Manhwa Tower of God / Wieża Boga
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Marduk

Kapitan z paradise

Licznik postów: 344

Marduk, 31-05-2013, 12:50
Czego pragniesz? Bogactwa? Chwały? Siły? Zemsty? Czy czegoś, co przewyższa wszystko inne? Cokolwiek pragniesz, znajdziesz to na szczycie. Wieża Boga.

Obrazek z głównymi postaciami:
Spoiler

[Obrazek: Tower+Of+God.jpg]


Webcomic, jeden z lepszych komiksów jakie regularnie czytam. Jeśli ktoś nie czytał, polecam się przełamać, choć początek może być trochę zagmatwany, bo autor ma bardzo dobrze opracowany świat i niektóre elementy zaczynają dopiero nabierać sensu pod koniec pierwszej serii Smile No i to webcomic, czyli zwykle mamy mało tekstu i szczegółów - ale jak ktoś chce więcej, zawsze można czytać wyjaśnienia na końcu chaptera (czyli to co autor napisał na blogu, a tłumacze pó??niej dołączyli do rozdziału).


Ktoś jest z tym na bieżąco ?
Miray

Piracki oficer

Licznik postów: 596

Miray, 31-05-2013, 13:10
Jaaaa! Bardzo lubię ten Webcomic.
Postacie są bardzo fajne, a fabuła ciekawa. Również polecam.
A ostatnio dzieją się tam ciekawe rzeczy Wink
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 31-05-2013, 13:25
Dobry webcom Smile Jestem na bierząco, od tego "time skipa" zrobiło się całkiem ciekawie, choć denerwuje mnie Wangnan trochę...
Marduk

Kapitan z paradise

Licznik postów: 344

Marduk, 31-05-2013, 13:41
Od początku był denerwujący, ale SIU ma chyba co do niego jakieś plany. Kiedyś czytałem, że powiedział o nim, że "nie pokazał jeszcze swojej mocy". Choć kłócili się tam, czy chodzi o "nie pokazał nam", czy "nie odkrył jej jeszcze sam". To drugie byłoby ciekawsze :hyhy:
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 31-05-2013, 13:42
No, ale skoro
Spoiler

on jest z jednego z domów arystokracji )ten pierścień plus te rogi) to chyba coś musi umieć?Bo chyba te pokeball'e to nie wszystko xD

Marduk

Kapitan z paradise

Licznik postów: 344

Marduk, 31-05-2013, 14:02
Spoiler

Racja, w sumie to niby ten tytuł "prince of tower" odnosi się do niego, ale zupełnie nic nie pokazał, a jakby potrafił coś konkretnego to by tego użył żeby przejść test. Liczę na to, że w tym arcu coś się zmieni, bo inaczej to nie widzę tego jak mają to wygrać, nawet z pomocą Raka

volts

Piracki wojownik

Licznik postów: 107

volts, 31-05-2013, 14:26
Świetna manhwa, którą na bieżąco czytam. Na początku kreska może trochę odstraszać, lecz w pó??niejszych chapterach (gdzieś pod koniec pierwszego sezonu) poziom rysowania znacznie się polepsza.
Marduk napisał(a):
Spoiler

Racja, w sumie to niby ten tytuł "prince of tower" odnosi się do niego, ale zupełnie nic nie pokazał, a jakby potrafił coś konkretnego to by tego użył żeby przejść test. Liczę na to, że w tym arcu coś się zmieni, bo inaczej to nie widzę tego jak mają to wygrać, nawet z pomocą Raka

Spoiler

Nie zapominajmy, że ich team ma Koona, oraz dużą szansę na zgarnięcie broni za największą liczbę wysłanych regularnych na Archimedesa.

Edit
Nowy rozdział TOG już wyszedł:
http://mngacow.com/tower-of-god/s02-67/
Chapter trochę przegadany,ale ważne, że Rak jest Big Grin
Marduk

Kapitan z paradise

Licznik postów: 344

Marduk, 04-08-2013, 22:16
Do tych co czytali najnowszy chapter - czy tylko mnie się wydaje, że Killua zoldyck jest z rodu Koon ? I coś dla fanów Fairy Tail:

Spoiler

[Obrazek: sofr.jpg]

[Obrazek: 2xwz.jpg]

volts

Piracki wojownik

Licznik postów: 107

volts, 04-08-2013, 23:04
Od początku Ran kojarzył mi się z Zoldyckiem,ale teraz bardziej przypomina mi Hisoke Big Grin SIU musi być fanem shonenów,najpierw postacie z HxH,pó??niej zwyczaje Natsu,a teraz teleport i kamehameha :3
Spoiler

Na kogo stawiacie w walce Ran vs Anak?
Ja osobiście stawiam na młodego Koona,bo Anak zaczyna mnie trochę wkurzać,chociaż wtedy Lessoo by odpadł Sad .Ron Mai pewnie postawiła na czarnego konia tych zawodów-Parakewla Xd.
Spear Bearer Revolution is Back!!!

Marduk

Kapitan z paradise

Licznik postów: 344

Marduk, 04-08-2013, 23:19
Też stawiłabym na niego, zwłaszcza po tym co teraz pokazał (no i jest najzdolniejszy z rodziny), ale nie wiem jak by to rozwiązać fabularnie. Jednak wydaje mi się, że wygra, a
Spoiler

autor pokazał zakład, żeby każdy myślał, że musi wygrać Anak, a tu zaskoczenie. Chociaż zasady zakładów nie są jasne i może się okazać, że mimo przegranej Anak, drużyna przejdzie. Ciekawe co obstawił Koon ? On nie może sobie pozwolić na żadną stratę.

edycja:
Zapomniałeś o Bleach-u Smile :
Spoiler

[Obrazek: zfFgfSo.png]

volts

Piracki wojownik

Licznik postów: 107

volts, 05-08-2013, 13:29
30 piętro to Karakura. Teraz tylko czekać,aż pojawi się Aizen Smile
Spoiler

Do następnej rundy przejść może tylko 6 gamblerów,a regularni z drużyn zdyskwalifikowanej czwórki będą mogli być wykupieni za wygrane punkty(O ile dobrze pamiętam)więc porażka Lessoo nie zdyskwalifikowałaby jego drużyny(?)
Przynajmniej 4 gamblerów postawiło wszystko na jedną kartę

Spoiler

[Obrazek: 0023.jpg]

więc reszta z niezbyt dużą ilością punktów powinna się martwić,oczywiście Koon,Reflejo i Devil Bon nie powinni mieć problemów z przejściem do następnej rundy.
Btw. Rozłączenie Ran'a i Novick'a na turniej byłoby nieludzkie,oni są przecież jak bli??nięta syjamskie Big Grin
W zeszłym tygodniu tak cieszyłem się,że zobaczymy Michaela
Spoiler

[Obrazek: Michaelle.jpg]

,a tu znowu błąd MC w imionach Sad

Bajnor

Imperator

Wiek: 29
Licznik postów: 1,896

Bajnor, 06-01-2014, 01:10
Ktoś czyta regularnie tą Manhwę? Seria jest świetne, a ostatnie rozdziały dosłownie wmiatają w ziemię. Idealne, cotygodniowe uzupełnienie niedzieli ^^
Miray

Piracki oficer

Licznik postów: 596

Miray, 06-01-2014, 01:16
Ja czytam xD
Już nie mogę się doczekać następnego chaptera ^^
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 06-01-2014, 01:31
Ja czekam aż się coś fajnego rozwinie związanego z Horyangiem czy jak on tam miał..ten blondyn z różkami czerwonymi.
Marduk

Kapitan z paradise

Licznik postów: 344

Marduk, 06-01-2014, 22:34
Czy tylko mnie się nie podoba, że główny bohater otrzymał zbyt potężną moc ? Już po przeskoku czasowym był OP, a teraz to będzie jakieś 99% mocy drużyny. Dla mnie siłą tej manhwy jest pokazanie współpracy między członkami drużyny, a teraz to każdy ze starych prawidłowych (może oprócz księżniczki) jest na poziomie na którym tylko zawadza.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź