilu takich katów przez zdebilowany system zostalo "odrzuconych".
Po prostu trzeba zrobić tak, jak zrobił Putin. Wypieprzyć CAŁY PZPN na zbity ryj i zbudować wszystko od nowa. Nie ma że "nowe z dodatkiem starego". Putin to zrobił metodami "niedemokratycznymi" i efekty widzieliśmy dzisiaj. Ruscy przejadą po Polsce 100 tonowym walcem po mordzie, jak to zrobił Akainu z Ace'em.
Mówiłem przed euro - nie dość, że polacy przebimbają wszystko, to jeszcze po imprezie będzie kac. No ale spoko, jak się bawić to się bawić! W Grecji mieli igrzyska - jeb kryzys. W Portugalii Euro (dodam - wydali na nie JEDEN miliard EURO... policzcie ile Polska wydała) i jest lekki kryzys. W Polsce to będzie tak jak w Grecji, jak nie gorzej. Rzecz jasna, nie był to główny powód, ale nie organizuje się takiej imprezy, gdy ma się mało kasy. A jak już się organizuje, to tak jak Austria - nic się nie traci, a zyskuje!
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 09-06-2012, 23:18
Można powiedzieć że mamy 20sto minutowa drużynę. No bo nie oszukujmy się, nawet Wyspy Owcze grając 11 na 10 dały by rade strzelić tą jedną bramkę, albo chociaż utrzymać wynik. Polacy, mając za sobą dwadzieścia minut like a boss i dwie trzy akcje w dalszej części drugiej połowy, następne 45 minut nie mieli kompletnie pomysłu na gre w ataku. Za to w obronie jak najbardziej, łapać greków na spalony, aha.
Musze stanąć w obronie Smudy, przecież chciał zrobić zmianę, ale zwyczajnie zabrakło czasu, to nie jego wina ;<.
Tytoniem też nie wiem czemu się wszyscy jarają, miał farta i tyle. Jakby go tak super wyczuł to by złapał tą piłkę, w sumie to bardziej Karagunis spieprzył strzał.
Tak jak napisał Heros, Rosja rozjedzie nas jak tir żabę na autostradzie. Ciekawy jestem tylko ile.
O kurde, ale hejt.
Dragon023

Kapitan z paradise

Wiek: 32
Licznik postów: 298

Dragon023, 09-06-2012, 23:49
T
Ginko napisał(a):Tak jak napisał Heros, Rosja rozjedzie nas jak tir żabę na autostradzie. Ciekawy jestem tylko ile.

Trochę optymizmu. Może chłopaki nas mile zaskoczą (pomyślało serce)
Larry

Piracki oficer

Licznik postów: 647

Larry, 10-06-2012, 07:12
Dragon023 napisał(a):Trochę optymizmu. Może chłopaki nas mile zaskoczą (pomyślało serce)
Beka, trochę realizmu chłopie. Rosjanie z formą jaką prezentują zgwałcą na boisku polaków, i będą się jeszcze z tego śmiać.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź