One Piece spekulacje jaki następny odcinek.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Jutsu

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 518

Jutsu, 04-09-2008, 16:36
Temat prosty jak nie wiem co .Tutaj dyskutujemy o naszych przypuszczeniach na temat tego co się według was będzie działo dalej w anime. temat dla tych co nie czytali mangi (wiadomo czemu).

moim zdaniem np Luffy nie będzie walczył z Morią. Kuma będzie rozmawiał z moria o jego "działaniach" na wyspie i w końcu uzna go za winnego i do wiezienia. Tongue
A OZ'a pokona Załoga Mugiwary bo Brook przyniesie sól a Sanji zrobi solona potrawę i OZ ą oczywiście zje. :]
@di

Piracki wojownik

Licznik postów: 156

@di, 07-09-2008, 17:19
Moim zdaniem Luffy będzie walczył, albo z Kumą w co wątpię, albo z Morią, co do Oza to zgadzam się że uda im się dzięki soli lub po prostu wrzucą go do wody.
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 07-09-2008, 20:41
Ja przez jednego zrąba wiem jak pokonają Oz więc ten gość ma szczęście, że nie było jeszcze punktu 26 w regulaminie.

Co do odcinka to ja myślę że Kuma uda się do Mori i będą o czymś rozmawiać(skoro go tak namietnie szuka). To pewnie będzie coś ważnego może o decyzjach na spotkaniu w Marinozya skoro nie było Mori? Tak czy inaczej kolejne widowiskowe sposoby walki z Ozem tego oczekuję. O i żeby Brook pełen szczęścia wyleciał trzymając worek soli :]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź