Marco, Jozu, Vista, Ace vs Jack, Katakuri, Smoothie, Cracker
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Admirał Floty

Licznik postów: 4,054
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 02-07-2017, 13:46
Tytuł możemy potraktować dwuznacznie Wink

Generalnie zakładam ten temat, ponieważ zastanawiałem się jak waszym zdaniem - przy czym miło gdyby to zdanie było poparte przykładami z mangi - wypadają najsilniejsi załoganci Białobrodego w porównaniu z załogantami Kaido i Big Mom. Teoretycznie to Białobrody był najsilniejszy, ale czy to znaczy, że jego załoga również taka jest?

Osobiście uważam, że Marco jest najprawdopodobniej silniejszy od jakiegokolwiek załoganta BM, czy Kaido (przynajmniej jeśli chodzi o tych, których na ten moment znamy), z jego potężnym owocem i zapewne niezłym haki (wcześniej nie mógł tego pokazać, ale 1 oficer WB zdecydowanie jest w tym przynajmniej dobry) jest nawet w stanie walczyć z admirałem. Co do pozostałych - myślę, że Jozu i Vista byliby w stanie dotrzymać im kroku (na potrzeby dyskusji możemy założyć, że Jozu ma obie ręce), ale jeśli chodzi o Ace, nie wydaje mi się żeby skończyło się to dla niego dobrze.

Dlaczego możemy potraktować tytuł tematu dwuznacznie? Ponieważ możemy jeszcze przedyskutować jak wyglądałaby walka takich dwóch drużyn (zakładamy, że Jack ma powód żeby współpracować z załogantami BM).

Według mnie, a myślę że wielu się ze mną zgodzi, wygraliby "ci źli", głównie ze względu na to jak nisko stawiam siłę Ace'a.

A co wy myślicie?
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Partyjoke

Supernova

Licznik postów: 774

Partyjoke, 02-07-2017, 14:45
Ace jest tak downgradeowany przez porazke z BB, ale prawda jest taka ze wcale nie musi odstepowac innym dowodcom, bo mial krolewskie haki, zwyklego haki zbrojenia prawdopodobnie tez potrafil uzywac, swiadczy o tym to co mowi Van Auger w trakcie jego walki z BB, do tego logia ognia, ktora ma niesamowicie duza sile destrukcji, a Ace opanowal swoj owoc do perfekcji,
Marco to poziom okoloadmiralski, swiadczy o tym haki na poziomie Kizaru, i fakt ze Gorosei uznalo go za jedna z sil ktora bylaby w stanie pokonac BB (jak wiemy przegral, ale to juz inna kwestia)
Jozu jak na razie to nie zablysnal za bardzo, z racji tego jak latwo zostal pokonany przez Aokijiego, ale na plus mozemy dac jego wytrzymalosc i sile fizyczna, rzut bryla lodowa wielkosci kilku gigantow to spory wyczyn.
Vista jest jest na poziomie zblizonym do Mihawka, tu tez za wiele powiedziec nie mozna, bo jak na razie to poza potyczka z Sokolookim nie dostal za wiele czasu antenowego.

Gdyby doszlo do walki, to wystarczy ze Ace odpalilby Dai Enkai: Entei a reszta dowodcow by go oslonila w tym czasie i z druzyny Katakuriego zostalaby kupka popiolu
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,638

chucky, 02-07-2017, 15:01
Ace jest imo na poziomie Luffiego, może ciutkę niżej. Innymi słowy Ace ~ Snack, który jest trochę słabszy od Crackera. Ogólnie powiedziałbym, że imo w kwestii sily:

Marco >= Katakuri
Jozu = Smoothie
Vista < Jack
Ace < Cracker

Skłaniałbym się bardziej w stronę drugiej grupy. Ale zmień Jacka na Snacka i Białebrody pewnie zwyciężą.
[Obrazek: DaQIs6B.gif]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź