Kaku vs. Jabura
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Ankieta zostanie zamknięta 11-03-4374 
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 21-08-2008, 20:51
Zakładam ten temat, bo jestem ciekawa kogo byście obstawiali w tym pojedynku. Doriki mają zbliżone. Kaku - 2200 a Jabura 2180 (jeżeli dobrze pamiętam). Ja osobiście obstawiam, że wygrałby Kaku (nie tylko dlatego, że go lubię, ma słodkie uszka i jest fajną żyrafą, to wcale nie ma znaczenia XD), ale Jabura jest przecież też całkiem dobrym wojownikiem. Poza tym jest starszy i ma doświadczenie, przynajmniej powinien mieć z racji wieku XD Sama nie wiem, a nawet jakby Kaku wygrał, to nie wiem w jaki sposób, nimi ma pełno ataków i jest dobrym szermierzem, ale jakby pokonał Jaburę. Nie wiem.
Temat zakładam, więc poniekąd, żeby zobaczyć jak ta walka by wyglądała XD
Dobra, więcej nie przedłużam ^^
Kto jest lepszy i dlaczego?

Ankieta trwa 10 dni XD Tak tylko uprzedzam ^^'
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 21-08-2008, 20:55
Kaku przywzyczajony do swojego Owocu zmiażdżyłby Jyaburę XD Ale gdyby przyszło im walczyć zaraz po zjedzeniu... Ja wiem? Może nawet Jyabura miał by jakieś szanse XD"
Obstawiłam Kaku.
I nie miało to związku z tym, że jest fajną żyrafą i ma urocze uszka XD
vegi

Piracki oficer

Licznik postów: 724

vegi, 21-08-2008, 20:58
Jasne, że wygrałby Kaku Tongue sam nie wiem czemu, ale jednak jakoś jest to dla mnie normalne xD walczył z nim Zoro, a z Jyaburą tylko Sanji xD
A zresztą Kaku ma lepszy owoc.
(co Wy takiego ślicznego w nim widzicie >< nie rozumiem)
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 21-08-2008, 21:02
Według mnie wygrałby Kaku, z powodu jego inwencji, zauważcie, jak szybko zaczął wymyślać nowe ataki z jego DF (Pasta Machine Big Grin). Walka jak by przebiegała to nie za bardzo wiem, nie mam talentu pisarskiego xD

My-chan napisał(a):Doriki mają zbliżone. Kaku - 2200 a Jabura 1800 (jeżeli dobrze pamiętam).

Jyabura ma 2180 Douriki Smile
My-chan

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

My-chan, 21-08-2008, 21:05
Cytat:(co Wy takiego ślicznego w nim widzicie >< nie rozumiem)
Bo jesteś facet XD I tyle Tongue

Dobra, wygrałby Kaku, ale jak? Głównie chodzi mi o sposób w jaki by to zrobił. Ja kompletnie nie mam pomysłu, a obraz ten walki mi jest potrzebny ^^'
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 21-08-2008, 21:10
Ja to widzę tak: Jyabura wyciąga pazury... po czym zostaje zmiażdżony przez wściekle fanki Kaku XD

Ale na serio? Jyabura jest naiwny, a Kaku konkretny. Jyabura ma już określone ataki przy których siedzi, a Kaku nie boi się innowacji, które mogłyby mu pomóc wygrać.
Mam wrażenie, że wystarczyłoby... no, to czego użył zamieniając się w kwadrat i machając z przedu nóżkami (MOEE~! XD). Jyabura nie miałby się właściwie jak obronić i skończyłby w kawałkach.
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 21-08-2008, 21:18
Ale za to Jyabura umie używać tekkai poruszając się, więc to raczej mu nic nie zrobi.
Nami

Piracki oficer

Licznik postów: 614

Nami, 21-08-2008, 21:36
Ja zagłosowałam na Kaku.
Wybaczcie mój głupi argument - ja go po prostu ubóstwiam! xD
Wiem, nie ejstem obiektywna _^_

Ale jakby spojrzeć na to z innej strony - Kaku wydaje mi się znacznie silniejszy. Albo po prostu umie wykorzystać swoje umiejętności.
Jakby nie było Sanji pokonał szybciej wilczka niż Zoro żyrafkę a to o czymś świadczy xD

Jackie D. Flint napisał(a):Ja to widzę tak: Jyabura wyciąga pazury... po czym zostaje zmiażdżony przez wściekle fanki Kaku XD

Popieram xD
Boto

Kapitan z paradise

Licznik postów: 313

Boto, 14-09-2008, 02:25
Zdecydowanie Kaku, ma potężniejsze ataki niż Jabura
Tuna

Pirat

Licznik postów: 48

Tuna, 20-09-2008, 23:54
Nie martw się Jabura, masz jeszcze mnie. Ja stoję murem za tobą!! Ale tak naprawdę tylko dlatego że cię lubię. Bo to oczywiste że wygrał by Kaku. Kaku też lubię.~~
Jackie D. Flint

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,386

Jackie D. Flint, 21-09-2008, 05:17
Na Jyaburę zagłosowały CAŁE DWIE OSOBY.
I tak dobrze XD
Ale to i tak oznacza dla niego właściwie instant defeat XD" jeśli porównać go do jedenasty osób, które postawiły na Kaku.
Też postawiłam na Kaku.
Wcale nie dlatego, że jest uroczą żyrafą XD
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 03-10-2008, 23:56
Zagłosowałem na Jaybura, ale zanim oglądnałem sagę CP9( wiem to głupie) bo bardziej mi z wyglądy pasował i miał fajniejszy owoc( wtedy tak sądziłemXD).
Zmieniam zdanie i zagłosowałbym na Kaku, który jest moim zdaniem silniejszy, a pokazała to walka z Zoro( Jyabura nie wytrzymałby starcia z nim).
Caellion

Super świeżak

Licznik postów: 219

Caellion, 19-11-2008, 17:36
Wg mnie Jaybura nie miałby szans z Kaku... Rankyaku "Amane Dachi" Kaku to potężny atak i nawet Zoro miał problem by go uniknąć. Jaybura jest może silny, ale nie aż tak jak Kaku.

Licznik postów: 42

Franken Stein, 05-01-2009, 22:28
Kaku wygra bo:
- nie jest świrem tak jak Jaybura
- jest fajną żyrafą
- jest spoko
- Jaybura cały czas by się z niego śmiał i Kaku miał by czas na atak z zaskoczenia ^_^
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 07-01-2009, 21:34
Franken Stein napisał(a):- nie jest świrem tak jak Jaybura
Nie zgodzę się, bo mówi jak starzec i ma... długi kwadratowy nos XD
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź