Co mam w oku? Zoro.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Smoker

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 422

Smoker, 03-06-2013, 15:26
Postanowiłem napisać dyskusję na temat, co nosi Zoro w lewym oku.

Oczywiście - ile ludzi tyle teorii. Jeden powie, że pod powieką po prostu nie ma oka, stracił je podczas dwuletniego treningu. Drugi powie, że jest tam przegięta moc w stylu "sharingana", czy innego dziadostwa, kiedy trzeci zarzuci teorią, że po prostu w tym oku wyrobił sobie wzrok tak bardzo, że widzi nim wszystko. Od słabości przeciwnika, po każdy drobny szczegół, dlatego ma je zamknięte, bo widziałby wtedy zbyt wiele, co obciążyłoby jego mózg. Jaka jest prawda? Tego możemy dowiedzieć się już niedługo, aczkolwiek chciałbym poznać Wasze zdanie.
Sather

Król piratów

Licznik postów: 3,176

Sather, 03-06-2013, 15:31
Stracił/uszkodził oko. Blizna jest tam nieprzypadkowo.

Gdyby nagle podczas walki je otworzył i powiedział, że do tej pory musiał trzymać je zamknięte bo byłby zbyt potężny to zaleciałoby Bleachem. A to niezbyt dobrze.
salces01

Imperator

Licznik postów: 2,170

salces01, 03-06-2013, 15:50
Tak jak mówi Sather. Blizna jest po coś. Prawdopodobnie nie ma tam oka i tyle.

Smoker napisał(a):bo widziałby wtedy zbyt wiele, co obciążyłoby jego mózg.


Coś mi tu KHR zalatuje ;d
Smoker

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 422

Smoker, 03-06-2013, 16:34
Tak, wiem. Jedna teoria KHR, jedna Bleach, inna Naruto, ale... nie mam na myśli "nie otwieram, bo będę zbyt silny", a "nie mogę, bo zbyt mnie to przemęcza (tak - KHR, a także MS w Naruto Smile". Wiem, że One Piece jest jedyny, oryginalny, aczkolwiek... czy takie coś, jak np przeszywający wzrok, który napawa ludzi strachem? Wtedy zamykanie oka byłoby jak najbardziej ok, bo nie byłoby normalnym, by Usopp "srał w gacie" każdego dnia i nie mógł spać itd. Oczywiście jest to wyssane z palca, głupie i niemożliwe, aczkolwiek chodzi mi o coś podobnego.
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 03-06-2013, 16:57
Oko Zora zjadło owoc ;_; I dla tego chowa je pod opaską ;_;
zadyma

Kapitan z paradise

Licznik postów: 352

zadyma, 03-06-2013, 17:01
Ogółem to oda z tym zrypał. Większość załogi mało co się zmieniła, Sanji zrobił grzywkę z drugiej strony, a chopper zmienił czapkę. No ale ktoś powinien spytać się Zora co mu się stało z okiem i to już na Saobody. Ale tego nie uczynili.

Prawdopodobnie Słomiani spotkają jakiegoś przeciwnika i Zoro powie, że ten fagas pozbawił go oka.
Albo
Chciałbym powiedzieć, ze tam jest jakas moc, ale nie mogę. Tam on ma bliznę i to chyba zaszytą, także nic tam nie ma.
[Obrazek: QPPRyEa.gif]
volts

Piracki wojownik

Licznik postów: 107

volts, 03-06-2013, 17:57
Blizna to pamiątka po treningu z Mihawkiem. Jastrząb pewnie nie oszczędzał go podczas TS'a.
Jamac

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,151

Jamac, 03-06-2013, 18:36
Blizna jak każda, tylko że na twarzy Big Grin
[Obrazek: comment_hGLtLY5BZt5VGSt9IF80hKZaMB2cHSvy,w400.jpg]
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 03-06-2013, 19:00
Wystarczy, że wrzuci taką rozmowe o tej bli??nie w postaci flashbacka i po kłopocie. To, że my tego nie widziliśmy, nie znaczy, że nie miało to miejsca Tongue
Pytanie tylko czy to zrobi, bo jak nie to lipa trochę. Mimo wszystko mógł poświęcić te kilka-kilkanaście stron na takie rozmowy.
Chudyy

Super świeżak

Wiek: 29
Licznik postów: 180

Chudyy, 03-06-2013, 19:30
A mi się wydaje, że Oda zataił informacje o tym oku "na zaś". Ewentualnie nic na ten temat nie wspomina po to aby była jakaś szczypta tajemniczości ^^
Papillon

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,142

Papillon, 03-06-2013, 21:46
Najbardziej prawdopodobne jest to że nie ma oka i tyle. Zoro i tak jest przekoks dodatkowe bajery mi do niego nie pasują.
Quayle

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 833

Quayle, 03-06-2013, 22:17
Ja osobiście nie wykluczam, że stracił je w trakcie treningu (biorąc pod uwagę że zostało mu drugie i ma haki obserwacji nie jest to wielka strata) a szczegóły poznawy w retrosie podczas walki z Mihawkiem.
pitogo

Piracki wojownik

Licznik postów: 142

pitogo, 04-06-2013, 21:54
Wiem że to nie ma żadnego znaczenia i związku, ale... Skoro Mihawk ma ksywę Sokolooki, to może on też ma coś z okiem? Tongue I może musiał do tego swoje poświęcić?
kiki1993

Cipher Pol Aigis Zero

Wiek: 30
Licznik postów: 914
Miejscowość: Czarne

kiki1993, 04-06-2013, 22:47
Nie dorabiajmy filozofii do tego. Mihawk ma ksywę Sokolooki, ponieważ jego oczy przypominają z wyglądu oczy sokoła. A Zoro stracił oko w czasie treningu, tyle.
[Obrazek: 586108d232c14ef50b020cee7fc4c65bd6115e86_hq.gif]
Ayu

Szczur lądowy

Licznik postów: 2

Ayu, 05-06-2013, 23:08
Moim zdaniem Zoro niestety stracił oko Sad a Oda zrobił to po to, żeby uwydatnić jego poświęcenie w walce, siłę i wytrwałość
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź