Jak oceniacie siłę Jesus'a Burgess'a ?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
LantisA

Piracki wojownik

Licznik postów: 123

LantisA, 06-05-2013, 22:26
Jak oceniacie siłę Jesus'a Burgess'a ? Wiem że, to nie łatwe, bo Oda nie pokazał nam nic odnośnie jego block'u. Nie widzieliśmy jego rywali, ani żadnych fragmentów walki, nie wiemy jak walczy, czy ma jakiś DF , słowem nic. Tak więc raczej wasze oceny oparte będą na domysłach i własnych wizjach, ale spróbujcie. Wszystkie opinie mile widziane Smile .

Ja zacznę. Uważam, że Burgess dysponuje dużą siłą fizyczną i wytrzymałością, ale nie jest zbyt szybki i nie posiada żadnego DF ani haki. Jego styl walki to zapewne amerykański wrestling (przynajmniej taki ma wizerunek). Wydaje mi się, że raczej nie dojdzie do jego walki z Luffy'm, ponieważ nie jest on dla niego przeciwnikiem. Luffy' powinien być od niego przynajmniej trochę silniejszy, znacznie szybszy i lepszy technicznie (lepsze wyszkolenie i spore doświadczenie). Z reszto zdziwiłbym się, gdyby Luffy męczył się z takim przeciwnikiem. Jedynie w przypadku, gdy by posiadał jakiś silny DF mógłby mierzyć się z Luffym. Wydaje mi się, że przeciwnikiem dla niego byłby Franky, dysponuje podobną siła i jeszcze nie pokazał pełni możliwości.

PS. Proszę o niekrytykowanie cudzych opinii, w temacie nie chodzi o ustalenie kto ma racje, ale o przedstawienie własnej oceny, z góry dziękuje.
TheMoon

Imperator

Licznik postów: 1,645

TheMoon, 06-05-2013, 22:35
Jego siła musi być spora, w końcu BB wysłał go na podbój koloseum, a zapewne wiedział że z tą nagrodą będzie wielu silnych kandydatów. Jeśli chodzi o jego przeciwnika wśród słomianych to będzie to albo Sanji albo Franky. Wydaje mi się że w walce jest taką słabszą podróbką WB, duża siła, duża wytrzymałość, ale raczej brak uników czy jakiejś oszołamiającej szybkości.
[Obrazek: mury-w-muzeum-raju-zdjecie.jpg]  
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 06-05-2013, 22:39
W sumie Franky vs Burgess bez zadnych Frankowatych dziwactw tylko niczym boks/wrestling - to by było coś.
Tak jak z tym, chapapapa z enies lobby dawał sobie po twarzy na zmiane. To by było dobre!
A jaki jest silny? Ciężko powiedzieć... na pewno nie poziom zoro czy luffiego( o ile nie ma jakiegoś koks owocu). ale silny, skoro cały block rozwalił dośc szybko. Styl walki... no wrestling no Big Grin

W sumie ta wizja walki z Frankym mi się podoba, chcę żeby się starli jakoś Big Grin
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 07-05-2013, 00:00
Dahaka, Nie chce nic mówić, ale jak na razie, to Burgess prezentuję się piekielne mocno. Rozwalił cały blok w przeciągu chwili.


PS. ,,Jak oceniacie siłę Jezusa" widać z portalu :>
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 07-05-2013, 00:09
Może same randomy tam były Big Grin? A Jezus myślę, że jest silny, ale nie A?? TAK silny. Tym bardziej jeśli nie ma owocu, bo zapewne kiedyś będzie mieć(najbardziej pasuje mi owoc Urouga), więc teraz nie może być zbytnio przekokszony jeszcze.
Jamac

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,151

Jamac, 07-05-2013, 18:22
Franky vs Burgess byłoby świetne, zwłaszcza, że Franky miał na razie 1 walkę, która pewnie skończyła by się wcześniej gdyby Cyborg miał Colę :\

Urouge może miał już ten owoc, ale nie opanował go wtedy całkowicie, bo jednak tylko przyrost masy mięśniowej nie pasuje mi do owocu. Może to coś w stylu zoana Buddy, tylko ten zamienia w np. Giganta Big Grin
[Obrazek: comment_hGLtLY5BZt5VGSt9IF80hKZaMB2cHSvy,w400.jpg]
Kenachi

Admirał

Wiek: 26
Licznik postów: 1,662
Miejscowość: Dressrosa

Kenachi, 07-05-2013, 20:44
Ja nie daję szans Frankiemu w takiej walce, martwiłbym się nawet o Luffiego, Burgers to jeden z najważniejszych ludzi Czarnego, jednego z Yokou oraz został wysłany by walczyć o jeden z najsilniejszych owoców, więc nie może być tak słaby.
[Obrazek: tumblr_ofdqnbymNR1schwg5o4_500.gif]
Sather

Król piratów

Licznik postów: 3,176

Sather, 07-05-2013, 20:51
Otóż to, stawiam, że Burgess to top 5 załogi BB.

1. Blackbeard
2. Shilliew
3-5. Vasco Shot, Burgess i Avalo Pizarro.

Burgess wydaje mi się odpowiednikiem Jozu z załogi WB. Wątpię, żeby ktokolwiek oprócz Luffy'ego na ten moment mógł z nim wygrać.

Sanji i Zoro potrzebują jeszcze z jednego arcu żeby móc walczyć z czołowymi załogantami od yonkou.

Nie wiem jak z Franky'm, pewnie ze dwóch, chociaż nie mam pojęcia jakie power upy może on dostać w najbliższych arcach.
Jamac

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,151

Jamac, 07-05-2013, 21:07
No tak, mi chodzi o walkę pod koniec, żeby Franky'emu trafił się właśnie burgess, Chociaż w sumie to może nawet teraz miałby szansę, marną ale zawsze. Nie wiemy o nim praktycznie nic, ale ja chcę kozacką walkę dla Franky'ego :C
[Obrazek: comment_hGLtLY5BZt5VGSt9IF80hKZaMB2cHSvy,w400.jpg]
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 07-05-2013, 21:25
Franky pierwsze co powinien zrobić, to wyjść z tego shoguna i normalnie walczyć :F

CIĄGLE CZEKAM NA ULEPSZONĄ FORMĘ CENTAURA

Burgess vs Centaur Franky.

To by było lepsze niż Luffy vs Doflamingo
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 10-02-2019, 13:11
Bugress został całkowicie upokorzony przez Mera Mera Sabo, w tej sytuacji jego siła z okresu Dressrosy max kręciła się w okolicach 4 oficera Imperatora, niema możliwości żeby tamten Sabo (a pewnie nawet obecny), pokonał z taką łatwością kogoś na poziomie Katakuriego, Kinga, Marco, Queen, Smoothie czy nawet Jacka i Crackera... to była różnica kilku klas. Burgess z Dressrosy zostałby spokojnie poskładany przez Luffyego z tamtego okresu, załatwiłby go równie łatwo co Sabo.. Burgess wyglądał na mocnego bo dostał podbudówkę na randomach, jak zaczął się finał koloseum i później walka z dużo silniejszym Sabo został szybko zweryfikowany. 

Prawdopodobnie później dostanie jakiś Zoan, bo to najbardziej pasuje do jego stylu, co go trochę dopakuje, przed ostateczną walką z Frankym Big Grin
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź