Moja lista anime
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Szuja

Wilk morski

Licznik postów: 100

Szuja, 13-08-2008, 15:48
Czyli serwisy, na których zamieszczamy listę oglądanych, zakończonych lub planowanych do obejrzenia tytułów. Można w ten sposób podzielić się wiadomościami o tytułach lub zwyczajnie poszpanować Tongue

Ja osobiście korzystam z myanimelist.com . Mój profil: http://myanimelist.net/animelist/Szuja

Strona posiada naprawdę sporą bazę danych, każdy tytuł można ocenić- w ten sposób po kliknięciu w profil można poznać gust i tytuły gatunki preferowane przez daną osobę.

Zapraszam do rejestracji.
Ilidiann

Piracki wojownik

Licznik postów: 130

Ilidiann, 13-08-2008, 20:55
Też z MAL'a korzystam, link jest w sygnaturce Smile
Bardzo bardzo fajna stronka Smile
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 13-08-2008, 21:14
Próbowałam >.>' Ale sił mi do tej strony nie starczyło >.>'
Nie oglądałam jakichś dzikich ilości anime, ale nie mam ochoty każdego osobnego tytułu zaznaczać i pisać, co, gdzie, kiedy, co wtedy jadłam, z kim wtedy piłam i jakie są moje ogólne wrażenia ==
Już wolę napisać - obejrzałam wszystko, co możliwe (poza anime, z którym zalegam z paroma odcinkami do obejrzenia) z OP i wielu innych tytułów... XD
Leszczu

Nowicjusz

Licznik postów: 23

Leszczu, 17-08-2008, 00:34
MAL jest wkurzający to trzeba przyznać ,ale tylko na początku (tak sadzę). Z upływem czasu wypełniając listy ,każdy dochodzi do wniosku ,że to jednak fajna rzecz mieć ot co taki spis.

My MAL ->http://myanimelist.net/profile/Leszczu

Innym podobnym serwisem jest AniDB.net
Anarchy Maniek

Piracki wojownik

Licznik postów: 114

Anarchy Maniek, 12-06-2009, 00:27
jak ktoś ma już parę tytułów to dobrze taki MAL mieć bo przynajmniej bajzlu nie ma ;D a mój spis w widnieje na opisie look down Smile
xaxs

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,221

xaxs, 12-06-2009, 02:10
Hyh ciekawe ale jak dotąd nie zmusiłem się tego zrobić Tongue Stwierdzałem, że i tak nie uda mi się uzupełnić na dobre a z czasem coraz mniejsze szanse na to są Tongue
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź