Jak trafiłeś/aś na nasze forum? (OPRÓCZ GOOGLE)
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 09-08-2008, 13:06
Otóż takie proste i raczej zwyczajne pytanie, jak to czasami bywa ^^
Nie wiedziałam za bardzo gdzie to dać, bo w końcu temat nie tyczy się bezpośrednio anime, tylko forum, więc - tutaj mi pasowało xD
Jesli źle to można przenieść ^_^

Ja to forum znalazłam poprzez inne forum o OnePiece XD
Byłam tam i nawet się zarejestrowałam, ale spostrzegłam, ze to forum jakieś takie martwe. I wtedy w SB zobaczyłam link tutaj *_*
Myślę sobie - kurdę, ale fajnie xD
No i przybyłam, wielkie nieszczęście Nami-hime! ;o

A wy? W jaki sposób? Bezpośrednio przez Google, czy może ktoś polecił? ^^
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 09-08-2008, 13:14
Google Wink
Umarło mi jedno forum i przez długi czas nie gadałam z nikim o niczym. Ale ile można siedzieć cicho? Nie mam zbyt wielu znajomych, którzy są na bieżąco z mangą i najbardziej brakowało mi właśnie tego - dyskusji o WSZYSTKIM, włącznie z obecnymi wydarzeniami, żeby już się nie bać, ze komuś popsuję zabawę spoilerem, który mi się przypadkiem wypsnie.
Przysiadłam do googli, które wie wszystko Wink i wpisałam "one piece pl", a potem zaczęłam skakać po stronach.
Jak zobaczyłam, że ta ma sporo userów na samej stronie i BYCZY napis - zapraszamy na forum - no to co mnie mogło dłużej powtrzymywać? XD
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 09-08-2008, 13:27
Zobaczyłem reklamę tej strony w napisach do one piece.
evil_akuma

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 772

evil_akuma, 09-08-2008, 13:50
Ja juz nie pamietam ale chyba szukalem jakiejs strony polskiej o OP znalazlem i bylo tam forum wiec czemu nie ?
minio

Wilk morski

Licznik postów: 54

minio, 09-08-2008, 14:14
ja zacząłem oglądać op i wpisałem w Google one piece i szukaj polskie strony wyszło mi to i potrzebowałem linków do odcinków wszedłem na forum i mi się spodobało
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 09-08-2008, 14:33
Ja chcąc zrobić własną stronkę o One Piece, przez przypadek znalazłem na ANSI temat o reklamie tej strony. Zdruzgotany tym, że stronka o OP już powstała postanowiłem, że nie będę robić swojej a spróbuję pomóc tej.
Mroczny

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 511

Mroczny, 09-08-2008, 15:02
Wspolnie z Jackie mialem reaktywowac stara strone o OP, ale pewnego dnia zaprosila mnie ona na te forum O.o A, ze widze, ze jest troche ludzi ze starej stroki i jest tu milo, wiec tu siedze, ba to jedyne forum na jakim siedze, mozecie czuc sie zaszczyceni ;p
NicoRobinFan

Wilk morski

Licznik postów: 91

NicoRobinFan, 09-08-2008, 15:38
Oglądałem sobie OP na kreskowki.fani.pl , pewnego dnia zobaczyłem napis ,, zapraszamy na onepiece.com.pl '' (czy jakoś tak) , w związku z czym postanowiłem obczaić sobie tą stronkę. Na stronce głównej praktycznie nic się nie działo , więc kliknąłem w obrazek , który przeniósł mnie na to forum. Od tamtej pory staram się w miarę często tutaj wpadać Tongue.
Zangetsu2

Piracki wojownik

Licznik postów: 131

Zangetsu2, 09-08-2008, 18:18
Link dostałem od jednego z userów - Mrocznego. Nie zarejestrowałem się jednak od razu, ponieważ dużo siedziałem na innym forum, które upadło. Jako, że nie miałem gdzie pisać postanowiłem sprawdzić to miejsce i spodobało mi się. I tak nadal tutaj jestem. xD

Pozdrawiam.
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 09-08-2008, 20:57
Ja się tutaj dawno temu znalazłam, przez google, bo sprawdzałam czy nie ma jakiś nowych stronek o OP i trafiłam na naszą, wtedy jeszcze był ten stary lay (wolę ten co jest teraz, a ten co będzie już w ogóle XD) i się najpierw na stronce zarejestrowałam, było ok. 15 osób wtedy XD Pustki były normalnie tak, że hej... XD Później, po oficjalnym otwarciu zaczęłam się udzielać na forum (dlaczego wcześniej? nie wiem XDDD) Czyli wszystko zaczęło się o wyszukiwarki google Tongue
Jarek Bachanek

Kapitan z paradise

Licznik postów: 367

Jarek Bachanek, 09-08-2008, 22:18
Stronę znalazł mój bratanek w Google gdy szukał info o OP. Pokazywał mi ją ale ja ledwo rzuciłem okiem. Wkrótce potem ściągając napisy DonB na AnimeSub zauważyłem w nich reklamę strony. Wszedłem i okazało się ze to ta sama strona co wcześniej. Zauważylem Forum ale postanowilem się wstrzymać z rejestracją dopóki nie obejrze wszystkich dostępnych odcinków.

W dniu gdy obejrzałem ostatni epizod, który miałem na dysku, natychmiast się zarejestrowałem, ponieważ czulem głód dyskutowania o OP, a nikogo nie znałem kto by ogladał najnowsze odcinki. Szybko się przekonałem że jest tu sporo ciekawych ludzi (Jackie wymiata !!!), więc zostałem na dłużej. Modem zostałem na prośbe komimasy, a zgodzilem sie bo lubie to Forum i uznałem że moje doświadczenie może się przydać. Blackmalder mnie przyjął i oto jestem moderatorem.
c3po

Pirat

Licznik postów: 31

c3po, 09-08-2008, 22:50
Jackie D. Flint << ta pani mnie tu ściągnęła :]
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 10-08-2008, 12:07
O dawne super czasy.
Ogólnie mówiąc do będzie referacik małyWink Mam nadzieję że mi wybaczycie trochę sobie powspominam.
Więc tak, oglądałem anime i tak dobrnąłem do odcinków z napisami już kolegi DonB. Tak sobie zobaczyłem reklamę tej stronki. Chciałem zobaczyć co i jak i sobie wlazłem. Lay był fajny no lepszy niż ten ówczesny zawsze to mówiłem. Zobaczyłem jak mało jest odwiedzających, jak się administracja starała. Wtedy był Sobol(do tej pory nie wiem od czego on tam byłTongue) Zmora dono ale najważniejsi Blackmalder i DonB są nadal Smile Nie było wtedy jeszcze BlackZ .Bardzo chciałem pomóc tej stronie Zacząłem udzielać się na forum, by pomóc mu się rozwinąć. Gadałem wtedy prawie z samą ekipą na forum było coś koło 10 osób. Aha tamten lay na forum to jak dla mnie byl najlepszy to także wiele razy przy próbie zmian czy samych zmianach podkreślałem. Założyłem mnóstwo tematów. Pamiętam jak widziałem w oddali Sobola z 60 paroma postami to było dla mnie nieosiągalne( takie się zdawało). Wtedy był luty.
To było jeszcze długo przed otwarciem, zacząłem się zastanawiać czy napisać jakiś art. Najpierw był oczywiście o tym w czym byłem najlepszy czyli o grachWink Później zdecydowałem się opisać postać ale Dragon pozaklepywał dużo w tym np Sanjiego więc wziąłem Franky'ego. Później to już mi chyba pożarło mózg, bo zdecydowałem się wziąść Vivi, a skoro ją to i całą Alabastę, ale się udało. Jestem dumny z tych artów i nie żałuję poświęconego czasu na ich napisanie. Szkoda tylko ze mam tak mało komentarzy pod artami, nawet nie wiem ile osób to przeczytało... Mocno udzielałem się na forum i zacząłem przodować w ilości postów. Pojawił się BlackZ, który stał się moderatorem ja wtedy poczułem, że pomimo iż jestem znimi to nie czuję się jakby w w ich gronie, zacząłem mieć jakieś hmm takie pociągi do moderatorstwa, to tu zobaczyłem spam, tu link z czystym tematem zasługującym tylko na usunięcie i stałem sie modem . Zdążyłem napisać artykuł o Ace(byłby wcześniej ale DonB mówił, że kto inny moze był traktowany jako osobna postać, gdyby nie to od arzu by był jak cała Alabasta) i Jutsu napisał swój wielki , ogromny, no ludzie 20 stron chyba aż brakło słów DonB i Blackmalderowi Smile
Jutsu bardzo załeżało by jeszcze przed otwarciem był Brook i mu się udało. Zanim nastąpiło otwarcie już współpracowałem z ekipą stałem się modem póżniej redaktorem teraz jeszcze tłumacze odcinki..

Robię to wszytko dla fanów dla odwiedzających, by czuli się tu dobrze, wzbogacili swoją wiedzę na temat uniwersum OP i miło spędzali czas. Dodatkowo nie ukrywam bardzo lubię administrację, az miło mi się dla nich "pracuje" Wink
Jestem dumny, że jestem na tej stronie i w tym zacnym gronie.
Niedługo zacznę nosić koszulkę z OP gdzie na plecach bedzie reklama stronki, znaczy wtedy jak wreszcie uda mi się znaleźć ten sklep co robi takie nadruki, ale jestem na dobrej drodze Wink
Bardzo się cieszę że tu jestem, jedynie szkoda mi, że tak mało osób się udziela w robieniu artów. Ktoś napisał na stronie niewiele było( to parę tygodni temu) to wszedłem na forum i tu postanowiłem zostać. Trochę mnie te słowa zraniły pewnie i innych z administracji takze, w koncu się staramy by strona była bogata, a biedna teraz tez nie jest.(jeśli tą osobę źle zrozumiałem to przepraszam ja to tak zinterpretowałem) Na forum też nie mamy tłumów, ale w sumie wolę jak jest mniej bo lepiej znam tych ludzi stają mi się bliżsi no sami wiecie.
A się rozpisałem, a miało byś krótko...
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 10-08-2008, 16:58
Ja tą stronę znalazłem podobnie co Nami, chociaż może trochę wcześniej Wink Na tamtym umarłym forum zobaczyłem w SB link do tej strony, wszedłem, i się zarejestrowałem i oto jestem.

@ komimasa Ja czytam wszystkie arci na stronie, ale nie zawsze chce mi się pod nimi coś napisać xD
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 10-08-2008, 19:13
Wpisałam w google "One Piece" i weszłam na pierwszą lepszą stronę. Nie ma w tym żadnego romantyzmu, obawiam się.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź