Psyren
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 24-10-2008, 19:22
Psyren (PSYREN-サイレン-, Sairen?) is an ongoing supernatural manga series by Toshiaki Iwashiro. It has been serialized in Japan by Shueisha in the manga magazine Weekly Shōnen Jump since the 3 December 2007 issue, with serial chapters collected in three bound volumes as of October 2008. The series is about the adventures of a high school student, Ageha Yoshina, who learns to develop his psychic abilities after being transported to a world named Psyren.

Przepraszam za angielski opis, ale innego ciekawego nie znalazłem.

Skany w języku polskim znajdziecie na manga-lib.pl

Co sądzicie o tym tytule?

Osobiście bardzo mi się podoba, ponieważ fabuła jest bardzo oryginalna i postacie mają ciekawe charaktery. Ta manga ma według mnie znacznie większy potencjał niż dotychczasowe hity takie jak Naruto i Bleach.
Każdego fana gatunku shonen bardzo zachęcam do zapoznania się z tym tytułem.
Tekai

Pirat

Licznik postów: 41

Tekai, 24-10-2008, 20:07
Taa, zaciekawił mnie od razu tytuł, lecz nie chciało mi się sprawdzać gdy przypadkowo kliknąłem w mange na mangashare, poszukałem po polsku bo w angielskim nie za dobry, i uważam, że ma przyszłość,
Cytat:Ta manga ma według mnie znacznie większy potencjał niż dotychczasowe hity takie jak Naruto i Bleach.
tak właśnie zgadzam się z tobą

@off
mogę prosić o link do poradnika o spoilerze?
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 24-10-2008, 23:45
Tytuł nawet ciekawy ale wątpię by był w stanie zagrozić Naruto, Bleachowi czy OP. Dużo kopiuje z Gantza. Zapowiada się nawet Ciekawie ale obawiam się, że w przyszłości moze sie stać schematyczna.

Ciekawi mnie czy zrobią kiedyś anime Psyren.
shul

Licznik postów: N/A

shul, 11-11-2008, 17:12
pytanko bo psyren znalazłem przez czysty przypadek podczas szukania mangi naruto czy powstały jakieś odcinki psyren?? jeśli tak to poprosiłbym o link
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 12-11-2008, 02:34
shul napisał(a):pytanko bo psyren znalazłem przez czysty przypadek podczas szukania mangi naruto czy powstały jakieś odcinki psyren?? jeśli tak to poprosiłbym o link

przeczytaj post nad sobą
Tony napisał(a):Ciekawi mnie czy zrobią kiedyś anime Psyren.
To odpowiedź Tongue
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 14-11-2008, 01:25
Dzisiaj wydaliśmy mega paczkę psyrena http://ukrytawioska.com/2008/11/psyren-32-45-pl/
No i w końcu Psyren PL jest na bieżąco.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 14-11-2008, 02:12
To fajnieSmile miałem właśnie zamiar zacząć czytać.
Muszę się jednak zapytać czy ta manga jest tego warta??
RdR

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,157

RdR, 28-11-2008, 23:56
Jezu Chryste, zacząłem to czytać z nudów i właśnie skończyłem czytać wszystko co się dało aż mnie oczy bolą. Niech jak najszybciej robią anime bo Psyren to ARCYDZIEŁO. Jestem pewien że ten tytuł na pewno zagrozi Naruto i Bleachowi.

W jakie dni wychodzą chapy Psyrena bo chcę być na bierząco ?
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 01-12-2008, 21:19
Zwykle w sobotę wychodzi. Tym razem wyjątkowo wyszedł później - w poniedziałek.
Ginko

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 430

Ginko, 13-02-2009, 14:25
Psyren to fajna manga, bez rewelacji ale fajna. Wystartowała ze świetnym początkiem, przez pewien okres strasznie przynudzała ale teraz zaczyna wychodzić na prostą, skończyło się pieprzenie i przechodzimy do głównego wątku. Pomysł na fabułę jest super oryginalny tylko wydaje mi się że autor nie pozwala mu do końca rozwinąć skrzydeł hamując go niepotrzebnymi wątkami pobocznymi. Postacie typowe dla shonena czyli w miarę dobra i świetny główny bohater. Kreska nowoczesna, zbliżona do kreski Bleach ale nie kopiująca jego stylu. No i nie zapominajmy że to młoda manga w porównaniu do wielkich tasiemców (Bleach, Naruto, One Piece) mam nadzieje że nie wywalą ją z Jumpa bo to może być jeszcze one of the best ;].
@di

Piracki wojownik

Licznik postów: 156

@di, 25-02-2009, 20:13
Przyznam szczerze że Psyren, nie spodobał mi się. Za dużo tutaj zapożyczeń choćby z Gantza, do tego moim zdaniem manga cierpi na kompletny brak klimatu, co samo w sobie już przekreśla jakiekolwiek u mnie szanse, a postacie też jakieś specjalnie ciekawe nie są.
nagura

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

nagura, 26-02-2009, 17:30
Bardzo ciekawa pozycja. Fakt na początku bardzo przypomina Gantza, jednak z czasem akcja się rozwija i jest od niego duuużo lepsza. Póki co fabuła trzyma się kupy i nie przynudza. Mam nadzieję, że nie zmarnują potencjału który ta manga posiada.
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 05-03-2009, 23:00
A mi ten tytuł nie przypadł za bardzo do gustu. Myślę, że zrodzi się z tego kolejny tasiemiec Smile Tylko ciekawe kiedy (i czy w ogóle) wyjdzie anime. moja ocena to 7/10 Smile jest dobre, ale mogło być lepsze.
RdR

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,157

RdR, 11-03-2009, 22:58
Nie wiem czy ktoś to czyta ale ja jestem w miarę na bieżąco. Ostatni chapter majstersztyk teraz szykuje się niezła rzeź. Ageha pewnie wygra z Dholakim, gorzej będzie z Shinerem. Ciekawi mnie czy Babcia przeżyje.
pajas13

Wilk morski

Licznik postów: 59

pajas13, 11-03-2009, 23:06
mnie podobnie psyren przypomina mi... matrixa Big Grin
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź